Narty - skionline.pl
Jump to content
Annaa

Mistrz kwarantanny-quiz, czy poznajesz ?

Recommended Posts

Cytat
11 minut temu, Annaa napisał:

Zagadka na dziś, co to za miejsce? kto pierwszy ten lepszy.:)

_4285034.thumb.JPG.96d4abe43be7734f40a3a8214c687a24.JPG

Kouty nad Desnou

1 minutę temu, Jeeb napisał:
  1. święty Piotr ?

Tak, Święty Piotr. Widok ze szlaku Szrenica-Śnieżka na trasy narciarskie w Szpindlerowym Młynie -  Fisowską ściankę i poboczne trasy:) 

Masz punkt. Zadajesz zagadkę.:)

• Like 1

14 godzin temu, Annaa napisał:

Zadajesz zagadkę.

witaj Aniu - gratuluję pomysłu na nowy temat ale chyba raczej się nie rozwinie bo wszyscy zajęci coroną

Niestety nie mam wielu cyfrowych zdjęć Sudetów ani czasu na skanowanie  starych przezroczy

ciekawe kto to rozpozna ?:

IMG_0672.thumb.JPG.303aaaded789721620f091d05bfcae53.JPG

IMG_0674.thumb.JPG.70c6de66a1e032167384932d46cc4b14.JPG

• Like 1

1 To są Kouty w Czechach (zbiornik elektrowni szczytowo pompowej widziany jest także z Cervonohorskego Sedla)

• Like 1

3 godziny temu, miraz napisał:

1 To są Kouty w Czechach (zbiornik elektrowni szczytowo pompowej widziany jest także z Cervonohorskego Sedla)

1 fot. też tak uważam.

2 fot.  to Premyslov- niedaleko Kouty nad Desnou.

26 minut temu, Annaa napisał:

1 fot. też tak uważam.

2 fot.  to Premyslov- niedaleko Kouty nad Desnou.

brawo - 

zamieszczamy zagadki z wszystkich gór czy tylko z Sudetów ? 

• Thanks 1

31 minut temu, Jeeb napisał:

brawo - 

zamieszczamy zagadki z wszystkich gór czy tylko z Sudetów ? 

nie tylko z Sudetów... @miraz Twoja kolej.:)

34 minuty temu, Annaa napisał:

Cervenohorskie sedlo:) Velky Klinovec

TAK...a wyciąg ten jest przeniesiony z Zillertal ? Gdzie był dokładnie????

52 minuty temu, miraz napisał:

TAK...a wyciąg ten jest przeniesiony z Zillertal ? Gdzie był dokładnie????

Mariusz mówi, że chodzi o Koenigsleiten w Zillertal Arena.

• Like 1

Godzinę temu, Annaa napisał:

Mariusz mówi, że chodzi o Koenigsleiten w Zillertal Arena.

Miałem okazję jechać tym wyciągiem na Koenigsleiten

23 minuty temu, Annaa napisał:

Jak nazywa się ta grań?P9017594_edited-1.thumb.jpg.af47a6c286012d2f8c9ddcf8126b207e.jpg

Widok na grań Mała Basta, Prednia Basta,Satana w oddali widać Kriwń na na dole Mięguszowiecka Dolina . Zdjęcie poniżej  Chaty pod Rysami (ze szlaku)

• Like 1

Zostajemy w polskich górach...

Jak nazywa się ta góra i dlaczego kojarzona jest z jedną ze służb mundurowych PL.?

lackowa.thumb.jpg.6dd3276edac77f0440f3d773de3153d1.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Ziemowit
      Chyba nie ma takiego tematu a myślę, że warto byłoby założyć. Chodzi mi po głowie miejsce na forum, gdzie możnaby wrzucać znalezione w internecie informacje na temat zarówno krajowych jak i zagranicznych obostrzeń i zakazów, które mogą pokrzyżować nasze plany turystyczne.
      Zacznę może od tego, że w niektórych powiatach w Polsce już 8 Sierpnia wracają surowe obostrzenia i zakazy. Dzisiejsza wypowiedź ministra dotycząca powiatów zaznaczonych na czerwono: 
      W powiatach żółtych dodatkowe obostrzenia również zostaną wprowadzone, ale będą trochę łagodniejsze. Mapka:

• By Ziemowit
      Dziwne to i może nieco ciekawe, że ludziom naprawdę chciało się stać 6 godzin do kolejki na stare krzesełko, żeby wjechać na górę. Do wejścia na Śnieżkę, a tym bardziej na Kopę wystarczy bardzo przeciętna kondycja, o którą można w ten sposób chociaż trochę zadbać. Widząc takie tłumy sam bym odpuścił po 5 minutach i jeszcze tego samego dnia pojechał w Rudawy Janowickie lub na czeską stronę.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26154404,wakacje-2020-tlumy-turystow-w-karpaczu-kolejki-na-wiele-godzin.html#s=BoxOpMT
    • By JC
      Informacja, którą znam już, a teraz została podana oficjalnie. Szkoda. Nie lubię takich sytuacji, mimo że to moja konkurencja. Wiele razy, razem jeździliśmy na nartach, poznając alpejskie ośrodki.

• By Niedziela
      Witam, 
      Na nartach jeżdzę dosyć dobrze, lecz zafascynowałem się freestylem. Komplet nart do zjeżdżania mam, ale chciałbym kupić jakieś freestylowe. Mam dosyć mocno ograniczony budżet i zależy mi żeby wyszła w miarę przystępna cena. Znalazłem narty Völkl Revolt 95, tylko nie wiem czy warto je kupować - to moje pierwsze pytanie. Drugie jest takie czy jeżeli mam buty Rossignol Alltrack 110, to czy będzie miała sens jazda w nich na freestyle (zaczynam narazie z tym przygodę, więc czy na start będą miały sens) i czy będą pasowały do podanych wyżej nart. (próbowałem czytać o tym na różnych forach i buty mają flex 110 więc to chyba na plus). I ostatnie pytanie jakie wiązania miały by sens (w miarę możliwości budżetowe) bo domyślam się, że takie zwykłe zjazdowe, z poprzedniego kompletu nie wystarczą. I jaki rozmiar nart przy wzroście 180 i wadze 60? 
      Chciałbym na tych nartach nauczyć się skakania z hopek, i grindowania, ew czasem freeride po lesie.
    • By JC
      Zakupiłem ostatnio rower szosowy i teraz muszę kupić buty oraz pedały.
      Nie mam zamiaru uderzać w górną półkę, bo na to pewnie przyjdzie czas, a z drugiej strony nie chcę kupić chłamu, który po pierwszych kilometrach będzie nadawał sie do wyrzucenia. Proszę o poradę, za czym się rozejrzeć?
      A rower nabyłem taki

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...