Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny skipassów i promocje 23/24


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Hextor napisał:

@JC A jak byłeś w Tatry Ski to nie wspominali nic o nowych inwestycjach? Np połączeniu Rusinskiego z Białką? 

W tym momencie nic nie mówi się o nowych inwestycjach. Co do połączenia, to od zaufanej osoby usłyszałem, że nie ma specjalnych problemów z połączniem, ale żeby się stało byłoby dobrze, aby był "nacisk" społeczny, czyli więcej komentarzy na forach, FB i innych platformach. Chodzi o to, aby odpowiednie osoby uznały, że faktycznie jest to potrzebne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, moruniek napisał:

Patrząc na ilość narciarzy początkujących tam jeżdżących, rodzin z małymi dziećmi, którym wystarczy w zupełności godzina maks. 2, to jest to zwykłe .......

Dlatego ich tak doją. Najlepsze interesy robi się na dzieciach (praktycznie zniżka 10 zł - szok) i na początkujących, co 3 razy zjadą za 150 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość od PKL
Skipass PKL Winter MIX

"Winter Mix – to pięciodniowy skipass, którego przedsprzedaż właśnie ruszyła! Nowy skipass PKLto zdecydowane korzyści. Jego największym atutem jest możliwość jazdy przez 5 dowolnych dni w całym sezonie i to w 3 wybranych ośrodkach narciarskich PKL. Skipass możemy wykorzystać na trasach ośrodków na Palenicy w Szczawnicy, Mosornym Groniu w Zawoi oraz Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim."

Zrzutekranu(16855).png.6296cae21e88ebd901e90dc654f7dfd4.png

Regulamin: https://www.pkl.pl/data/posts/2073/Regulamin korzystania ze Skipassu WINTER MIX i Skipassu Jednodniowego OPEN_08.11.2023.pdf

Przedsprzedaż 8.11 - 8.12

Niestety bez Jaworzyny Krynickiej...

Chyba faktycznie nie będzie skipassu stricte sezonowego o czym wspominał @lski@interia.pl 
Ten Winter MIX jest na stronie PKL w zakładce skipassy sezonowe pod tymi trzema stacjami.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Confused 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hextor napisał:

Czemu spalić? 

Bo to jedyne miejsce, gdzie można w ferie sobie pojeździć bez tłoku. Głownie przez dojazd do ośrodka - jest tam relatywnie pusto. Bo dojazd z Białki jest fatalny, a jak już spadnie śnieg super fatalny co jest tylko na plusem dla mnie. Odcina praktycznie całą Białkę od dostępu. Po połączeniu czar pryśnie. 

pozdrawiam

Edytowane przez marekbtl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marekbtl napisał:

Bo to jedyne miejsce, gdzie można w ferie sobie pojeździć bez tłoku. Głownie przez dojazd do ośrodka - jest tam relatywnie pusto. Bo dojazd z Białki jest fatalny, a jak już spadnie śnieg super fatalny co jest tylko na plusem dla mnie. Odcina praktycznie całą Białkę od dostępu. Po połączeniu czar pryśnie. 

pozdrawiam

Byłem tam z 10x w sezonie czyli ferie, święta, Trzech Króli i jest tłoczno. W miarę przyzwoicie jest jedynie na tragicznie wolnej czwórce. W marcu faktycznie pusto, ale tak jest na Tatry Ski wszędzie poza Białką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tresor napisał:

W miarę przyzwoicie jest jedynie na tragicznie wolnej czwórce.

Niby tak ale po to sie bierze kumpla z którym można pogadać .. albo "Księgi Jakubowe".

Chociaż miałem taki dzionek w minionym sezonie że "Porsche" miałem rano tylko dla siebie i żony a potem jeszcze z 15 osób dojechało na cały ośrodek.. :)

edit.

Ha.. :).. teraz widzę że przecież byłeś wtedy w Białce wiec wiesz jak było.. :D

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelb91 napisał:

Nowość od PKL
Skipass PKL Winter MIX

"Winter Mix – to pięciodniowy skipass, którego przedsprzedaż właśnie ruszyła! Nowy skipass PKLto zdecydowane korzyści. Jego największym atutem jest możliwość jazdy przez 5 dowolnych dni w całym sezonie i to w 3 wybranych ośrodkach narciarskich PKL. Skipass możemy wykorzystać na trasach ośrodków na Palenicy w Szczawnicy, Mosornym Groniu w Zawoi oraz Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim."

