Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, sstar napisał:

Może wagę i ich porównać.

Tadek.. Serena mieszka w Palm Beach Gardens - trenuje niedaleko - ktoś kto tam trenuje i daje rade jest wyjątkowy bo tam klimat jest wyjątkowo ciężki (Tramp ma tam gniazdko niedaleko i nie wychodzi z domu bo by sie ciul udusił).....taka na przykład Sloane Stephens specjalnie sie przeprowadziła na Floryde z Kaliforni żeby mieć tak przejebane...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 13:40, zając napisał:

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Coco i jestem pod wrażeniem Novaka Dojokovica - to jest tenisista, z którego Iga powinna brać przykład, stale coś zmienia w swojej grze i pracuje ze specjalistami nad konkretnym zadaniem, kilka sezonów wcześniej nie serwował tak dobrze i nie biegał tak często do siatki, a teraz jest w tych elementach niezwykle skuteczny. Wszechstronność to klucz do zwycięstwa. Życzę Novakowi kolejnych zwycięstw wielkoszlemowych, tak samo jak i Idze.

Dupiany ten serwis Jacka bo moge Ci tylko jednego "lajka" wkleić... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, MarioJ napisał:

Dość długi skrót, 17 min

 

A byli tacy co w środku sezonu mówili żeby zmienić trenera.

A tu ciach zmiana, i kilka piłek wygranych z woleja.

 

Tak jak nie podniecałem się kiedy Iga Świątek przegrała w sezonie klika ważnych pojedynków, tak teraz zwycięstwo z Sabalenką cieszy ale też nie znaczy, że wszystko zawsze wygra. Umiar i cierpliwość jest w kibicowaniu wskazana. Wystarczy cieszyć się na bieżąco z sukcesów. Wiele zależy od samopoczucia dnia, aktualnej formy, warunków na korcie czy rodzaju podłoża i oczywiście porcji większej lub mniejszej szczęścia. Dobrym przykładem jest sytuacja w męskim tenisie. Po Wimbledonie wieszczono już koniec Novaka Djokovica i hegemonię totalną Carlitosa Alcaraza. A finał był niezwykle zacięty i o porażce czy zwycięstwie zadecydowały pojedyncze akcje. Co dalej sie wydarzyło- Carlitos do dzisiaj nie wygrał żadnego turnieju a Novak nie przegrał żadnego meczu. W Paryżu na dodatek nie tylko wygrał ze wszystkimi przeciwnikami ale pokonał też grypę żołądkową. Żal Dymitrowa w finale, bo bardzo po tylu latach przerwy chciał wreszcie coś wygrać i był tego bliski a po drodze miał bardzo mocną drabinkę turniejową, może innym razem się uda. Szkoda, że Hubertowi Hurkaczowi zabrakło trochę punktów by dostać się do finałów w Turynie, był naprawdę blisko. Trzeba trochę teraz liczyć (niesportowo), że może ktoś z pierwszej 8 nie wystartuje w ostatniej chwili. Dzisiejszy finał kobiet ma dla Igi Świątek podwójny ciężar, oby się udało pokonać Amerykankę. Jeśli nie, tragedii nie będzie i tak jest świetną tenisistką z najwyższej sportowej półki. Jazda Iga Świątek...

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

Dość długi skrót, 17 min

 

A byli tacy co w środku sezonu mówili żeby zmienić trenera.

A tu ciach zmiana, i kilka piłek wygranych z woleja.

 

Dzięki @MarioJ za świetny skrót, bo meczu nie widziałem. To nie była porażka Sabalenki ale doskonały mecz Świątek. Nie dawła rywalce Polka łatwych piłek, serwis siedział i w kluczowych momentach grała bardzo odważnie. Oby z Pegulą się nie podpalała, bo ona gra jednak inaczej od Białorusinki i broni znacznie lepiej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Dzięki @MarioJ za świetny skrót, bo meczu nie widziałem. To nie była porażka Sabalenki ale doskonały mecz Świątek. Nie dawła rywalce Polka łatwych piłek, serwis siedział i w kluczowych momentach grała bardzo odważnie. Oby z Pegulą się nie podpalała, bo ona gra jednak inaczej od Białorusinki i broni znacznie lepiej...

 

Iga w najlepszej formie, pewna siebie, bardzo waleczna. To jest taki moment, że druga zawodniczka wchodzi na kort i jej się boi.

Wydaje mi się że w kobiecym tenisie, szczególnie, ta amplituda formy jest bardziej ropięta. Jak najbardziej, trzeba to rozumieć i przyjmować, że dyspozyjność fizyczna oraz mental falują po tej amplitudzie. Nie każdy szlem musi być wygrany.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarioJ napisał:

 

Iga w najlepszej formie, pewna siebie, bardzo waleczna. To jest taki moment, że druga zawodniczka wchodzi na kort i jej się boi.

Wydaje mi się że w kobiecym tenisie, szczególnie, ta amplituda formy jest bardziej ropięta. Jak najbardziej, trzeba to rozumieć i przyjmować, że dyspozyjność fizyczna oraz mental falują po tej amplitudzie. Nie każdy szlem musi być wygrany.

 

Dokładnie o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś rano kolejny mecz w United Cup, tym razem z Hiszpanią - Hubert przegral 1:2, Iga wygrała gładko .. ale w deblu mieszanym nasi dali koncert i Hiszpania pojechała na rowerze..👍

Edytowane przez Lexi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lexi napisał:

Dziś rano kolejny mecz w United Cup, tym razem z Hiszpanią - Hubert przegral 1:2, Iga wygrała gładko .. ale w deblu mieszanym nasi dali koncert i Hiszpania pojechała na rowerze..👍

Tak sobie głośno myślę, zgrywają się ze sobą przed IO ?

Brawo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, moruniek napisał:

Tym razem nie wyszło, jak dla mnie i tak było super. GRATULACJE !!!!!!

p.s.

Hubi dołożył sporo "siły" przed sezonem. Może być interesująco.

Hubert jest mocny gość, fakt przegrał ale... Jak dla mnie w finale zawiodła Iga popełniając bardzo dużo błędów. Trudno, może za rok się uda. Chociaż to raczej turniej kasowy a jakoś średnio prestiżowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...