Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, może już powstać jakąś małą lista forumowiczów którzy mają zamiar się stawić?

Johhny, wierzę w prowadzącego ten temat.

Jak dobrze pójdzie jutro kupuje bilety :wink:

:applause:

I to jest konkretna decyzja!

Cieszę się,że się zdecydowałeś!

Ja będę z Żoną, już zarezerwowałem pokoik w Kuźnicach. :angel:

Witam,

Noclegi to w Zajazd Górski w Kuźnicach kuznice@polskietatry.pl 34-500 Zakopane, Kuźnice 11

Dokładnie! :)

To najlepsza miejscówka do startu na Kasprowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Was pop... 210-230zł za 2 os. pokój :stupid: droższych nie było!!!

[ATTACH=CONFIG]30018[/ATTACH]

Tanio nie jest,ale za to wychodzisz prosto pod gondolę.

Po za tym,tuż obok jest super klimatyczna knajpka "Jurta Bar". :angel:

Można by szukać innej miejscówki,ale wtedy trochę by się towarzystwo rozproszyło,a tu chodzi o coś odwrotnego...

Do tego trza by auto rano odpalać,a wiesz... po januszu? :wink:

Wolę dopłacić i się nie stresować.

PS.W zeszłym roku płaciliśmy 75 zł/os.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę pojeździć jeszcze jeden rok na starych nartach i spotkać się z narciarskimi fanatykami, wspólnie pojeździć i pogadać. Nowe narty kupię sobie za rok albo 2. Kasprowy jest jaki jest , ale jest. Płacąc za 2 noclegi to ani nie zbiednieję, ani nie wzbogacę się, jak z zajazdu zrezygnuję. Przymusu nie ma, nikt nikogo na siłę nie ciągnie. Przyjeżdżają tylko Ci co chcą. Można spać gdziekolwiek, ale tu (Zajazd Górski) jest najbliżej i najwygodniej. To, że nie lubisz Kasprowego, to Twój problem, a nie mój. W Maria Alm tydzień temu płaciłem za nocleg 50 euro za 2 osoby i też tego nie żałuję. Cieszę się, że dbasz o mój portfel, ale naprawdę dam sobie jakoś radę, najwyżej będę jadł chleb z margaryną. Jak ktoś mieszka blisko, to dojedzie tylko na narty i też będzie fajnie. Niepotrzebnie się tak irytujesz.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę pojeździć jeszcze jeden rok na starych nartach i spotkać się z narciarskimi fanatykami, wspólnie pojeździć i pogadać... Niepotrzebnie się tak irytujesz.

Pozdrawiam serdecznie.

:applause:

ja i irytuje... chłopie ja jestem niespotykanie spokojny człowiek! (chyba że mnie ktoś wk...i a to lecą wióry :wink:)

PS. ja z tymi fanatykami spotykam się co tydzień lub dwa :biggrin: i to jest piękne!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi ta cena nie odpowiada. Na Chopku taniej :wink: Ale na Kasprowym nigdy nie byłem (na nartach oczywiście). Trzeba poświęcić te 200zł.

Gorzej, że chyba i tak nie pojadę do tego zajazdu, bo tam na min. 2 noce, a przyjadę chyba jednak w sobotę.

A noc spędzę w gondoli na linach :biggrin:

PS WZF na Chopku można zrobić za rok :) Chociaż chciałem się pożegnać z krzesłem na południu ( mają tam stary system wyprzęgania, śmierdzi smarem, ale jest genialne!), więc jak dla mnie to może być sobota na Kasprowym a niedziela na Chopku/Łomnicy/Strbskim :cool:::laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi ta cena nie odpowiada. Na Chopku taniej :wink:

Taniej,ale czy bezpośrednio pod którymś wyciągiem? :wink:

Marcin,możesz poszukać innej kwatery,nie ma przymusu spania akurat tam.

Myślę,że gdzieś blisko będzie coś taniej.Skoro "janusza" nie będziesz męczył,to kawałek podejść nie będzie problemem.

Najfajniejszy patent ma Bończa - składany rower. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej,ale czy bezpośrednio pod którymś wyciągiem? :wink:

Marcin,możesz poszukać innej kwatery,nie ma przymusu spania akurat tam.

Myślę,że gdzieś blisko będzie coś taniej.Skoro "janusza" nie będziesz męczył,to kawałek podejść nie będzie problemem.

Najfajniejszy patent ma Bończa - składany rower. :)

Znalazłem hostel tuż przy kolejce za 50zł, ale samemu to nie chce mi się tam iść :)

Jeśli będzie się dało (przyjadę raczej na 1 noc, a trzeba zarezerwować na min.2), to będę w Zajeździe - cena jest ważna, ale na 1 czy 2 noce to nie jest tak dużo.

Czy będę męczył janusza, to się jeszcze zobaczy. Jak mówią: "jak dają to się bierze, jak biją to się ucieka" :wink:

Z tego co widzę, to janusz jest sednem WZF, więc nie mogę go zupełnie ominąć :D

PS Na Biela Put jest Dom Horskiej Slużby - cena chyba 15ojro. Warunki słabe, a rezerwować trzeba 2 miesiące wcześniej (potem nie ma miejsc).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety kupione :smile:

Teraz potrzebuje kompanów (panie mile widziane :biggrin:) aby załatwić jakiś nocleg.

Piszcie co i jak aby szybciej ogarnąć sprawę.

Edit:

Leitner. Może coś razem ogarniemy? Gdzie ten hotelik?

Edytowane przez artix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Bierzemy? Ja chętny.

Artur, tak się skłąda, że w najbliższym czasie mogę mieć problem z dostępem do internetu. Jakby co, przy kompletacji pokoju możesz mnie uwzględniać. Mnie nie zależy aby była 2, może być i 4, a nawet i 6. Byle towarzystwo dopisało.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100m od kolejki. Pokój 2-os jest za 60zł. http://www.dobreschronisko.pl/energetyk-hostel-przy-kolejce-na-kasprowy-wierch,d36,s88

Warunki nie najlepsze, ale nie jedziemy tam, żeby siedzieć w hostelu :)

Marcin,

dzwoniłeś do nich? Kilka razy próbowałem tam spać, ale pod koniec marca i w kwietniu już nie funkcjonowali...

Tadek

PS.

Świetnych warunków na trasach i ciekawego Apre-ski dla wszystkich... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, tak się skłąda, że w najbliższym czasie mogę mieć problem z dostępem do internetu. Jakby co, przy kompletacji pokoju możesz mnie uwzględniać. Mnie nie zależy aby była 2, może być i 4, a nawet i 6. Byle towarzystwo dopisało.

Andrzej zadzwon tam prosze jak mozesz, chcialem sie wlasnie z toba kontaktowac, daj jakis nr na priw albo przez facebook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwoniłem jeszcze. Jak nie wyjdzie to się coś innego wymyśli.

Tadek, a Ty nie jedziesz? :eek:

Niestety w tym roku nie dam rady. Mam ostry deficyt czasu, pieniędzy i słabo wykorzystaną sezonówkę na Chopok, SP i TŁ.

Tadek

PS.

Poza tym jestem obrażony na Zakopane a Zakopiańczyków w szczególności... :wink:

Edytowane przez Tadeusz T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...