Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś jeździł w wymienionych w tytule tematu ośrodkach? Polecacie jako odmianę od jazdy w Ischgl w ramach karnetu Silvretta? Kappl znam dobrze więc tutaj nie potrzebuje rekomendacji. Interesują mnie trasy, ale też potencjalne zatłoczenie tych ośrodków. Jedziemy w terminie 8-15.02

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Bezan
      Cześć,
      Szukamy czy jest w Austrii jakaś szkółka, która od połowy grudnia będzie już na miejscu gotowa by szkolić dziecko ( 4 lata ) zupełnie od podstaw.
      Wymagania:
      - nauka w języku polskim
      - nie lodowiec. Tak by można było na pieszo z miejsca noclegu dojść do miejsca nauki i w razie złej pogody lub zmęczenia na chwilę wrócić. Przykładowo Stubai odpada.
      Ktoś kogoś może polecić?

• By JC
      Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
      Więcej informacji
    • By lokiec3
      Na fajny kanał trafiłem na YT oglądając relacje z ośrodków narciarskich. Oprócz tego, że bardzo fajnie przedstawione ośrodki to jazda gościa jest niesamowita. Tym bardziej, że nie jest to jakaś specjalnie kręcona demonstracja a normalna jazda w zadanych warunkach terenowych wśród innych narciarzy. Gość pociska niesamowicie. Przykładowy filmik z Ischgl. Chłopak ma tego niemało na swoim kanale.

Pozdrawiam.
    • By barattolina
      Hej, 
      zasiadłam podobnie jak rok temu do poszukiwań noclegów w terminach: 26.12 - 02.01.21 i 23.01.- 30.01.21r i zrobiło mi się słabo. 
      Wszystkie hotele, z wyjątkiem ok. trzech (!!!) w Corvarze i Colfosco są wyprzedane. Podobnie na całej Sellarondzie. 
      To samo w Saalbach - Hinterglemm. Na oba terminy. 
      Nieco lepiej jest w Ichgl i Kappl, ale też szału nie ma. 
      W zeszłym roku Sylwestra w Corvarze rezerwowałam dokładnie 03.06 i wybór był dużo większy. To samo ferie w SFL. 
      W tym roku jestem lekko podłamana. 

Może ktoś z Was jest na tym samym etapie co ja i ma jakieś swoje przemyślenia w temacie? 
      Czy brak miejsc oznacza, ze hotele jeszcze się nie ogłaszają czy już faktycznie wszystko poszło a ja się obudziłam w nocniku. Z ręką. 

Pozdro
    • By Arek1982
      Ktoś może podzielić się wrażeniami z rejonu Montafon ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...