Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

  Może wyjdę na marudę, ale COS chwali się, że w sobotę otwierają po przeglądzie technicznym, a nie ma informacji czy w ogóle będzie można pojeździć na ich trasach. Czy będzie czynny talerzyk "na Dolinach" (oczywiście nie w tę sobotę, w poprzednim sezonie kilka dni), czy w ogóle można będzie zjeżdżać do Dolin, bo dolna stacja nowego krzesła to jest plac budowy, czy nowy orczyk na Jaworzynie jest po odbiorach technicznych. Ostatni wpis w aktualnościach jest z 29 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, hupon napisał:

  Może wyjdę na marudę, ale COS chwali się, że w sobotę otwierają po przeglądzie technicznym, a nie ma informacji czy w ogóle będzie można pojeździć na ich trasach. Czy będzie czynny talerzyk "na Dolinach" (oczywiście nie w tę sobotę, w poprzednim sezonie kilka dni), czy w ogóle można będzie zjeżdżać do Dolin, bo dolna stacja nowego krzesła to jest plac budowy, czy nowy orczyk na Jaworzynie jest po odbiorach technicznych. Ostatni wpis w aktualnościach jest z 29 października.

Na co działający talerzyk na Dolinach , skoro nie ma jak wrócić na górę stoku na Skrzyczne?? Liczysz że zjedziesz do centrum Szczyrku i wrócisz dwoma kanapami??

Ta trasa działa średnio tydzień  w całym sezonie zimowym, z powodu braku naśnieżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack78 napisał:

Na co działający talerzyk na Dolinach , skoro nie ma jak wrócić na górę stoku na Skrzyczne?? Liczysz że zjedziesz do centrum Szczyrku i wrócisz dwoma kanapami??

Ta trasa działa średnio tydzień  w całym sezonie zimowym, z powodu braku naśnieżania.

Naśnieżania jest praktycznie do samego dołu... Gdyby chcieli to by trasa na sam dół działała cały sezon. W tym sezonie pewnie nie ruszy a to wielka szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej skrzyczne w końcu się wypowiedzieli w sprawie nowej kolejki.

Nowa kolej w budowie

Na zdjęciach przybliżamy realizowany początkiem grudnia montaż słupów podporowych z wykorzystaniem helikoptera, specjalizującego się w transporcie konstrukcji wyciągów narciarskich. Prace te przeprowadzone zostały na odcinku nowo powstającej 6-osobowej kolei linowej Doliny-Skrzyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jack78 napisał:

Na co działający talerzyk na Dolinach , skoro nie ma jak wrócić na górę stoku na Skrzyczne?? Liczysz że zjedziesz do centrum Szczyrku i wrócisz dwoma kanapami??

Ta trasa działa średnio tydzień  w całym sezonie zimowym, z powodu braku naśnieżania.

Parę lat temu robili naśnieżanie na dolnym FISie. To, że nie widziałem, aby działało, to inna kwestia. Ale przetarg był i punkty poboru wody postawili. Widać te słupki nawet za Metą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, JC said:

COS Skrzyczne, mam zdjęcia nowych kanap, jakie będą Was wozić z Dolin na Skrzyczne.

Bardziej od ich wyglądu interesuje mnie, czy w ogóle COS zamierza jeszcze otworzyć ośrodek dla narciarzy w tym sezonie. Czy zamierzają odgrodzić teren budowy i wpuścić ludzi choćby na Ondraszka, może Kaskadę, lub nawet FIS do grzebienia. A może nawet zamierzają zakończyć budowę kolei i odbiory w czasie trwania sezonu. Może o tym byś coś napisał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marekesz napisał:

Bardziej od ich wyglądu interesuje mnie, czy w ogóle COS zamierza jeszcze otworzyć ośrodek dla narciarzy w tym sezonie. Czy zamierzają odgrodzić teren budowy i wpuścić ludzi choćby na Ondraszka, może Kaskadę, lub nawet FIS do grzebienia. A może nawet zamierzają zakończyć budowę kolei i odbiory w czasie trwania sezonu. Może o tym byś coś napisał.

Panie Kolego! Tego nikt nie wie, Jacek też!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marekesz napisał:

Bardziej od ich wyglądu interesuje mnie, czy w ogóle COS zamierza jeszcze otworzyć ośrodek dla narciarzy w tym sezonie. Czy zamierzają odgrodzić teren budowy i wpuścić ludzi choćby na Ondraszka, może Kaskadę, lub nawet FIS do grzebienia. A może nawet zamierzają zakończyć budowę kolei i odbiory w czasie trwania sezonu. Może o tym byś coś napisał.

Co kolega taki roszczeniowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mercedes420 napisał:

I raczej szybko nic nie otworzą patrząc jak wygląda pokrywa śnieżna 

Oni tam mają BUDOWĘ, więc na razie nie śnieżyli. Kiedy ten stan ulegnie zmianie? Wszyscy chcieliby to wiedzieć, ale zważywszy na to, że już mamy praktycznie sezon w pełni, to kompletnie nie wiadomo. Może jakby styczeń był taki, jak w zeszłym roku (+15 stopni), wówczas... Ale dywaguję, wiem tyle co Wy, czyli NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą trudno mi sobie wyobrazić, że skończą budowę (i odbiory!) np. w lutym i wówczas... armaty ruszą pełną mocą!???

Nadto COS to firma państwowa, więc zmiana polityczna może (?) mieć pewien wpływ na firmę, choć nie sądzę, aby nie kontynuowali nagle budowy. Ale już decyzyjność może zostać odroczona.

Ale tu też dywaguję! Jak pisałem wcześniej: wiem tyle, co inni, czyli (prawie?) nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hextor napisał:

Ale Ondraszka, górna część kaskady i ta nowa trase dla dzieci mogli by uruchomić przecież. 

Górnej części Kaskady już w ogóle ma nie być. Chyba, że masz na myśli FIS do Grzebienia i potem przejazd na Kaskadę (a właściwie drobną jej część, bo zaraz potem jest znowu przejazd na Ondraszka, czy raczej na "nową" Halę Jaworzyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...