Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy Galeny i Żor są takie, że można wszystko załatwić za jednym razem, razem z rezonansem, prześwietleniem i co tam będzie potrzebne. Nie wiem jak w Galenie, ale w Żorach, przy odpowiedniej ilości gotówki, można w ciągu dnia, dwóch mieć operacje.

Natomiast co do Bonifratrów, jak już pisałem, jestem trochę uprzedzony. Mają świetną porodówkę :D ale do naprawy barku żony nie wystartowano. W przeciwieństwie do kliniki w Bielsku, gdzie fachowo chciano załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady ,ale uważam ,że około 55-60 procent lekarzy specjalistów w Polsce to przynajmniej dobrzy fachowcy. Byłem u Pana A.Kucharskiego lekarza medycyny, specjalisty ortopedy-traumatologa ,biegłego sądowego w pobliskiej przychodni. Badanie odpłatne za 80 PL.Zbadał nogę, oglądnął RTG kolana. Jego diagnoza :silne stłuczenie prawej strony kolana i łydki w następstwie tego opuchlizna i krwiak. Od wczoraj noga trochę zsiniała :łydka aż do kostki. Według niego stosowane przeze mnie maści:altacet, voltaren max i okresowe schładzanie kolana to prawidłowy sposób leczenia. Przepisał żel Fastum i kapsułki Rantudil Retard. Zalecenia to ograniczyć chodzenie przez około 7-10 dni ,ale w żadnym razie nie zalegać w łóżku ,żeby nie nastąpił zanik mięśni. Nogę smarować ,schładzać i łykać dwie tabletki Retard (lek przeciwbólowe-przeciwzapalne- przeciwzwyrodnieniowy) na dobę. Przy okazji stwierdził wyraźne zwyrodnienie stawu kolanowego (niestety SKS postępuje) .Do roboty dopiero pójdę 24.04.16 jak wszystko dobrze pójdzie. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów ,szczególnie uczestników WZF na K.W. JanekEdit Dwie foty, noga koślawa z natury jeszcze bardziej wykoślawiona .ale to chwilowo mam nadzieję.

201604131598.jpg

201604131600.jpg

201604131598.jpg.a8b5a219c06252e272daee1ff86226e1.jpg

201604131600.jpg.6eb8a35408c0b9d6e32377e8f82231b7.jpg

Edytowane przez janek57
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy Galeny i Żor są takie, że można wszystko załatwić za jednym razem, razem z rezonansem, prześwietleniem i co tam będzie potrzebne. Nie wiem jak w Galenie, ale w Żorach, przy odpowiedniej ilości gotówki, można w ciągu dnia, dwóch mieć operacje.

Natomiast co do Bonifratrów, jak już pisałem, jestem trochę uprzedzony. Mają świetną porodówkę :D ale do naprawy barku żony nie wystartowano. W przeciwieństwie do kliniki w Bielsku, gdzie fachowo chciano załatwić sprawę.

Zauważ, że piszę o namiarze do konkretnego lekarza, a nie wysyłam Janka ogólnie do Bonifratrów :wink: Notabene ten lekarz leczy też w Galenie, a i leczył też w św. Łukaszu :biggrin: Stwierdziłem, że do Katowic Janek ma najbliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za filmik Mario. :smile:

Wyszło nadzwyczaj fajnie jak na pogodę.

Kto był, ten wie że jazda w tych warunkach też nie należała do najłatwiejszych.

Nie wiem czy wiesz ale stabilizacja YT powoduje że napisy wariują.

Pozdrawiam całą ekipę.

Edytowane przez artix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani udało się sklecić kawałek filmu po 2 dniach (muszę się trochę postarać przy obsłudze kamerki). Materiał do filmu dzięki mnie bardzo ograniczony.

[video=youtube;hRxQwGl4Ywo]

Pozdrawiam serdecznie. Ania oczywiście TEŻ!

Bardzo dziękuję za ożywienie wspomnień, miło się zrobiło na sercu. Trochę nowego trendu po miłosnych rytmach, w końcu wiem skąd te wzory na kołnierzu twojej kurtki.

Tak pomyślałem, bo nie miałem czasu jeszcze się ogolić od zeszłego piątku (zresztą brat też) słuchając tej muzy, że może nie golić się do jesiennego śniegu:laughing:

Dawajcie jeszcze filmiki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W dniu, w którym za oknem pojawiło się 30 stopni, a większość podziwia żywą zieleń przyrody, postanowiłem zakończyć miesięczną produkcję filmu z Kasprowego :rolleyes:: :cool::

Pogoda była jaka była... Na dodatek pierwszego dnia (kiedy było widać więcej) szlag trafił kamerę i nagrałem tylko komórką (m.in. dlatego Góral wyszedł taki mały). Drugiego dnia kamera działała, za to pogoda się zepsuła. Ok.15 pojawiła się niespodzianka, która oczywiście jest w filmiku.

Artix, niestety nigdzie Cię nie złapałem :(

[video=youtube;evqud3XHSgU]

Pozdrawiam

PS1 Dzięki Johnny i Marboru za pomoc (o ile ją pamiętacie :wink:)

PS2 Jakość... Nie umiem sobie z tym poradzić. Przez mgłę widać jeszcze mniej.

Jeszcze raz DZIĘKI wszystkim!

Edytowane przez leitner
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leitner warto było czekać tyle czasu, ożyły piękne wspomnienia. U mnie za oknem teraz przechodzi burza, a ja oglądam taki uroczy i radujący duszę film. Dzięki za to podniesienie ciśnienia. Niby niedawno, a jednak tyle czasu już upłynęło....

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazdy na krawędzi to tu nie widziałem :mad:: :sorrow:

Pozdrawiam serdecznie.

Jak patrzyłem na Twoją jazdę, to miałem wrażenie, że Ty płyniesz a nie jedziesz :wink:

PS Na filmiki nie załapały się Wasze drugie połówki. Tzn widać rękę Dżonki, jak zasłania aparat :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...