Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody sezon 15/16


janek57

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego opadu jeszcze w tym sezonie na ICM-ie nie widziałem

Tylko że do środy jeszcze 6 aktualizacji i może się mocno zmienić, jednakże tendencja jest dobra :biggrin:

Raczej nie. Wszystkie prognozy mówią to samo. W środę w Beskidach i Tatrach syyypie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo te wykresy są potrzebne.

Jak się tutaj (w B-B) mieszka pona pół wieku to wiadomo,że po takim wietrze będzie całkowita zmiana pogody.:stupid:

Celowo piszę po takim wietrze a nie po halnym.

Jak dla mnie to ten wiatr jest za zimny na halny.

Ale szkody robi podobne.:angry:

AmQhIZmte0xsq9aVuj3S323WleWDfSYvFi9L1JBmSN01JClDnxBRCibqF24PvCqodIVn0KoLVdRxWW1bFd_ho9qz0PxwSUxLeDuSsVODNxmJCF1viiRlttmEiaEFKplVho9P2uZicQezDU30NeG2Y6AsLgM64xhaG8KsEBUXHu0EkSUKg0wMRkAVNAHWfx9cMEoqudbSUhXCNdj_x1C4j_zncN3Lr6KStmokvQnMNwKrGfRaEMnIeldWq_ItIz9HOhel0Z7gexEInDrj3KRUJalZpjJRKjQg65lR4yYTCQ7jHm7LxLytKYsENcrA0ppJxoOijTF532C6mw6z7DomZVoHLHG_EtdidWrs3a3WTuyTlDqrT_9X0-FiqXToP7Q6UqaqI5Ob4v0YeZuYLIK7PMZTHAjr-YWtzhv35Jt6hK5qNL4oWeo-LTBiMamlpXPSy2a791mqrLR9U4zjI2tJx7tvdiZZY27lUh6clDo8mdc9zLjCzjgg9J1_qpefZIfa7-SyTDnTIhruAbvr6QnslsVfJUY_aTFt8a1YJVPPn6gdsspkU1epbmZUJiuTCl0JhPKGqA=w1006-h566-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 9/10 i jutro intensywne opady na południu Polski :deszcz,snieg/ deszcz i śnieg oraz spadek temperatury wieczorem 10.02 moze padac śnieg również poza górami ,czyli np. w Katowicach i Krakowie. Suma opadów 20-50mm , czyli wysoko w górach może spaśc ponad 30cm sniegu ,ale wiatr bardzo silny to pokrywa nierówna.Od wtorku chłodniej ,ale poza wysokimi górami powyzej zera ,do nawet plus 7.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB ,

rozumiem ,że przepowiadasz powrót zimy :smile:

Niestety nie.:rolleyes::

Tylko zmianę pogody.

A czy na lepszą czy gorszą to już indywidualne odczucia.

I tu znów trzeba by powołać się na historię filozofii po góralsku księdza J.Tischnera.

..." no bo cóz powie ło słonku tyn co posioł buroki? - no ze źle"

..." no a,cóz powie ło słonku tyn co susy siano - no ze dobze"

"No syćkim nie wygodzis!!!" :cheerful:

Z racji zawodowych się cieszę,że jest ciepło.

Jako narciarz wolałbym prawdziwą zimę.

No syćkim nie wygodzis! :biggrin:

Edytowane przez MB
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świento prawda :smile:[/quote

tyż prowda i gówno prowda, zapomniałeś dodać górolu

Dobrze,że mu nie napisałeś gorolu bo to chrubo róźnica.:smile:

Mobilok mi pada, ida spać, pa chopy, chowcie sie

Chopie!!! To sie go weź i naładuj.:stupid:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu znów trzeba by powołać się na historię filozofii po góralsku księdza J.Tischnera...[/QUOTE]

a tak to brzmi w oryginale

Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. Co dlo ciebie dobre, to dlo mnie złe. Co dlo mnie dobre, dlo ciebie złe. Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty cierpisz na nadmiar śniegu, ja na pewno nie. Jest prawie połowa lutego i do tej pory w Polsce jeździłem na sztucznym śniegu. Kilka fajnych zawodów amatorskich odwołali, bo nie ma gdzie tyczki wkręcić. Jedyny raz pojeździłem na naturalnym w Spindlu, akurat spadło 10 cm w nocy. Minął grudzień, styczeń, prawie połowa lutego, to się martwię. To praktycznie połowa sezonu. Ale z kim ja gadam........... nażarty głodnego nie zrozumie.

Pozdrawiam serdecznie i trochę wyrozumiałości. Nie każdy mieszka w Beskidach i Tatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty cierpisz na nadmiar śniegu, ja na pewno nie.

To dla uzupełnienia . Pokrywa sniegu dzisiaj rano http://www.pogodynka.pl/polska/snieg/ . Porownanie Karpacza ze Szczyrkiem i Śniezki z Kasprowym robi wrazenie. Jest około 5 stopniza ciepło żeby mowić o prawdziwej narciarskiej zimie w Karpatach bo Sudety to ,,nedza'' narciarska w tej chwili i nie warte wiekszej uwagi. Przepraszam ,ale taka prawda. Prognozy bardzo zmienne ,ale porządnej zimy z 1-5 stopni mrozu w dzień i 6-10 w nocy nadal nie widac za wyjatkiem obszaru Tatr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku nie wiem gdzie patrzysz ale może zerknij no tak miałem napisać okno ale jednak nie to może zerknij na wątek polska warunki narciarskie

W Rudzie śląskiej zero śniegu za to dużo wody bo suma opadu za dwa dni 15mm.W Beskidach sporo mokrego ,wolnego śniegu i temperatury powyżej zera ,za wyjątkiem wyższych partii gór. Za tydzień będzie dobrze jak trochę przymrozi.Nawet wtedy nie pojadę bo nie mam wolnego:frown:: Odbiję sobie w marcu w Alpach.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...