Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty od Andrzej Dudy :)


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Również (delikatnie mówiąc) nie jestem fanem Pana Prezydenta Dudy ale bardzo doceniam jego inicjatywę. To jest właśnie przykład działają pozytywnego, którego ostatnio tak mało i dziękuję mu za to.

Pozdrowienia

Dokładnie tak.

Tylko jeśli on sam jest "produktem prezydento-podobnym",to co za sprzęt wystawił? :eek:

Obawiam się,że te narty maja jedynie wartość kolekcjonerską... :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dokładnie tak.

Tylko jeśli on sam jest "produktem prezydento-podobnym",to co za sprzęt wystawił? :eek:

Obawiam się,że te narty maja jedynie wartość kolekcjonerską... :tongue:

Jeździł w AZS UJ i to nie tylko jak był studentem ale i jak już pracował. Wybitny nie był ale nie ma co się śmiać.

Pewnie pojechałby gigant lepiej niż większość z nas nie mówiąc o SL.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa bardzo pozytywna jednak chyba nie będzie dobrze widziana przez partię z której wywodzi się PAD. Nie jestem fanem tego pana nawet mu nie kibicuję, szczerze mówiąc jest wynajętym człowiekiem na najwyższym stanowisku w Polsce. Mówią że ludzi poznaje się po owocach po czynach, według mnie to pierwszy chyba pozytyw jak na 6 miesięcy urzędowania to niewiele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł w AZS UJ i to nie tylko jak był studentem ale i jak już pracował. Wybitny nie był ale nie ma co się śmiać.

Pewnie pojechałby gigant lepiej niż większość z nas nie mówiąc o SL.

[video=youtube;b4Z_0qaSGEw]

Biedy nie ma.

Zwróćcie uwagę w końcówce filmu, że cień, jakby szybszy, jakby przed nim... :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeździł w AZS UJ i to nie tylko jak był studentem ale i jak już pracował. Wybitny nie był ale nie ma co się śmiać.

Pewnie pojechałby gigant lepiej niż większość z nas nie mówiąc o SL.

Pozdrowienia

Tym bym się nie kierował bo to właściwie o niczym nie świadczy. Sam byłem w sekcji narciarstwa alpejskiego w AZS UAM i poziom był bardzo różny. Może po prostu ktoś mu podsunął wniosek o wpis do sekcji no to podpisał jak ma chłop w zwyczaju :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktujcie go jak Nszego - Narciarza, niech polityka zejdzie na bok, przecież jeździ i pewnie czyta warunki na forum! inaczej nie było by go na złoty groniu :), przed nim żaden Prezydent, takiej inicjatywy nie zrobił.

Brawo!

A jeśli ktoś krytykuje tego Pana, to niech sobie o tych wypowiedzianych (napisanych) słowach przypomni w dniu finału WOŚP, gdy przed niedzielną sumą zawaha się dwa złote do puszki wrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tym bym się nie kierował bo to właściwie o niczym nie świadczy. Sam byłem w sekcji narciarstwa alpejskiego w AZS UAM i poziom był bardzo różny. Może po prostu ktoś mu podsunął wniosek o wpis do sekcji no to podpisał jak ma chłop w zwyczaju :smile:

W tym wypadku wiem, że jeździł bo wiem kto go trenował. mnie też trenował. Filmik jak filmik: Go PRo tak przeinacza rzeczywistość, ze bardziej to nie jest żaden dowód.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

GoPro przeinacza, ale nie aż na tyle by nie móc stwierdzić, że na nartach obecny prezydent jeździ lepiej od poprzedniego, który preferował technikę "rzucę tyłkiem i może skręcę"

:D

Wysłane za pomocą Tapatalk

Takiej różnicy nawet GoPro nie zniweluje.;) Jak zdrowie??

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie najgorzej;) mieśnia nie odbudowałem w 100%, ale i tak jest nieźle.

Za tydzień spróbuje poślizgać się na oślich i zobaczyć czy kolano da radę.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Na oślich....No to znając Twój narciarski charakter.... będziesz się nielicho męczył.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...