Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

MB...

Figo - ale co to za Solda obok jedynej słusznej koncepcji z naklejką???

Wstyd :wink:

Nie! Nie wstyd.

Dla mnie Solda to również słuszny kierunek.

Jeśli piszę w jedynie słusznym kierunku ,mam na myśli całe Alpy i,... doszły do tego jeszcze Pireneje,po wizycie w Andorze.:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszę w jedynie słusznym kierunku ,mam na myśli całe Alpy i,... doszły do tego jeszcze Pireneje,po wizycie w Andorze.:biggrin:

Ehhh Wam z Bielska to wszędzie blisko, nawet w Pireneje :wink:

A jak człowiek chce się chociażby przebiec, to musi w Wasze okolice się udać - by móc później nazwać się prawdziwym "Katorżnikiem" :shocked: Na tegorocznej edycji Biegu "Katorżnika" się pojawię.

...a naklejka Skionline - nie zmienię zdania!, na honorowym miejscu przyklejona być powinna, bez Soldy, czy innej Andory obok :biggrin:

Dla mnie Sławek prześlij do Marboru też komplet 1x duża i 1x mała + 2x małe. Jak Mariusz jest regionalnym przedstawicielem skionline, to z nim się już rozliczę.

:biggrin:

Regionalny przedstawiciel Skionline :biggrin:

Marcinku, pisz tak dalej a JC mnie na jakiś etat weźmie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje,że wytwórnię (drukarnię) już trzeba zaklepać.:cheerful:

,...no żeby następną partię robili :stupid:

Tylko SB będzie musiał ze dwie sekretarki (do zaklejania kopert) zatrudnić chyba.:rolleyes::

No chyba,że oleje swoje sprawy i będzie (jak ten świstak) zawijał,tfu...zaklejał koperty.:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie się uzbroić w cierpliwość, bo się przed chwilą okazało że w czwartek muszę jechać na tydzień do sanatorium w Alta Badia:tongue:, tak więc wszystkie nalepki co mają iść wysyłkowo będą wysyłane dopiero po powrocie, no ale nie ma problemu żeby je odbierać w Alta Badia:smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, naklejki są super fajne!

Bardzo chętnie przekażę je Kolegom ze świętokrzyskiego, Radomia i okolic jeśli oczywiście zechcą posiadać takowe.

Mój adres znany jest redakcji :happy:

Na razie poproszę o komplet dla mnie, małą i dużą.

to dla mnie Mariusz klepnij u Dyrektora 3 x małą. (nie mam boxa bo i poco:stupid:) no dobra, dużą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę małą z odbiorem w Radomiu.

Bardzo chętnie przekażę naklejki a jeszcze większa przyjemność dla mnie będzie Ciebie poznać osobiście :happy:

Myślę, że jakoś na początku lutego będziemy z Chłopakami z Kielc robić jakieś małe spotkanie na którymś z świętokrzyskich stoków - byłoby miło gdybyś wpadł (dam znać na priv jak coś zmontujemy).

Panowie, nasza "nizinna" Skionlinowa Paczka rośnie w siłę :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...