Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gondole i trasy czynne od piątku 21.04.07 do 1 maja

Cytat

21 04. - 01.05.2017 - gondole czynne od 8:30 do 15:30
Północ:
Lanovky: Biela Púť (B3) + Twinliner (A4) + Funitel (A1)
Trasy ratrakowane: 1a, 1b, 1c, 2, 13

Południe:
Lanovky: Krupová – Kosodrevina (A5) + Kosodrevina – Chopok (A2)

Trasy ratrakowane do Kosodrzewiny: 33a, 34b

 Ważny Sprytny Karnet

58f90230a4e28_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2017-04-20204134.thumb.jpg.2ddc255f7ea33a5b586f09adf4471cea.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, przemo_narciarz napisał:

 Rano lecimy co sądzicie o trasie przez czechy cieszyn/czadca/rozembarok ? Chyba bedzie lepsza niz Korbielów czy wegierska gorka?????

 

My tradycyjnie Korbielów , Zuberec, Liptovski Mikulasz :) Ciekawe czy będzie jeszcze miejsce na Biela Put?

 

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd DYREKCJI!!! Chopoka, (to musi być jakiś chyba niepełnosprytny) Wyłączenie kanapy Zahradki - Prehiba!!! to trzeba być KRAWACIARZ żeby nie zrozumieć że to kluczowa kanapa. Brak jej wyłącza trasę FIS.

Włączając kanapę na Rovną Holę zamiast "pomarańczówki"  popełnili debilny błąd. Bo aby dostać się na Funitela trzeba jechać jakimś gów....m trawersem na kijach.

q.jpg.a0d33cbcd7a49f6cb17fc082c5d56baf.jpg

A włączenie w ostatnich 2 tygodniach Lucek :D to jakaś paranoja! zero możliwości zjazdu na parking, tylko z nartami pod pachą na wyciągu już eliminowało tą kanapę. 

We wtorek widoczność "zero" oni pchają ludzi na szczyt!!! zamiast włączyć 4 na Lukovą.

Teraz znów kolejny błąd zapowiadający się na weekend: wyłączenie 4 na Lukovą i powrót do przeszłości! tramwaj + Funitel! to trzeba być BEBIL! (info: debil to określenie psychiatryczne) 

Zarządzający Chopokiem powinien podać się do dymisji albo zarząd TMR jest też niepełnostrytny! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak w ogóle to budowa Funitela była kompletnie nie przemyślaną inwestycją!

Moim zdaniem powinna być kolej z Kolieska (dolna stacja 4 na Lukovą) aż do Lukovej. Zwykła kolej jedno linowa na Lukovą i przesiadkowa stacja tak jak na południu na szczyt a tam dwu linowy Funitel. A nie jakieś dziwne tramwaje Biedronkowe! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maxcity napisał:

Lukovą puszczą pewnie w momencie gdy będzie robił się zator do biedrony. Tną koszty jak się da, dla nich sezon kończy się razem z feriami, my nie jesteśmy ich klientem docelowym :)

I tu się łudzisz. Oni nie są tacy szybcy aby reagować na zatory! nie radzę zjeżdżać na Majowej

PS. ale to moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro przed 9 na Biela Put.

1 minutę temu, Jasiek napisał:

Atak w ogóle to budowa Funitela była kompletnie nie przemyślaną inwestycją!

Moim zdaniem powinna być kolej z Kolieska (dolna stacja 4 na Lukovą) aż do Lukovej. Zwykła kolej jedno linowa na Lukovą i przesiadkowa stacja tak jak na południu na szczyt a tam dwu linowy Funitel. Anie jakieś dziwne tramwaje Biedronkowe! 

I wtedy jazda do połowy maja na trasie Chopok-Lukova 9_9

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Na wszelki wypadek kupuje sezonowke na 2018. Rano lecimy co sądzicie o trasie przez czechy cieszyn/czadca/rozembarok ? Chyba bedzie lepsza niz Korbielów czy wegierska gorka?????

 

Jak chcesz postać w korkach 3 godziny i dotrzeć na Chopok na 14:00  to jedz tą drogą.

Tylko przez Korbielów i warto ominąć Rużomberk i ewentualnie dopiero w Besenowej na D1

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-04-18 205700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Torres napisał:

My tradycyjnie Korbielów , Zuberec, Liptovski Mikulasz :) Ciekawe czy będzie jeszcze miejsce na Biela Put?

A jednak jedziesz jutro... :) 

Ale przez Zuberec... no to weź łańcuchy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surfing przez rozemberk jeździłem wszystkie razy w tym sezonie bez ostatniego piątku, i nawet sekundy nie stałem  korku. A trasą przez czadce jeździłem parę lat temu i było nieźle, w tym momencie wydaje mi się to rozsądne rozwiązanie. Tym bardziej że kolega ma letnie... fu... ck. Pierwszy raz do torby z butami wrzuce saperkę:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jasiek napisał:

Atak w ogóle to budowa Funitela była kompletnie nie przemyślaną inwestycją!

Moim zdaniem powinna być kolej z Kolieska (dolna stacja 4 na Lukovą) aż do Lukovej. Zwykła kolej jedno linowa na Lukovą i przesiadkowa stacja tak jak na południu na szczyt a tam dwu linowy Funitel. A nie jakieś dziwne tramwaje Biedronkowe! 

Zgadzam się - wiele inwestycji w ostatnich latach było chybionych. Funitel miałby sens, gdyby na Priehybie była tylko stacja przesiadkowa z Luczek, bo taki był pierwotny zamiar (+ zamknięcie całego ruchu samochodowego wyżej - z wyjątkiem dojazdu do hoteli). Wtedy też żadna "biedronka" nie byłaby w ogóle potrzebna. A kanapa z Luczek powinna kończyć się przy rozwidleniu tras 5 i 14, zamiast generować dodatkowy tłok na odcinku powyżej. Pozostaje wierzyć, że przed nowym sezonem zrealizują w końcu plany co do nowych tras, by choć trochę odciążyć istniejące.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Slovaka nie zrozumiesz :) 

Zarombistego szusowania! za mnie i za wszystkich z forum co jeszcze nie zakonserwowali nart!!!

PS. spotkamy się na MAJÓWCE w szerszym gronie! mam nadzieje

PS2. ludzie obudźcie się!!! ja też 15 lutego jeździłem na moto... ja od 15 marca wyciągnąłem moto z garażu i śmigałem codziennie... ale po tej rozpuście przyszedł czas na narty! a więc ruszcie szanowne dupcie!!! i do roboty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...