Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki to miałby być spontan?:stupid:

Jak w marcu jest planowany.:crazy:

A co wtedy z Kasprusiem? Kaspruś będzie płakał.:sorrow:

:tongue:

Tys prawda... :cheerful:

Nie wiem tylko jeszcze czy początek,czy końcówka maja. :rolleyes::

Ale na razie tylko "głośno myślę".

Póki co jest planowany WZF na Kasprusiu,więc może się nie po płacze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jadę robić pisanki na śniegu do Skiamade, ruszam jutro i jestem tam do wtorku na nartach włącznie:smile:

Bedzie kto?

Może razem popiszemy:applause:

Konkretnie mieszkać będziemy w Wagrain.

Jakbyś ruszał w Poniedziałek do przyszłej niedzieli to się piszę. Zwłaszcza, że miejsce jest w kręgu moich zainteresowań.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jadę do Saint Andre (Dolina Aosty). Już przygotowany byłem psychicznie (szybkie przebieranie nogami) na wyjazd 08.01.16 i niestety przymusowo przesunięcie terminu na 22.01.16. Bardzo mało chętnych na wyjazd 08.01.16 do Doliny Aosty.Obłożenie tylko na dwa hotele,dokładnie kilka pokoi w dwóch hotelach (w ofercie 4 hotele w trzech miejscowościach) i to wszyscy przylecą samolotem.Chętny na podróż autokarem byłem tylko ja i jeszcze jedna osoba. Z dwoma osobami autokar nie pojedzie.Na 22.01.16 pełne obłożenie na wszystkie miejscowości w Dolinie Aosty i większość narciarzy jedzie autokarem .Ferie?! Trzeba uzbroić się w cierpliwość .Różnica w cenie Imprezy między dojazdem autokarem (19 godzin jazdy) a przelotem samolotem to aż 650 zł w tym B.P. Teraz tam bardzo słabe warunki na stokach a w drugiej połowie stycznia będzie super bo 1,5 m śniegu ,lekki mróz i słońce. Czekam na mróz i naśnieżenie polskich stoków. Poczatek sezonu planuję na 05.01.16 w Szczyrku. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, 650 zł to nawet połowy kolacji u jakiegoś ptoka ni ma, a Ty się szczypiesz? Co tam, weź kredyt!:smile:

A tak na poważnie, może do 22 stycznia napada śniegu i warunki będziesz miał super. Co się odwlecze, to nie uciecze. Co Ciebie trzyma, urlop, dzieci? Zobaczysz,jeszcze będziesz zadowolony ze zmiany terminu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solden luty 2016 pytanie o trasę ze Śląska

Witam

Wybieram się w lutym samochodem do Solden i proszę o informację odnośnie trasy jaką jechać. Mam dylemat czy jechać przez Niemcy czy przez Czechy i Austrię. Jadę z Górnego Śląska. Ogólnie stan autostrad w Czechach i Austrii znam ale Niemczech już słabiej. Od 1 stycznia konieczne są winiety na Niemcy i tu rodzi się pytanie czy opłaca się zrobić około 180km więcej przez Niemcy kupić jedną winietę czy Czechy i Austria chociaż tu chyba też będzie konieczna winieta na Niemcy (google pokazują 70km przez Niemcy..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...