Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Ta inwestycja to porażka: nietrudno przewidzieć dużo większy tłok na trasach, bo tych zamiast przybywać, to ubywa (o "Kaskadę").

Jak się buduje nową kanapę, to przy niej powinny powstać przynajmniej dwie nowe trasy. A tu mamy "zero" nowych tras, a nawet "minus jedną".

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koliber napisał:

Ta inwestycja to porażka: nietrudno przewidzieć dużo większy tłok na trasach, bo tych zamiast przybywać, to ubywa (o "Kaskadę").

Jak się buduje nową kanapę, to przy niej powinny powstać przynajmniej dwie nowe trasy. A tu mamy "zero" nowych tras, a nawet "minus jedną".

Kolega by chciał logicznie? To jakiś wariat! Cieszmy się choć, że buduje się nielogicznie.

PS. Oczywiście to żart, tłumaczę tym bez poczucia humoru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
3 godziny temu, kordiankw napisał:

Instalacja do naśnieżania, a przy okazji pewnie niwelacja trasy dla początkujących.

Czyli zamontowali "na próbę", a pod spodem nie zrobili naśnieżania. A teraz demontują, by na nowo zamontować. Zważywszy, jak słaby to był sezon, ruch kompletnie bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jeeb napisał:

tak ogólnie to Skrzyczne jakieś takie zniwelowane wygląda,

pamiętam jak tam jeździłem jako dziecko to było znacznie wyższe i stromsze

 

Dla mnie jak byłem dzieckiem, to nasyp kolejowy w moim rodzinnym mieście był ogromny. Teraz jest malutkim wybrzuszeniem.

😁

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hextor napisał:

A ten wyciąg 6 osobowy to już skończyli? 

Kolega żartuje? A kiedy niby mieli skończyć, jak kończyć nie zaczęli? Nie ma nawet liny. Na mój gust, jest jak przed zimą. W tle widać słup bez liny. Ciekawie dzieje się na Jaworzynie, pojęcia nie mam, co tam budują:

image.thumb.png.115efaadf5019862d7dfa008a295a856.png
 

Edytowane przez Narciarz ze Śląska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Oni to będą demontowali na zimę???

Jaki to ma sens ekonomiczny???

jak nie będzie śniegu w to też w zimie może być interes (kilka dni temu wróciłem z Les Menuires i moje wnuczki zawsze jeszcze po nartach jeździły takim torem nad trasą narciarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jeeb napisał:

jak nie będzie śniegu w to też w zimie może być interes (kilka dni temu wróciłem z Les Menuires i moje wnuczki zawsze jeszcze po nartach jeździły takim torem nad trasą narciarską

Koszt 12 mln, ale z dotacji. Bez dotacji nikt by tego nie budował.

Nie wiem, może jestem starej daty. Mnie te wszystkie sanki, wieże, zjazdy na oponach, itp. krzyżujące się z ruchem narciarskim drażnią, zresztą np. na takim Kronplatzu nic takiego nie ma. 

Ale niech skończą, zobaczymy. Co nie zmienia tego, że ja jestem starej daty i mnie się ta pozanarciarska komercja nie podoba.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hextor napisał:

 Fajna atrakcja, tylko się zastanawiam jak z miejscem tam, czy aby nie będzie za ciasno.

Wg założeń, to ma być corocznie demontowane, w co... trudno chyba uwierzyć.

Jeśli nie, będzie bardzo ciasno, gdyż przepustowość dwóch kolei będzie znacząco wyższa niż kolei i orczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że coś dziwnego tam powstaje, ciekawe czy skończą czy zostawią w połowie :)

Tak patrząc jeszcze na to lotnisko które powstało na Jaworzynie to zastanawiam się czy przy pierwszym poważniejszym wietrze cały śnieg stąd nie pójdzie w las. Normalnie to człowiek wyszedłby z założenia że jak ktoś prowadzi inwestycje to temat przemyślał ale jak widać po kanapie z dolin nie jest to takie oczywiste.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...