Zrzutekranu(16855).png.6296cae21e88ebd901e90dc654f7dfd4.png

Regulamin: https://www.pkl.pl/data/posts/2073/Regulamin korzystania ze Skipassu WINTER MIX i Skipassu Jednodniowego OPEN_08.11.2023.pdf

Przedsprzedaż 8.11 - 8.12

Niestety bez Jaworzyny Krynickiej...

Chyba faktycznie nie będzie skipassu stricte sezonowego o czym wspominał @lski@interia.pl 
Ten Winter MIX jest na stronie PKL w zakładce skipassy sezonowe pod tymi trzema stacjami.

Pomysł fajny, ale ze skipassu nie mogą korzystać instruktorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brachol napisał:

Chyba nie było o promocji w TSS

https://tatrysuperski.pl/aktualnosci/10-znizki-na-karnety-online-oszczedzaj-nie-tylko-czas,-ale-rowniez-pieniadze

Nie wiem czy można bez problemu zwrócić niewykorzystane.

pozdrawiam

Można - ale przed upływem okresu ich obowiązywania (1dzień). A promka w zeszłym sezonie także była.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lexi napisał:

 

Ha.. :).. teraz widzę że przecież byłeś wtedy w Białce wiec wiesz jak było.. :D

Nawet nie przypominaj, łza się w oku kręci, to był najlepszy wyjazd w PL w tamtym sezonie:). Nigdy nie miałem tak pusto w Białce i takich dobrych warunków przy tym. Pamiętam, że zastanawiałem się wtedy na Rusińskim ale bałem się, że ze względu na pustki mogą zamknąć bez uprzedzenia, co czasem im się w poprzednich latach zdarzało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 18:35, tresor napisał:

W miarę przyzwoicie jest jedynie na tragicznie wolnej czwórce.

Cze

Ta tragicznie wolna czwórka w sezonie jakimś cudem staje się najszybszym krzesłem w okolicy. Czas wyjazdu dla mnie to czas liczony razem z odstaniem swojego w kolejce. Tutaj te szybkie już nie są takie szybkie.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, brachol napisał:

Coś mi się obiło na FB, że zwroty będą rozpatrywać indywidualnie, ale może coś źle poczytałem. 

Cze

Trzeba przeczytać regulamin, powinien być. W zeszłym sezonie można było bez problemu zwracać jednodniowe, 4 godzinne oraz wielodniowe nie rozpoczęte! Na dzień przed upływem jego ważności! Czyli w przypadku wielodniowych np. 5cio na 6 dni przed końcem danego sezonu ( niski/wysoki etc.) Na droższym karnecie mogłeś jeździć w tańszym okresie, nadal był ważny. Ja zwracałem i nie było problemu. Ale mailowo przez Tatry ski. Kasy tego nie realizują. Natomiast rozpatrywano indywidualnie przypadki jeśli karnet wielodniowy nie został wykorzystany z jakiegoś poważnego powodu ( wypadek, choroba, śmierć bliskiej osoby itp) na to trzeba było przedstawić dokumenty.

pozdrawiam

Edytowane przez marekbtl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brachol napisał:

Coś mi się obiło na FB, że zwroty będą rozpatrywać indywidualnie, ale może coś źle poczytałem. 

Ja zwracałem dwa lata temu .... jeśli znasz swoje prawa to wywalczysz - na tym polega "indywidualnie" - jak zawalczysz to masz jak poprosisz to Cię spławią,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lexi napisał:

Ja zwracałem dwa lata temu .... jeśli znasz swoje prawa to wywalczysz - na tym polega "indywidualnie" - jak zawalczysz to masz jak poprosisz to Cię spławią,...

Cze

Ja kupuję przez Tatry SS i ze zwrotem nie ma najmniejszego problemu. W zeszłym sezonie zwracałem i zwrócili kasę bez gadania. Natomiast wszelkie problemy z karnetem, możesz załatwić tylko przez nich, na stoku nikt Ci nie pomoże (w kasie), bo Oni tego nie sprzedali i maja to gdzieś. To jest trudne bo to taki twór chyba jednoosobowy. Jeśli nabijesz więcej karnetów na 1 kartę, to tez problem aby sprawdzić ile Ci zostało na nim, Tylko Tatry SS mogą to sprawdzić, pamiętasz Oravce, jak kasjer twierdził że mój karnet jest pusty, a ja na nim normalnie jeździłem.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZdolnyŚlązak napisał:

To strasznie drogo coś, rok temu za całodzienny karnet na gruponie na stożek płaciłem 59zl. Mam nadzieję że bd dalej dostępny ten karnet za 59...

Edytowane przez Mercedes420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...