Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj zmienił się cennik na Czarnym Groniu. Niestety moja ulubiona opcja 2 godzinna poszła w górę o 10 zł :angry:

[ATTACH=CONFIG]19480[/ATTACH]

Fajne, emerytom od 60 roku życia!!! Znaczy się milicjantom, żołnierzom, strażakom i chyba górnikom, bo inni to do 67 roku pracują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to było do przewidzenia, że jak ruszy kanapa to i ceny ruszą razem z nią. Opcja na 2h za 40 zeta jest trochę przesadzona w moim przypadku skończyły się wypady po pracy. Wszyscy czekaliśmy na otwarcie kanapy ale chyba nie wszyscy zdawali sobie sprawę co się stanie po jej uruchomianiu, poza podwyżkami bardzo pogorszyła się jakość jazdy, kanapa wyrzuca za dużą ilość narciarzy w stosunku do długości i szerokości tego stoku, w zasadzie w weekendy można się tam tylko poślizgać a o jakiejś szybszej jeździe niema mowy żeby nie zrobić sobie i innym krzywdy. Pozostaje trasa przy orczyku, niestety kolejka do orczyka w weekendy skutecznie zniechęca do jazdy na niej. Obawiam się że w przyszłym sezonie po otwarciu nowej kanapy jeśli nic się z trasami nie zmieni będziemy mieli tłok w całym ośrodku chyba że podniosą na tyle ceny że skutecznie odstraszą mniej zamożnych klientów. Ja osobiście w weekendy z rodzina już tam się nie pojawię wolę jechać na Słowację może dalej ale za 40 zeta w takim Sihelnym czy Hrustinie pośmigam 4h, może niema kanapy ale za to jest jazda na okrągło i tańsza gastronomia w ogólnym rozrachunku na rodzinę wychodzi taniej.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem o ile 30 zł za 2 godziny jeszcze się opłaciło to nad 40 zł już muszę się zastanowić czy opłaca się tyle dać.

Dla mnie sprawa jest prosta - pojade np. na Żar :) Karnet 3 godz. Za 35 zł + 6 zł za parking,do tego o wiele dłuższa,szersza i fajniejsza trasa.

Fanja ofertę wieczorną ma też Soszow czy nawet Skolnity.

Cześć

Zwróćcie uwagę, że Czarny Groń podniósł ceny dopiero w momencie gdy uruchomił wszystko co miał w wysokim standardzie naśnieżenia.

To fakt i to się chwali.

każda podwyżka wzbudza emocje ale nazywanie tego chamstwem jest przesadą akurat w tym wypadku.

Pozdrowienia serdeczne

Mogli choc uprzedzić na stronie z kilkudniowym wyprzedzeniem,albo ,jak w innych stacjach, wprowadzić wysoki i niski sezon.

Z drugiej strony sam zbyt często nie sprawdzam cenników. :rolleyes::

Również pozdrowka wielkie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa wcale nie wymusza tego podniesienia o 10 zł. podobna sytuacja była w zeszłym roku . podnieśli przez ferie o 10 zł a po feriach z powrotem do zwykłych cen. tylko że w zeszłym roku było jeszcze gorzej bo pierwsze ferie miał Śląsk i ceny były standard a w momencie gdy ferie zaczęły małopolska to właśnie podnieśli o te 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło wcześniej zrobić cennik na wysoki i niski sezon i nikt teraz nie byłby zaskoczony podwyżką cen . Chociaż wiadomo ,że podwyżka to podwyżka i nie ma co tu filozofować:rolleyes::

Ps

a i tak pewnie dzisiaj znowu zabulę te cztery dychy:sorrow: i pośmigam wieczorem 2 godziny:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kanapa cały czas jeździ tak wolno (prawie, jak niewyprzęgana lub jak ta szybka Poma obok)?

Ceny sporo podnieśli, ale i tak jest to jeden z tańszych ośrodków z krzesełkiem. Za rok planują kolejne krzesło (nawet już jedna podpora stoi, tylko jakaś taka niekompletna :mellow:), więc stopniowo będą podnosić ceny. Jeżeli plany właściciela się chociaż w połowie sprawdzą, to będzie jeden z większych ośrodków w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Niech sobie jeżdżą sami rano . Cwaniaki wieczór nie dla LUDZI.

Taka promocja wynika pewnie z tego,że 8.00 - 16.00 to "martwe godziny",więc starają się zachęcić ludzi obniżkami.

Też chciałbym, aby wieczór był tańszy, ale skoro jest frekwencja, to po co obniżać ceny? Tak pewnie uznali... :frustrating:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pewnie będziemy na CzG Sobota - Wtorek w parę osób. Rozważamy też Pilsko lub Szczyrk.

