Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty od Andrzej Dudy :)


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rozsądni ludzie postrzegają świat w pełnej palecie kolorów, nie tylko w czarni i bieli.

Rozsądni ludzie wiedzą, że albo się jest uczciwym albo jest się nieuczciwym, nie można być uczciwym w połowie czy 65%. Złodziej czy nie?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie wszyscy zauważyli. że jakieś 25 lat temu coś w naszym kraju sie zmieniło. Dziś można być sekretarką w Orlenie i sekretarką w szkole. Można wykonywać praktycznie taką samą pracę a zapłatę otrzymywać diametralnie różną. Czy ta osoba, która zarabia więcej jest w jakiejś części złodziejem? "Każdy orze jak może" ( i jak mu warunki pozwalają), co wcale nie znaczy, że wszystkie aspekty tej orki musza być dla wszystkich jednoznacznie okreslone jako dobre, bądż złe. Pozwólcie ludziom mieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę że nie wszyscy zauważyli. że jakieś 25 lat temu coś w naszym kraju sie zmieniło. Dziś można być sekretarką w Orlenie i sekretarką w szkole. Można wykonywać praktycznie taką samą pracę a zapłatę otrzymywać diametralnie różną. Czy ta zarabiająca więcej jest w jakiejś części złodziejem? "Każdy orze jak może" ( i jak mu warunki pozwalają), co wcale nie znaczy, że wszystkie aspekty tej orki musza być dla wszystkich jednoznacznie okreslone jako dobre, bądż złe. Pozwólcie ludziom mieć swoje zdanie.

Ten czas już minął.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...
41 minut temu, Krakus81 napisał:

Dorzucę do kompletu drugiego "miszcza" jazdy na boazerii 20240206_214949.thumb.jpg.8861a298f1e08f2391d3bf35820d457b.jpg

Przy PADzie ten typ wygląda na największego Janusza pod słońcem. 

 

Czy ciśnie giganta na GS, czy ujeżdża oślą łaczkę - nieważne. Ważne, że promuje spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grimson napisał:

Czy ciśnie giganta na GS, czy ujeżdża oślą łaczkę - nieważne. Ważne, że promuje spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

dokładnie 🙃 jednak niesmak zostaje ;)

Ps. to nie post polityczny, a ściśle narciarski. Gdyby tu najpiękniejsza kobieta świata tak się ubrała, to bym tak samo pisał. 

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krakus81 napisał:

dokładnie 🙃 jednak niesmak zostaje ;)

Ps. to nie post polityczny, a ściśle narciarski. Gdyby tu najpiękniejsza kobieta świata tak się ubrała, to bym tak samo pisał. 

Ja miałem takie samo wrażenie, co nie zmienia faktu, że może Ty i ja czegoś nie rozumiemy, bo "eksperci" mówią że Tusk wzorował się na Pradzie - może ten rozpięty kask i podniesiona jedna nogawka, są elementem tego swoistego kodu Prady: 

image.png.ab3ebb523482318c4a2c93168f112bb6.png

 

Ale trzeba też oddać "Pani ekspert', że PADem też jest zachwycona:

image.png.ccafb03d904bd5e4a9fbf0639692238e.png

Cały artykuł tutaj:

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,30675127,ekspertka-ocenila-stroje-dudy-i-tuska-na-stoku-jak-na-czerwonym.html

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, grimson napisał:

Czy ciśnie giganta na GS, czy ujeżdża oślą łaczkę - nieważne. Ważne, że promuje spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

jeszcze dobrze by było gdyby pozostał na zasłużonej emeryturze

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Cosworth240 napisał:

Ja miałem takie samo wrażenie, co nie zmienia faktu, że może Ty i ja czegoś nie rozumiemy, bo "eksperci" mówią że Tusk wzorował się na Pradzie - może ten rozpięty kask i podniesiona jedna nogawka, są elementem tego swoistego kodu Prady: 

image.png.ab3ebb523482318c4a2c93168f112bb6.png

 

Ale trzeba też oddać "Pani ekspert', że PADem też jest zachwycona:

image.png.ccafb03d904bd5e4a9fbf0639692238e.png

Cały artykuł tutaj:

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,30675127,ekspertka-ocenila-stroje-dudy-i-tuska-na-stoku-jak-na-czerwonym.html

 

mam nadzieję, że to jakiś kabaret ten tekst, albo coś prześmiewczego. Po kolei, normalni ludzie widzą, myślą i wyciągają własne wnioski. Nie kierujemy się jakimiś opiniami dziumdzi z Pudelka czy innego syfu dla idiotów, tak więc: 

- rozpięty kask

- podciągnięte spodnie jak u menela

- czy rozpięty rozporek (hipotetycznie)

To nawet gdyby ALFA i OMEGA mody tak mówił, że to super, to jednak nie jest super, a zwyczajne januszostwo. 

Pamiętam, że mocno nielubiany przeze mnie premier wystąpił w jakimś spocie ubrany od stóp do głów w akcenty polskie, ubrania polskich firm itp. A ten typ występuje jak menel, a później jakaś idiotka czy idiota "z wielkiego miasta" pomyśli, że na narty to fajnie tak w niezapiętym kasku i rozpiętych butach, bo premier tak jeździ, że taka nowa moda od Prady i tak nowocześnie i europejsko.  

To jakby jechał w samochodzie w niezapiętych pasach, albo na motocyklu bez kasku. 

No nic kończę temat. 

Edytowane przez Krakus81
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krakus81 napisał:

Dorzucę do kompletu drugiego "miszcza" jazdy na boazerii 20240206_214949.thumb.jpg.8861a298f1e08f2391d3bf35820d457b.jpg

Przy PADzie ten typ wygląda na największego Janusza pod słońcem. 

 

Faktycznie tak wygląda ..na szczęście dla nas jest dokładnie odwrotnie.. 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lexi napisał:

Faktycznie tak wygląda ..na szczęście dla nas jest dokładnie odwrotnie.. 

to nie temat polityczny, ja cały czas piszę o narciarstwie. Kwestie polityczne lepiej zostawmy za drzwiami, bo dla jednych to "miszcz" nad "miszcze", dla innych zwykły wykonawca woli Berlina, a dla jeszcze innych coś pośrodku. I przecież dzisiaj nikt nikogo nie przekona, na to potrzeba czasu i oglądania skutków rządów ww Pana. Po owocach ich poznamy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

to nie temat polityczny, ja cały czas piszę o narciarstwie. Kwestie polityczne lepiej zostawmy za drzwiami, bo dla jednych to "miszcz" nad "miszcze", dla innych zwykły wykonawca woli Berlina, a dla jeszcze innych coś pośrodku. I przecież dzisiaj nikt nikogo nie przekona, na to potrzeba czasu i oglądania skutków rządów ww Pana. Po owocach ich poznamy. 

Uważaj , uważaj co piszesz bo " MY rozumiemy wolność słowa tylko tak jak my ją rozumiemy" ;)  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...