Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa jest jeszcze jedna opcja. 

Idziecie do infocentrum, mówicie że zagubiliście albo zapomnieliście gopassa i... uprzejma Pani wydaje wam nową (plastikową) za expres płacicie 5jurków + 2 jurki kaucji za nową! 

Da się, da się... da!

PS. sam to przerabiałem jak zapomniałem (a byłem na 14 dni), i codziennie nie chciało mi się cisnąć do kasy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
jak wyglada sprawa jeśli mam na karcie aktywny benefit ale chciałby go wykorzystać w późniejszym terminie, a teraz chciałbym dokupić promocyjny karnet za 49 zł na konkretny dzień (do 25.12). Pytanie, który karnet mi się aktywuje na bramkach ? ,

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ANDISKI napisał:

KUPNO KARTY GOPAS ... problemy z rejstracją .nie   wchodzi nazwa miejscowości . Bodaj każdy narciarz musi mieć  swoja kartę , która po zakupie przychodzi poczta w ciagu 2 tygodni .Jak sobie radzicie z tym zakupem karty itp ??

Wpisz Szczyrk i wydrukuj kartę tymczasową

Cytat

 

Jeżeli ktoś nie dostanie zamówionej  karty gopass przed wyjazdem na narty może ją wydrukować.

Po zalogowaniu na swoje konto  gopass.pl/moje zamówienia/ Moje aktywne usługi/Tymczasowa karta

Z wydrukowaną tymczasową kartą idziemy do kasy lub informacji.

Wszystko na temat karty Gopass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2017 o 10:03, zipp1001 napisał:

Z odpowiedzi innych wynika, że nie radzą sobie z dostarczaniem kart i że nie jestem odosobnionym przypadkiem.. Ktoś napisał że zamówił 29/10 a po interwencjach dowiedział się, że wysłali mu kartę 27/11 - to chyba nie jest poważne zachowanie tylko jakaś amatorszczyzna

no i minęły kolejne 3 tyg. i po dalszych mailach i telefonach nadejszła wiekopomna chwila: zaglądam dzisiaj do skrzynki a tam... GOPASS B| (1 miesiąc, dwa tygodnie i 5 dni)

Piszę to tylko i wyłącznie dla otuchy dla tych, którzy stracili już nadzieję. Kiedyś dojdzie ;)

Warunki coraz lepsze, czas zrobić użytek z plastiku. Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy-w napisał:
Chcę kupić skipass jak poniżej (w zakładce "moje zniżki") . Niestety nie da się wybrać daty (szare podświetlenie kalendarza), a system krzyczy, że nie wybrałem daty i nie chce mi go sprzedać. Też tak macie ?
Promocja Gopass Skipass Jesień do 25.12. 2017 [C7PGS9GSN13UHM]
Szczyrk - 1-Dzień Skipass Promocja
Ważny od 21. 12. 2017 do 25. 12. 2017
Na jednym skipassie 40 km zróżnicowanych tras narciarskich w 3 największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Skipass obowiazuje na wszystkich kolejach i wyciągach w ośrodkach narciarskich: SzczyrkMountain Resort, Centralny Ośrodek Sportu oraz Beskid Sport Arena. Godziny działania kolei i wyciągów w ośrodku Szczyrk Mountain Resort 8:30-16:00. Godziny działania kolei w pozostałych ośrodkach dostępne na stronach internetowych tych ośrodków. Skipass nie obowiązuje podczas jazdy wieczornej.
49 PLN
Kupić

 Pierwsze zmień osobę dla której dokonujesz zakupu bo jak masz sezonówkę to dla siebie nie kupisz.

Edytowane przez surfing
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 14.01.2019 o 17:00, DMM napisał:

To proszę wskaż w którym miejscu jest tu odwołanie do regulaminu, jakaś gwiazdka, przypis, czy proste zdanie można rozumieć inaczej, czy potrzeba w tym wypadku czytać całe regulaminy, jest to niedopowiedzenie i może nawet celowe, a tak w ogóle w roku poprzednim nie było problemu z aktywacją skipassa niewykorzystanego w kolejnych dniach... tu link do cennika.... https://www.szczyrkowski.pl/index.php?id=6200&L=176

Przechwytywanie2.PNG

 Można kupić karnet bez podawania daty jazdy na nartach na http://e-skipass.pl/

Karnet zakupiony na https://skrzycznecos.e-skipass.pl aktywuje się w momencie pierwszego przejścia przez bramkę , podczas zakupu nie trzeba podawać daty.

Karnet działa przez 1 dowolny dzień w sezonie narciarskim 2018/2019, karnet ważne od momentu pierwszego przejścia przez bramkę na stoku.

Cytat
SZCZYRK WSPÓLNY SKIPASS (COS-BSA-SMR)
  • Karnet działa przez 1 dowolny dzień w sezonie narciarskim 2018/2019, karnet ważne od momentu pierwszego przejścia przez bramkę na stoku
  • KARNET DZIENNY (1-6 dni) obowiązuje w godz. 8.00 – 16.00
  • SEZON WYSOKI trwa od 24.12.2018 do 24.02.2019
  • Karnet jest aktywny na wszystkich wyciągach Ośrodków: Beskid Sport Arena Szczyrk, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, COS Szczyrk
  • Nie wymaga aktywacji w kasach na stoku, wystarczy przejść swobodnie przez bramkę by korzystać z kart e-skipass
  • *Z Karnetu może korzystać tylko jedna osoba (osoba która jako pierwsza skorzysta z danego Karnetu przy bramce, gdzie karnet zostanie spersonalizowany)

Skrzyczne 23.01.2019 rano

671206013_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-01-23072537.thumb.jpg.f156f623e68ec6704cfac4e87b7dc05d.jpg

Miłego Dnia.

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podobają korporacyjne zagrywki SMR,  dlatego polecam zakup karnetu na e-skipass.pl

Można kupić karnet na Szczyrk bez podawania daty jazdy na nartach na http://e-skipass.pl/

Karnet zakupiony na https://skrzycznecos.e-skipass.pl aktywuje się w momencie pierwszego przejścia przez bramkę , podczas zakupu nie trzeba podawać daty.

Karnet działa przez 1 dowolny dzień w sezonie narciarskim 2018/2019, karnet ważne od momentu pierwszego przejścia przez bramkę na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...