Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów 2018/19


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

a co powiecie na to .W końcu chcą się zjednoczyć . Wyjątkiem rusiński wierch , który chce zostać sam .

https://gazetakrakowska.pl/podhale-narciarze-beda-zachwyceni-juz-w-tym-sezonie-jeden-skipass-na-wszystkie-wyciagi/ar/13563582

TATRY- SKI chce razem z GÓRAL - SKI zrobić jeden Ski - pas na całe Podhale 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, harnaś B-T napisał:

a co powiecie na to .W końcu chcą się zjednoczyć . Wyjątkiem rusiński wierch , który chce zostać sam .

https://gazetakrakowska.pl/podhale-narciarze-beda-zachwyceni-juz-w-tym-sezonie-jeden-skipass-na-wszystkie-wyciagi/ar/13563582

TATRY- SKI chce razem z GÓRAL - SKI zrobić jeden Ski - pas na całe Podhale 

W mojej ocenie by mówić o prawdziwym zjednoczeniu do porozumienia musiałby przystąpić Kasprowy (PKL już przecież działają w ramach TatrySKI) i RusińSKI. Tak to możemy mówić jedynie o kolejnym małym kroczku w kierunku zjednoczenia. Pytanie czy wprowadzą sezonówkę z prawdziwego zdarzenia (a nie produkt nazwany karnetem sezonowym - 14 dni jazdy w sezonie), jak nie będą tracić narciarzy dużo jeżdżących na rzecz Szczyrku i innych stacji w których można kupić karnet sezonowy. 

p.s.

Zapomniałem dopisać, że jeszcze przydałaby się stacja Małe Ciche na wspólnym karnecie. Wówczas możemy napisać, że doszło do zjednoczenia, przełomu, a tak to jedynie kolejny krok w dobrym kierunku. 

Edytowane przez moruniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Pingwina, właściciel 3 ośrodków narciarskich w Polsce: Czarnego Gronia w Rzykach, Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju i Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (woj. małopolskie), jako współwłaściciel dołącza do Grupy dwie nowe stacje narciarskie: Kurza Góra w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie) i Skolnity w Wiśle (woj. śląskie).

Więcej informacji

Skipass karnet całosezonowy na wszystkie 5 stacji 790zł http://karnet365.e-skipass.pl/

365.thumb.jpg.7400c2665b95195487f5529e254e7eee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, moloo napisał:

Cześć, ktoś wie może co ze Skipass-em Wiślańskim ?

Nie ma żadnej informacji na e-skipass, ani żadnych promocji ...

Uzgadniają- zapowiada się interesująco.

 
Dodano: 2018-10-24
Cennik wiślański skipass na sezon 2018/2019 już wkrótce! . W tym roku szykujemy dla Was coś specjalnego. Szczegóły już niedługo :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla porównania oferta z 2017/18 

Dnia 7.10.2017 o 21:12, keisyzrk napisał:

 

2019 zlikwidowano karnet całosezonowy i 6 dowolnych dni, wszystko podrożało np. 6 dni z 280 na 400 !

Dalej brak Czantorii, dobrze że Skolnity zostały

Cennik wiślański skipass na sezon 2018/2019

947780914_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2018-11-08095058.thumb.jpg.11b5b9727933fdc21e8dac0d390b41e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Dla porównania oferta z 2017/18 

 

2019 zlikwidowano karnet całosezonowy i 6 dowolnych dni, wszystko podrożało np. 6 dni z 280 na 400 !

Dalej brak Czantorii, dobrze że Skolnity zostały

Cennik wiślański skipass na sezon 2018/2019

947780914_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2018-11-08095058.thumb.jpg.11b5b9727933fdc21e8dac0d390b41e1.jpg

Zdaje się że Mała Palenica się chyba rozsypała na amen... nie wiem czy Duża Palenica ruszy. Niech ktoś potwierdzi. Widzę brak w spisie Partecznika, już nie działa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna oferta "wislanskiego" to katastrofa w porównaniu do zeszłorocznej, już nie chodzi tylko o podwyżkę ale ja w zeszłym roku kupiłem 2 x po 6 dowolnych  dni z możliwością jazdy od rana do nocy  ta "dowolność" pozwalała na dużo swobodę z korzystania z rejonu narciarskiego Brenna-Ustroń-Wisła-Szczyrk przez cały sezon. 

Myślałem, że  w tym roku oferta zostanie rozwinięta o Czantorie, Kiczere, Soszow a najlepiej jeszcze o Swiniorke w Brennej jak to się mówi w obliczu potężnej konkurencji Szczyrku wydawało się że nie ma innej drogi a tu tą " ofertą" strzelają sobie w kolano i oddają walkowera. Ja w tym roku z oferty nie skorzystam bo jest słaba a przy spełnieniu powyższych warunków kupił bym sezonowke a  jej nawet nie ma w ofercie. Tak długo kazali czekać myślałem że dostanę mercedesa a dostałem hulajnoge. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zslawek napisał:

Nie wiem dlaczego u Was się to nie wyświetla ale ja mam takie coś na stronie https://wisla.e-skipass.pl/ cena większa niż za sprytną sezonówkę dla SON, COS i BSA

Niestety. Szkoda bardzo.

@surfing jak słusznie zauważyłeś, szkoda że nie ma Czantorii, ale warto ubolewać nad tym że nie ma np. Istebnej....

Może jak na nasze warunki wymagam za dużo, ale świetnie byłoby jakby wiślański skipass obowiązywał w autobusach Wispolu, na wszystkich liniach.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zslawek napisał:

Nie wiem dlaczego u Was się to nie wyświetla ale ja mam takie coś na stronie https://wisla.e-skipass.pl/ cena większa niż za sprytną sezonówkę dla SON, COS i BSA

Karnetwislanskicalosezonowy.PNG

Serio drożej niż Szczyrk. Pogratulować dobrego samopoczucia. Uważam, że wislanski ma potencjał ale tylko jak wszyscy z okolicy będą w nim (w jedności siła). Plus dobra reklama bo podejrzewam ze poza  stalymi bywalcami tych rejonów i miejscowymi niewielu o nim wie. Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...