Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny skipassów i promocje 23/24


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2023 o 21:01, Jusik2002 napisał:

Widać, że w naszych stacjach poszli po rozum do głowy. Można kupić wreszcie karneciki w dobrych cenach. Tzn jutro będzie można. Wszystko w jednym miejscu :D  Zajebiste promki z cenami na faktyczne warunki naszych ośrodków.....

https://e-skipass.pl/#kup-karnet

Mnie zastanawia dlaczego ta strona wprowadza w błąd i nie stosuje się do Unijnej dyrektywy Omnibus. 

Przy Grupie Pingwina podaje nieprawdziwą najniższą cenę z ostatnich 30. Była promocja -50% do 22.11

Zrzut-ekranu-850.png

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, moruniek napisał:

Mnie zastanawia dlaczego ta strona wprowadza w błąd i nie stosuje się do Unijnej dyrektywy Omnibus. 

Przy Grupie Pingwina podaje nieprawdziwą najniższą cenę z ostatnich 30. Była promocja -50% do 22.11

Zrzut-ekranu-850.png

Nie było takiej promki. Była w październiku tylko. Wiem bo kupiłem  😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jusik2002 napisał:

A jaka była i kiedy ??? Ja kupiłem ale 20/10 więc co się nie zgadza ??

Moruniek pisze ze - 50% było do 22 listopada. Black week zaczął się 24 listopada. Więc cena obniżona o połowę powinna być podana jako najniższa w ciągu ostatnich 30 dni, a nie cena z cennika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hextor napisał:

Moruniek pisze ze - 50% było do 22 listopada. Black week zaczął się 24 listopada. Więc cena obniżona o połowę powinna być podana jako najniższa w ciągu ostatnich 30 dni, a nie cena z cennika. 

Ale tak nie było. Promocja-50% była w październiku a teraz mamy listopad. Warto wiedzieć co się pisze..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jusik2002 napisał:

Ale tak nie było. Promocja-50% była w październiku a teraz mamy listopad. Warto wiedzieć co się pisze..  

To jak była do końca października to sytuacja jest taka sama, 30 dni nie minęło. Jeżeli jednak skończyła się 23  października lub wczesniej to informacja na stronie jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jusik2002 napisał:

Już nie zgłaszasz???  🤣🤣🤣

Nie zgłaszam, bo i po co skoro jest wszystko ok? Moruniek wprowadził mnie w błąd, twierdząc, że robią ludzi w wała, stad sugestia, że można by to zgłosić.

Nie wiem skąd ten śmiech. Nie lubię jak ktoś robi mnie w konia. Rozumiem, że Tobie to nie przeszkadza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Hextor napisał:

Nie zgłaszam, bo i po co skoro jest wszystko ok? Moruniek wprowadził mnie w błąd, twierdząc, że robią ludzi w wała, stad sugestia, że można by to zgłosić.

Nie wiem skąd ten śmiech. Nie lubię jak ktoś robi mnie w konia. Rozumiem, że Tobie to nie przeszkadza? 

Proponuję bazować na swoich informacjach to nie będziesz musiał patrzeć na śmiech 😇😇😇😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...