Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli trzeba planować spotkanie na Kasprowym.

W zeszłym roku się podobało,więc liczę,że w tym roku będzie przynajmniej podobna frekwencja... :cheerful:

Termin?

Proponuję 8 - 10 kwiecień (piątek,sobota,niedziela) - w zależności jak kto może. :)

Składajcie propozycje odnośnie terminu.

Pewnie 15 kwietnia, tydzień po testach?

Będę też 8 kwietnia.

Ja też się pisze na Kasprowy. Termin póki co każdy mi w kwietniu pasuje (29 byłby najlepszy, ale nie wiadomo jak ze śniegiem :) ).

Ja chętny, ale muszę wszystko dograć. Na święta Sölden i znowu mnie w domu nie będzie :smile:

Umotywowany tradycją i chęcią spotkania na żywo, ja też się piszę. Dla mnie lepszy termin to weekend od 8.04 do 9.04.

Na Kasprowym jeszcze nie jeżdziłem.Trzeba by ,,zaliczyć '' tą górę bo tak powinien każdy polski narciarz. Póki zdrowie mi na to pozwala.Tylko 08.i 09.04.16. Pózniej nie mam szans. Tylko co jak będzie 8 i 9.04.16 wiało?

Z tego co widzę,na ten termin paru chętnych już jest. :rolleyes:: :applause:

No to jak? :smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten koleś to był duży koleś w żółtych portkach i czarnej kurtce, to tak.

Wpadaj w tym roku też. Posiedzimy dłużej, wieczorem wypijemy piwko :applause:

W zeszłym roku był z nami również deskarz, mój kumpel :happy: los dell rio my nie dyskryminujemy ze względu na sprzęt :happy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Kasprowy? Nie umniejszając walorów rozrywkowo-integracyjnych Zakopanego,sugerowałbym realizację programu sportowego wyjazdowo w Szczyrbskim a

towarzyskiego mieszkając w Zakopanem-odległość niewielka, cena raczej niższa,a mniej nerwów itd...

Jeśli chodzi o mnie,to jestem otwarty na inne propozycję. :cheerful:

Zwłaszcza,że mam całosezonówkę... :proud:

Moja Żona też byłaby zadowolona,bo na Szczyrbskim pojeździ bez strachu. :)

A czy z jedną szeroką deską też można:smile:? W ub roku (chyba w ub?) miło było poznać Johnego i Marboru. Może i w tym roku będzie okazja wypić piwko na Goryczkowej z pozostałymi fanami boazerii:tongue:

Jak najbardziej!

Jak wcześniej wspomniał Marboru,sprzęt nie ma znaczenia,byleby wszyscy dobrze się bawili. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... u Jozefa na Bungalovah!!! będzie super klimat... griil, ognisko, teren zarombisty! znaczy pod Chopkiem!

PS. ptoki tak drom rano morda że spać ni ma jak! ale klima je super!!! i teren zamknięty! wiosną coś pięknego!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... u Jozefa na Bungalovah!!! będzie super klimat... griil, ognisko, teren zarombisty! znaczy pod Chopkiem!

PS. ptoki tak drom rano morda że spać ni ma jak! ale klima je super!!! i teren zamknięty! wiosną coś pięknego!

No na spotkanie forumowe, doskonała lokalizacja. 100m przez las do trasy na Luckach. Kilkanaście domków obok siebie z szałasami/ miejscami na grilla, przy domkach ławki drewniane. Super klimat, można by grilla odpalić od rana do wieczora:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na spotkanie forumowe, doskonała lokalizacja. 100m przez las do trasy na Luckach. Kilkanaście domków obok siebie z szałasami/ miejscami na grilla, przy domkach ławki drewniane. Super klimat, można by grilla odpalić od rana do wieczora:D

Od rana do wieczora to na stoku :biggrin: W funitelu chyba nie da się grillować.

Czyli z Kasprowego przez Śtrbské na Chopok? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana do wieczora to na stoku :biggrin: W funitelu chyba nie da się grillować.

Czyli z Kasprowego przez Śtrbské na Chopok? :eek:

Ważny jest efekt końcowy:) Grill będzie stał przy domkach, myślę że przy tylu osobach zawsze ktoś zjedzie na browara:) Domki stoją 100m od trasy na Luckach więc zjeżdżasz w las i za 100m jesteś przy grillu.... pod warunkiem że na dole będzie śnieg:D

PS tylko do SK trzeba eksportować KIEŁBASE, bo ich mortadeli nie da się jeść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...