Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Jadę na narty do :)....(mojej wspaniałej gospodyni, jestem zazdrosny i nie podam adresu- dom ma z dwieście lat a za ten widok na góry.......) a jeździć będę w Sillian,Obertilliach,Lienz i przysiółku St. Oswald w terminie 08.02.-15.02

Jeżeli ktoś z forum będzie tam w tym terminie to zapraszam na spotkanie :)

Ale jak do Ciebie trafią?

Kiedy nie chcesz zdradzić adresu.:wink: :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z rodzinką wybieram się w drugim tygodniu lutego do Waidring http://www.bergfex.pl/waidring-steinplatte/ a przy okazji chcę 1 dzień spędzić w Fieberbrunn http://www.bergfex.pl/fieberbrunn/ i 1 dzień w Lofer http://www.bergfex.pl/lofer/. Miejscówki dobrane pod kątem żony i synka. A pod kątem siebie, to będzie Solden w marcu :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Coś ciekawego montujecie? :cool::

Kilkoro znajomych na dwa, trzy auta - nic szczególnego, skład mieszany :happy: Będą Panie, dzieciaki, seniorzy... Marcin z forum, może Michał - jak wrócę w jednym kawałku z Dolomitów, to będziemy dogrywać wyjazd w szczegółach :happy:

A po drodze, nim się ziści, to pewnie jeszcze jakiś krótki wypad na Słowację - Tour the Slovakia :biggrin:

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkoro znajomych na dwa, trzy auta - nic szczególnego, skład mieszany :happy: Będą Panie, dzieciaki, seniorzy... Marcin z forum, może Michał - jak wrócę w jednym kawałku z Dolomitów, to będziemy dogrywać wyjazd w szczegółach :happy:

A po drodze pewnie, nim się ziści, to pewnie jeszcze jakiś krótki wypad na Słowację - Tour the Slovakia :biggrin:

Czyli bardzo miło się zapowiada. Sądząc po składzie ekspedycji to możemy liczyć na bardzo ciekawe relacje okraszone profesjonalnymi zdjęciami.:applause: Jeśli jesteś kierownikiem wycieczki to więcej niż pewne, że tego dopilnujesz! :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo miło się zapowiada. Sądząc po składzie ekspedycji to możemy liczyć na bardzo ciekawe relacje okraszone profesjonalnymi zdjęciami.:applause: Jeśli jesteś kierownikiem wycieczki to więcej niż pewne, że tego dopilnujesz! :wink:

Z tymi profesjonalnymi to może być różnie, bo z dużą lustrzanką i ciężkim obiektywem boję się jeździć, nie o sprzęt, a o siebie gdybym na niego trafił upadając, ale... sprawiłem sobie fajnego małego kieszonkowego Canona s110, który ma pełny manual i robi w trybie RAW, więc jestem dobrej myśli :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka godzin i jadę:smile: może nie powinnam się tu ,,przechwalać" ,ale muszę się tą radością podzielić z innymi. Val di Sole już na mnie czeka:smile:

nie traktuj tego jako przechwałki

tylko jako informację

będzie Ci lżej na duszy

jedź spokojnie i baw się dobrze :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...