Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Kolejna część bloga z naszego SkiSafari po Karyntii jest już na blogu.

ON Goldeck.

Zapraszam do przeczytania, obejrzenia i komentowania :)

Link:

Pozdro!

marboru

Edited by marboru
  • Like 1

Kolejna część naszych nart w Karyntii i przygody z "Wielkim Dzwonnikiem" znajdziecie na blogu, pod linkiem:

Zapraszam do przeczytania, obejrzenia i komentowania.

Pozdro!

• Like 1

6 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Ale chyba Was nie zachwycił co? Po nesfeld było widać euforię tutaj tylko fajnie...?

Pogoda zrobiła swoje. Ta jest kluczowa, w szczególności w wysokich ośrodkach. 

• Like 2

Godzinę temu, marboru napisał:

Pogoda zrobiła swoje. Ta jest kluczowa, w szczególności w wysokich ośrodkach. 

Cześć

Mariusz chyba traktuje to troszkę inaczej. Nawet gdzieś użyłeś Mariuszu sformułowania, że "jedziecie do pracy". Chodzi o to, że dla Mariusza i Pauli poznawanie a także relacjonowanie ma praktycznie taka wartość jak jazda - wtedy wyjazd jest pełny. Tak to rozumiem.

Wiadomo, że do fajniej jazdy potrzebne jest dobre światło bo inaczej kończy się to waleniem śmigiem przez cały dzień. Ja jak mam takie warunki ( mało ludzi, śnieg, światło) to mogę jeździć w Czarnym Groniu do us....... śmierci. Mariusz z Paulą chyba by się zastrzelili.

Mariusz wyobraź sobie: relacja z miesięcznego pobytu w takim Bałtowie na przykład. :)

Pozdrowienia

• Like 2

56 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiadomo, że do fajniej jazdy potrzebne jest dobre światło bo inaczej kończy się to waleniem śmigiem przez cały dzień. Ja jak mam takie warunki ( mało ludzi, śnieg, światło) to mogę jeździć w Czarnym Groniu do us....... śmierci. Mariusz z Paulą chyba by się zastrzelili.

Mariusz wyobraź sobie: relacja z miesięcznego pobytu w takim Bałtowie na przykład. :)

Pozdrowienia

To podziwiam Cię za ten Czarny Groń ale i trochę rozumiem.

Ja mógłbym tak jeździć na dwóch trasach w Zoldo (Civetta) przy starym krześle. No może jeszcze do tego gondola dla urozmaicenia, w sumie cztery trasy 🙂

• Like 1

3 godziny temu, MarioJ napisał:

To podziwiam Cię za ten Czarny Groń ale i trochę rozumiem.

Ja mógłbym tak jeździć na dwóch trasach w Zoldo (Civetta) przy starym krześle. No może jeszcze do tego gondola dla urozmaicenia, w sumie cztery trasy 🙂

Cześć

To trochę bardziej złożona sytuacja. Nie jeżdżę tam "na narty" ale dla ludzi, klimatu, atmosfery, narty w tym wypadku to dodatek i pretekst.

Podobnie jest np. z kajakami. W tym roku jedziemy na męski spływ Czarną Hańczą - to taki Czarny Groń - ale później jedziemy na Drwęcę Warmińską, Osę i może coś jeszcze - to Karyntia czy inne Sestriere. ;)

Pozdrowienia serdeczne

Edited by Mitek

7 hours ago, Mitek said:

To ja też się dorzucę z podziwem. Cały dzień wytrzymać na jednej trasie to czapki z głów.

W moim przypadku to 2h w Myślenicach, 13-14 zjazdów i wystarczy!

Za to w takim Nassfeld to cała przyjemność z jeżdżenia. A jak już nie ma dużej ilości wyciągów to chociaż by było kilka tras. Można wtedy robić zjazdy z różną ilością kombinacji.

Dla przykładu Fenningberg - 2 wyciągi a tras od liku! To chyba lubię najbardziej. :)

1 godzinę temu, Sportego360 napisał:

To ja też się dorzucę z podziwem. Cały dzień wytrzymać na jednej trasie to czapki z głów.

W moim przypadku to 2h w Myślenicach, 13-14 zjazdów i wystarczy!

Za to w takim Nassfeld to cała przyjemność z jeżdżenia. A jak już nie ma dużej ilości wyciągów to chociaż by było kilka tras. Można wtedy robić zjazdy z różną ilością kombinacji.

Dla przykładu Fenningberg - 2 wyciągi a tras od liku! To chyba lubię najbardziej. :)

Cześć

Każdą trasę można przejechać na nieskończoną ilość sposobów. ;) A z bicia rekordów kilometrowych wyrosłem dawno temu.

Pozdrowienia

Edited by Mitek

Ostatni ośrodek z naszej pięciodniowej wyprawy do Karyntii został już przeze mnie opisany i bardzo mocno obfotografowany... dlaczego? Bo jest na tyle malutki, że aż egzotyczny i pewnie niewielu z Was go odwiedziło, stąd chciałem go Wam pokazać z dużą precyzją.

Zapraszam do wpisu, pod linkiem:

Pozdro!

marboru

Cóż?

Na zakończenie niemal każdej naszej, razem z Paulą przygody z nartami, na alpejskich stokach - robię klip.

Klip SkiSafari Karyntia obejrzycie w najnowszej odsłonie mojego bloga, pod linkiem:

Zapraszam do obejrzenia i komentowania.

marboru

• Like 3