Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum tak ostatnio chwali się Białkę, że w końcu się przemogłem. Od 10.02 do 18.02 będę w Białce :) Pewnie na jeden dzień wyskoczę do Tatrzańskiej Łomnicy lub na Kasprowy, ale większość czasu będę się kręcił po Białce, Czarnej Górze, Jurgowie itd. Bardzo chętnie spotkam się z kimś z forum na stoku - może już teraz ktoś planuje wyjazd w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, leitner napisał:

Na forum tak ostatnio chwali się Białkę, że w końcu się przemogłem. Od 10.02 do 18.02 będę w Białce :) Pewnie na jeden dzień wyskoczę do Tatrzańskiej Łomnicy lub na Kasprowy, ale większość czasu będę się kręcił po Białce, Czarnej Górze, Jurgowie itd. Bardzo chętnie spotkam się z kimś z forum na stoku - może już teraz ktoś planuje wyjazd w tym kierunku?

Tak z czystej ciekawości...co takiego fana Szczyrku zmusiło na wyjazd do Białki? :)

Jeździłem tam przez 5 lat w okolicach Trzech Króli, a w tym roku zakup sezonówki pozwolił mi zmienić poglądy i już przez 12 dni w grudniu i styczniu odwiedziłem Chopok. Luty/marzec też Chopok i Szczyrk na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptk89 napisał:

Tak z czystej ciekawości...co takiego fana Szczyrku zmusiło na wyjazd do Białki? :)

Poświąteczny przyjazd do Szczyrku oraz kilka rzeczy, o których nie będę pisać, skutecznie zniechęciły mnie do przyjazdu tam na dłużej. Co oczywiście nie oznacza, że nie przyjadę tam jeszcze w tym sezonie ;) Ale to dopiero pod koniec lutego lub w marcu. Chyba, że nagle coś się zmieni... 

Poza tym w Białce byłem tylko raz i to na 4h, więc się nie wyjeździłem (mimo, że było pusto). Poza tym chciałbym odwiedzić Czarną Górę i Bachledovą Dolinę. No i jeszcze Bukowinę Rusiń-ski a szczególnie ich kanapę Porsche. To będzie taki kanapowy wyjazd ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Poza tym w Białce byłem tylko raz i to na 4h, więc się nie wyjeździłem (mimo, że było pusto).

W takim terminie to chyba się tam też nie najeździsz tylko raczej nastoisz. Jurgów, Kluszkowce, Szczawnica i inne okoliczne są lepszym wyborem bo mniej ludzi, no i nie wspominając o trasach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, leitner napisał:

Na forum tak ostatnio chwali się Białkę, że w końcu się przemogłem. Od 10.02 do 18.02 będę w Białce :) Pewnie na jeden dzień wyskoczę do Tatrzańskiej Łomnicy lub na Kasprowy, ale większość czasu będę się kręcił po Białce, Czarnej Górze, Jurgowie itd. Bardzo chętnie spotkam się z kimś z forum na stoku - może już teraz ktoś planuje wyjazd w tym kierunku?

Cześć,

w tym terminie wypadają ferie małopolskie, więc odpuść sobie np. Kluszkowce (które szczególnie w weekend będą mocno obciążone). Litwinka będzie fajna do jazdy non-stop (uwaga na problematyczny dojazd do stacji samochodem jak spadnie śnieg). W Czarnej Górze masz też Kozieniec. Białka jak to Białka, mocno obciążony wjazd na Kotelnicę główną kanapą, szybciej dostaniesz się starym krzesłem lub od strony Kaniówki (łatwiej zaparkować) i przejechać cały ośrodek pod prąd. Jurgów to mój ulubiony ośrodek, może będzie naśnieżona czarna trasa, fajna choć trochę krótka. Bachledova fajne trasy ale muszą być dobre warunki śniegowe. Pod drodze do Bachleovej mijasz pod drodze mniejsze aczkolwiek ładne widokowo ośrodki po stronie Słowackiej. Jadąc na Kasprowy może warto też odwiedzić Harendę. Sprawdź czy na Polanie Sosny w Nowym Targu nie będą wówczas organizowane jakieś treningi na tyczkach, można się załapać.

Pozdrawiam z Jurgowa.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc [emoji4] Generalnie mamy plan, żeby za dnia jeździć w mniejszych stacjach narciarskich a po 16 jechać na Białkę, żeby jak najbardziej ominąć tłumy. Mam ogromną chrapkę na czarną w Jurgowie (zjeżdżałem nią kilka razy) ale najbardziej nie mogę się doczekać najlepszego oscypka z żurawiną jaki kiedykolwiek jadłem - przy górnej stacji krzesełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Kluszkowce w ferie małopolskie to nie jest dobry pomysł, ale zamiast tego polecam Szczawnicę, tam dużo mniej ludzi, a już całkiem mało na czarnej trasie FIS 1, można się wyszaleć! dla rozluźnienia trasa rodzinna na około, i polana z orczykami na Szafranówce. Do tego jeszcze stacja w Jaworkach kawałeczek od Szczawnicy, nie jakaś rewelacja ale zobaczyć można, obok wąwóz Homole. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...