Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie parę osób się zdeklarowało na ten termin.

Mi zależy,żeby to ustalić dość szybko,bo inaczej żona nie będzie mogła ze mną jechać,a chciałem ją zabrać. :)

Maciek, jak się spotkamy przy jakims januszu, przypomnij mi abym opowiedział prawdziwą przypowieśc o zonie mojego kumpla! Pisz, termin ustalony, i już!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się na Kasprowy. My meldujemy się:

[ATTACH=CONFIG]29804[/ATTACH]

w sobotę 8 kwietnia o 6,00 rano w Kuźnicach.

Ty Góralu, skoro pijesz wisniówkę i zagryzasz mięsem, przypomnij mi abym opowiedział przypowieść napisaną prze życie, o flaczkach i śliwowicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to sprawa Kasprowego jest bezdyskusyjna. Chcę tam spędzić, jak co roku przynajmniej jeden dzień...mam nadzieję, słoneczny dzień.

Ponieważ nartowanie w polskich Tatrach, w dużej mierze zależy od aury, to Szczyrbskie potraktowałbym raczej jako "narciarskie koło zapasowe" tego WZF.

Cieszy zapowiadana przez Kolegów frekwencja.

Super, że Maćku, Darku...mam nadzieję, że Marionen również... planujecie zabrać ze sobą swoje "Drugie Połowy" :applause: Wyjazd zapowiada się jeszcze bardziej ciepło i rodzinnie :cheerful:

Z roku na rok przechodzimy ewolucję i zapowiada się na to, że tradycja spotkań na Kasprowym pięknie nam się rozwija :cheerful:

PS. Planujemy przyjechać z Paulą wieczorem w piątek.

Edytowane przez marboru
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpuszcze, udam sie jednak na slowacki kierunek:) Niestety w tym sezonie chce sie wyjezdzic ile sie da na Chopoku, bo nie wiem co mnie czeka w kolejnym....

Ja też mogę lecieć w Alpy zamiast na KW.

Ale to nie o to chodzi, chodzi o WZF, spotkanie z forumowiczami, a to jest bezcenne :smile:

A co, niby na Kasprowym się nie da pojeździć?

Edytowane przez artix
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę lecieć w Alpy zamiast na KW.

Ale to nie o to chodzi, chodzi o WZF, spotkanie z forumowiczami, a to jest bezcenne :smile:

A co, niby na Kasprowym się nie da pojeździć?

No jak się spotka tyle chłopa przy januszku to sobie pojeździsz :wink: szczególnie na drugi dzień :biggrin: możesz wjechać pooglądać widoki! No chyba że będzie wiało to "pośmigasz"... na Białce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę lecieć w Alpy zamiast na KW.

Ale to nie o to chodzi, chodzi o WZF, spotkanie z forumowiczami, a to jest bezcenne :smile:

A co, niby na Kasprowym się nie da pojeździć?

Da się/ się da / da się nawet bardzo, ale u mnie w tym roku to bardziej złożony temat. Nie na forum:) Słowacja byłaby prostsza do zrealizowania.

Choć jest iskierka że będę musiał odwiedzić kościelisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się spotka tyle chłopa przy januszku to sobie pojeździsz :wink: szczególnie na drugi dzień :biggrin: możesz wjechać pooglądać widoki! No chyba że będzie wiało to "pośmigasz"... na Białce!

Jasiek jak byś był rok temu na Kasprowym Wierchu, to byś się tak ironicznie nie wypowiadał!!!

Pozdrawiam serdecznie.

PS A janusz też jest dla ludzi, a nawet dla narciarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nigdy nie piję w czasie zjazdów

Pozdrawiam serdecznie.

Nawet browara?

w akceptowalnych ilościach.

Pozdrawiam serdecznie.

A to jest słowo KLUCZ:) Bo jeżdżenie na kacu jest straszne.

A tak wracając do tematu, jak rozwiązujecie kwestię spania jakiś jeden pensjonat? Każdy sobie? Pamiętam takie WZF z slalomem i grillem na Shichelnym czy jak tam to się pisze. Może nasza góra przejmie patronat i będzie WWZW czytać wielkie WZW:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nigdy nie piję w czasie zjazdów, zawsze tylko po nartach i w akceptowalnych ilościach.

Pozdrawiam serdecznie.

Ciekawe czy będzie zimno, czy ciepło? Bo jak będzie ciepło, to pewien z trunkami obeznany jegomość, popularny w internecie twierdzi, że wówczas człowiek powinien wypić 3,5 litra!!!:smile:

Nic nie pisze, czy po jeżdzie, czy w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet browara?

A to jest słowo KLUCZ:) Bo jeżdżenie na kacu jest straszne.

A tak wracając do tematu, jak rozwiązujecie kwestię spania jakiś jeden pensjonat? Każdy sobie? Pamiętam takie WZF z slalomem i grillem na Shichelnym czy jak tam to się pisze. Może nasza góra przejmie patronat i będzie WWZW czytać wielkie WZW:)

Piwa nie piję bo mi nie smakuje:stupid: :eek: :mad:: Zdarza mi się wypić na stoku bombardino, albo lumumbę, alkoholu to tam nie ma jednak wiele. A akceptowalne ilości dla każdego oznaczają co innego. Znam gości co o 5 rano kończą balować, a o 7.30 są na śniadaniu w świetnej formie. Jednak są to wyjątki. Każdy powinien znać swój organizm. Co do noclegu to najlepszy moim zdaniem jest Zajazd Górski w Kuźnicach.

Pozdrawiam serdecznie.

PS Na WZF bez Ani się nie ruszam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja mam problem z samolotem. Daty cholernie mi nie pasują :mad::

Szczerze powiem, że Szacun!. Ja tu się zastanawiam mając pięć godzin samochodem a Ty kombinujesz podróż wiązaną żeby pojeździć dwa dni z kolegami. Wychodzi żem dupek i tyle. :frown::

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...