Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarna Góra - czy warto?


San28

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, grimson napisał:

Pytanie co otworzą. Dla mnie plan minimum to pole narciarskie i B fis. Wersja full wypas to dodatkowo A Fis.

Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze technika. Trasy nie bardzo mają znaczenia. Na każdej trasie można się szkolić, trenować, coś doskonalić, poprawiać.  Dzięki temu gleby zaliczam pojedyncze, raz na kilka sezonów, a i kontuzje typowo narciarskie przeważnie mnie omijają (nie dotyczy treningów i startów na tyczkach). Życzę udanego sezonu, oczywiście bez kontuzji. Sezon zapowiada się niezwykle atrakcyjnie (w naszych górach) o co nie jest ostatnimi laty łatwo. Może nie będę musiał jeździć po 900 km by się najeździć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZdolnyŚlązak napisał:

B Fis i Effka z informacji  na dzisiaj na pewno czynne. Czy coś więcej na razie nie wiadomo.

Wpadasz😉?

Czy wpadnę? Tu mam zagwozdkę, bo moje nowe GS jeszcze nie mają przełożonych wiązań z poprzednich desek, a w sobotę szykuje się rodzinna imprezka, gdzie mogę nie być zdolny do kierowania autem w niedzielę od 5 rano😁

 

Ratrak na B:

image.thumb.png.a4689d48e4bef65bbb32525e0236f526.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimson napisał:

Czy wpadnę? Tu mam zagwozdkę, bo moje nowe GS jeszcze nie mają przełożonych wiązań z poprzednich desek, a w sobotę szykuje się rodzinna imprezka, gdzie mogę nie być zdolny do kierowania autem w niedzielę od 5 rano😁

 

Ratrak na B:

image.thumb.png.a4689d48e4bef65bbb32525e0236f526.png

Coś za potwory teraz zakupił, GS FIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, gabrik napisał:

Coś za potwory teraz zakupił, GS FIS?

Tak, poprzednie Head Igs RD 193cm R30 dokonały swojego żywota po ostatniej glebie przy 94km/godz (potem okazało się, ze tylko poprawiłem wcześniejsza naprawę narty). W stajni jest teraz Head e-GS 193cm R30.

Obie w/w wersje nart to FIS

8EFE39F5-995B-468E-AAF7-B3F719FBE89B.jpeg

B7A36014-57C1-4EF5-8AB0-738CFE1BBA85.jpeg

2A228E15-29C4-43EB-BF36-50828B933728.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZdolnyŚlązak napisał:

B Fis i Effka z informacji  na dzisiaj na pewno czynne. Czy coś więcej na razie nie wiadomo.

Wpadasz😉?

Rozkminiam mimo wszystko rozpoczęcie sezonu w ten weekend.

Tylko ta pogoda, ma padać śnieg na całej mojej trasie z krainy ziemniaka, aż do CG włącznie. Im bliżej gór tym opady bardziej intensywne. Tak to wygląda dla samej CG:

image.thumb.png.149ff7a75f5b9d6319ed5b1ebbb52568.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 16:54, grimson napisał:

Pytanie co otworzą. Dla mnie plan minimum to pole narciarskie i B fis. Wersja full wypas to dodatkowo A Fis.

Na trasę A niema szans tą trasę zawsze późno otwierają gdzieś przed świętami już od paru lat jężdze do CG. Rok temu jak byłem 29 grudnia to jeszcze trasa A chyba była zamknięta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, grimson napisał:

Rozkminiam mimo wszystko rozpoczęcie sezonu w ten weekend.

Tylko ta pogoda, ma padać śnieg na całej mojej trasie z krainy ziemniaka, aż do CG włącznie. Im bliżej gór tym opady bardziej intensywne. Tak to wygląda dla samej CG:

image.thumb.png.149ff7a75f5b9d6319ed5b1ebbb52568.png

Pojedź normalna droga a potem przez Stronie i git, a nie po górach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...