Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy pojadę (dzisiaj się to okaże). Ale najprawdopodobniej pojadę niestety sam :(

Marcin,z tego co wiem,to więcej osób wybiera się samemu.Po prostu zgadajcie się i weźcie sobie np pokój czteroosobowy.Standard tam jest dobry,jedzonko też,a cena na osobę za "4" będzie lepsza.Ja jadę z Żoną,więc wziąłem dwójkę - inaczej sobie tego nie wyobrażam. :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek, Mamad, wybieracie się? Jak pojedzie też janek, to na spokojnie się omówi prognozowanie :wink: ...

o pogodzie to rozmawia się jak już brakuje tematów... a narciarzom raczej tematów nie brakuje! szczególnie przy januszku!

Ja zastanawiałem się już rok temu, czy mam jeszcze tyle zdrowia żeby zasiąść wśród "bractwa forumowego" i wyszło że nie...

a w tym roku...? pamiętam jak mi to kiedyś sekta wmawiała: "nie znasz dnia ani godziny" kto wie jak to będzie w tym roku... może? na razie weekend na Chopku, święta na Chopku... i tak niech będzie do maja! a potem zapraszam do mnie na grilla!

PS. szkoda mi trochę sezonu... ja nie lubię KW (najpierw czarna a potem Białka) ale raczej jestem rozrywkowy chłop i ten januszek... ale :rolleyes:: mimo wszystko (jak już pisałem) "ja mam lasku ku lużom" albo po naszemu! kocham narty!!!

PS2. właśnie kupiłem kolejną parę :eek: przyda się na przyszły sezon :stupid:

Edytowane przez Gość
PS2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pogodzie to rozmawia się jak już brakuje tematów... a narciarzom raczej tematów nie brakuje! szczególnie przy januszku!

Ja zastanawiałem się już rok temu, czy mam jeszcze tyle zdrowia żeby zasiąść wśród "bractwa forumowego" i wyszło że nie...

a w tym roku...? pamiętam jak mi to kiedyś sekta wmawiała: "nie znasz dnia ani godziny" kto wie jak to będzie w tym roku... może? na razie weekend na Chopku, święta na Chopku... i tak niech będzie do maja! a potem zapraszam do mnie na grilla!

PS. szkoda mi trochę sezonu... ja nie lubię KW (najpierw czarna a potem Białka) ale raczej jestem rozrywkowy chłop i ten januszek... ale :rolleyes:: mimo wszystko (jak już pisałem) "ja mam lasku ku lużom" albo po naszemu! kocham narty!!!

Dlatego ja przyjeżdżam na samo "lyżowanie" i uwielbiam patrzyć od 6,00 jak wynurzają się po kolei z Górskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja przyjeżdżam na samo "lyżowanie" i uwielbiam patrzyć od 6,00 jak wynurzają się po kolei z Górskiego.

łoj... no to mnie zaintrygowałeś! warto jechać poznać... :applause: ale po co na KW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może już powstać jakąś małą lista forumowiczów którzy mają zamiar się stawić?

Johhny, wierzę w prowadzącego ten temat.

Jak dobrze pójdzie jutro kupuje bilety :wink:

Super, że się zdecydowałeś, imponujesz mi swoim podejściem do WZF. Mógłbyś pociskać w alpejskich kurortach, a jednak możliwość ponartowania w gronie forumowiczów ma dla Ciebie większą wartość od jedynie słusznego kierunku. Ja oczywiście będę z moją połową. A i pogadać będzie o czym.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...