Pozdrowienia

Może się uda spotkać , ale jazda w weekendy na CzG dla mnie ma sens tylko rano od 8-ej do 10-tej . W sobotę , na dodatek , odbędą się zawody "o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie " więc pewnie będzie tłoczno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek

byłem dzisiaj wieczorem na CzG , warun super , więc będziecie mieć fajną jazdę :)

doczytałem , że będziesz sobota-wtorek , to jest szansa , że w poniedziałek na wieczornej jeździe gdzieś Cię namierzę :wink:

Edytowane przez aklim
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś od 13 do 15-tej z dzieciakmi na stoku. Obiecałem im ze po szkole pojedziemy na narty . W Rzykach troche popruszyło przez ostatnie 2 dni i śnieg był troche mokry.Czego można sie spodziewac o godzinie 13 i pogodzie raczej słonecznej. no raczej mokrego sniegu i w dodatku juz rozjezdzonego. Jakież było moje zdziwienie)) warunki o tej godzinie rewelacja!!!Polecam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....W sobotę , na dodatek , odbędą się zawody "o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie " więc pewnie będzie tłoczno .

Muszę jednak odszczekać to co sam napisałem :smile:

Byłem dzisiaj na CzG od 8 do 13-tej i byłem zaskoczony małą ilością , jak na sobotę , narciarzy . Praktycznie jazda na bieżąco przez cały czas . Co do warunków to w sumie OK , śniegu dużo,rano fajnie wyratrakowane , ale wydzielenie praktycznie połowy stoku pod zawody , mocno zawęziło trasy , które z biegiem czasu i wzrostem temperatury mocno zostały "zbombardowane" . Na szczęście okazało się , że K2 i Majesty udostępniało dzisiaj swoje narty do testów więc przez ostatnie 2 godziny uskuteczniałem freeride gdzie się dało:smile: . Generalnie piękny dzień :angel: i już wiem na co mam zbierać na przyszły sezon:biggrin:

Ps

aha , Mitka nie spotkałem , chyba nie dotarł na zawody

Edytowane przez aklim
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Muszę jednak odszczekać to co sam napisałem :smile:

Byłem dzisiaj na CzG od 8 do 13-tej i byłem zaskoczony małą ilością , jak na sobotę , narciarzy . Praktycznie jazda na bieżąco przez cały czas . Co do warunków to w sumie OK , śniegu dużo,rano fajnie wyratrakowane , ale wydzielenie praktycznie połowy stoku pod zawody , mocno zawęziło trasy , które z biegiem czasu i wzrostem temperatury mocno zostały "zbombardowane" . Na szczęście okazało się , że K2 i Majesty udostępniało dzisiaj swoje narty do testów więc przez ostatnie 2 godziny uskuteczniałem freeride gdzie się dało:smile: . Generalnie piękny dzień :angel: i już wiem na co mam zbierać na przyszły sezon:biggrin:

Ps

aha , Mitka nie spotkałem , chyba nie dotarł na zawody

Niestety, będę jutro koło 12.00. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jednak odszczekać to co sam napisałem :smile:

Byłem dzisiaj na CzG od 8 do 13-tej i byłem zaskoczony małą ilością , jak na sobotę , narciarzy . Praktycznie jazda na bieżąco przez cały czas . Co do warunków to w sumie OK , śniegu dużo,rano fajnie wyratrakowane , ale wydzielenie praktycznie połowy stoku pod zawody , mocno zawęziło trasy , które z biegiem czasu i wzrostem temperatury mocno zostały "zbombardowane" . Na szczęście okazało się , że K2 i Majesty udostępniało dzisiaj swoje narty do testów więc przez ostatnie 2 godziny uskuteczniałem freeride gdzie się dało:smile: . Generalnie piękny dzień :angel: i już wiem na co mam zbierać na przyszły sezon:biggrin:

Ps

aha , Mitka nie spotkałem , chyba nie dotarł na zawody

Czyli na co zbieramy konkretnie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niestety, będę jutro koło 12.00. Pozdrowienia

A w poniedziałek wieczorem jeszcze będziesz?

Wpadłbym po pracy...

Żałuję, że nie zaglądnąłem na forum wczoraj przed wyjazdem na CG.

Też byłem tam od rana do ok 12.

Testowałem takie narty:

http://www.majestyskis.pl/narty_wolf.php

Z tymi wiązaniami: http://www.tyrolia.com/en/ski-bindings/aaa-series/aaambition-12.html

Narty fajne, ale raczej tylko jako opcja turowo (lekkie) - pozatrasowa (miękkie i szerokie).

Gdybym, tylko uważnie sprawdził stronę, albo wiedział, że połowa trasy będzie zamknięta. To pewnie bym się tam nie pojawił.

Ten stromy odcinek otwarty w 50% został zaorany w pierwsze 2 godziny.

Sama organizacja zawodów również lipa. (z punktu widzenia kogoś, kto w tym nie uczestniczył)

W innych ośrodkach wygląda to lepiej.

O 8 rano startują zawody, a nie układanie trasy.

Dzięki czemu cała zabawa kończy się o 11

Slalom się zwija i trasę udostępnia całą.

Mały orczyk na górze również wyłączony z okazji testów Majesty i K2

Czyli mamy otwarte 50% ośrodka, a za karnet płacimy 100%

Na wyciągu można było usłyszeć, że inni są podobnego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...