Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Przez przypadek ściągając nową kolekcję Rossignola trafiłem na coś takiego...

rossignol-fat-bike01.jpg

• Like 3

Wreszcie jakiś konkretny temat... ;)

Fat Bike został stworzony jako rower na zimę, ale ludzie, zwłaszcza za Oceanem, szybko dostrzegli więcej zalet takiego szerokiego koła. Nic dziwnego, że firmy narciarskie zainteresowały się tematem. W Polsce możecie kupić np. "tłuściocha" firmy HEAD! Mają nawet karbon w ofercie! Spotkałem się też z Fatem Fischera. Ciekawe kiedy kolejne firmy zainteresują się tematem...

595ca83207763_fat2.jpg.5c1989675a4a7cdc1d7d70852c896466.jpg

FAT_1.thumb.JPG.28603404007e879a2933fc08a177caae.JPG

No to co? Czas na tłustą przygodę! :x

• Like 1

37 minut temu, johnny_narciarz napisał:

No to co? Czas na tłustą przygodę!

Pod jednym warunkiem - że taka tłusta przygoda będzie na kole 700x25. Koło 23 jest już rzeczywiście zbyt chude :D.

Edited by WojtekM

Ja zmieniam czesto w moim MTB na opony szosowe, wiec rzczej nie ma szans abym poszedl w FATa. Poprostu za duzo czasu spedzam na dojazdach asfaltowych.

3 godziny temu, WojtekM napisał:

Pod jednym warunkiem - że taka tłusta przygoda będzie na kole 700x25. Koło 23 jest już rzeczywiście zbyt chude :D.

i na śniegu... ;)

3 godziny temu, marionen napisał:

Jak widzę na ramie takich bików, napisy Rossignol,  Head czy Fischer to od razu bardzo mi się podobają. ;)O.o

Instynkty działają... ;)

2 godziny temu, artix napisał:

Ja zmieniam czesto w moim MTB na opony szosowe, wiec rzczej nie ma szans abym poszedl w FATa. Poprostu za duzo czasu spedzam na dojazdach asfaltowych.

Ale chyba jakąś plaże masz w Malmö? ;) Albo teren "niemożliwy" do przejechania? :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MajkiMDWW
      Witam przymierzamy się z żona do naszego pierwszego wyjazdy w szeroko pojęte Alpy:-) Termin który nas interesuje to od 20 stycznia do końca lutego . Przyznam szczerze ze nie mam pojęcia gdzie , co i jak . Dojazd własny odpada najlepiej samolot ewentualnie autokar . Nie mamy jeszcze określonego konkretnie kierunku i tu liczymy na waszą pomoc . Oboje jeździmy raczej spokojnie wystarczają nam niebieski trasy aby były długie . Fajnie by było gdyby docelowe  miejsce było ładnie położone . Co byście mogli polecić na pierwszy taki wyjazd ? Kraj / miasto / ośrodek ? . Co do pogody to wiadomo nigdy nie ma nic pewnego ale wolimy raczej zmarznąć niż grzać się w słońcu na stoku . Ostatnia kwestia to wyjazd najlepiej jakby był organizowany przez jakieś biuro podróży itp . Za wszelkie odpowiedzi , pomoc z góry dziękujemy .
    • By Ocelotic
      Witam. Chciałbym zdobyć szczyt Parseierspitze (3036 m n.p.m.) w pobliżu miasteczka Grins, w Tyrolu, a nigdy w Austrii nie byłem. W ogóle chciałbym tam spędzić co najmniej tydzień czasu (możliwe warianty maj-wrzesień) i z jak najmniejszym kosztem, bo jak wiadomo Austria tania nie jest. Co mnie martwi to duży koszt noclegów, który sprawdziłem na Booking.com a wynosi za tydzień pobytu co najmniej US$400.
      Drugi problem stanowi brak znajomości języka. Czy jest szansa na załatwienie na miejscu noclegu u osoby prywatnej? Jeśli tak w jakiej cenie można się spodziewać? Czy w tym okresie, może się okazać, że będzie wszystko przepełnione i nie znajdę miejsca na nocleg? Druga sprawa w pobliżu szczytu jest schronisko Augsburger Hutte, czy ostatecznie z rezerwacją można by tam przenocować przez tydzień? Z góry dziękuję za pomoc. 
    • By JC
      Sellaronda... wszyscy narciarze znają. Ja postanowił zajrzeć na szczyt masywu Sella, aby spojrzeć z innej perspektywy na najsłynniejszą pętlę narciarską świata. 
      Moim celem było "wydrapanie się" na Sellę ubezpieczoną drogą - via ferratą Tridentina, która jest jedną z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejszą w Dolominach. Stopień trudności określany jest jako C, ale końcowe podejście mój przewodnik Max zakwalifikował jako D.
      Dodam, że było to moje pierwsze tego typu wyzwanie w życiu. Stresu wielkiego nie było, za to wysiłek całkiem spory.  

• By Annaa
      W sobotę rusza MRDP.  Ze Świeradowa do Przemyśla  pojedzie Nasz serdeczny Kolega @johnny_narciarz, wspieramy go i trzymamy kciuki

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...