Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata w Jasnej


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Byłem na edycji w 2016 roku, średnia organizacja wszystkiego ale zawody ok. Raczej się nie wybieram tam teraz, biletów na strefy biletowane chyba już nie ma (przynajmniej przy mecie). 

Jasną mam najbliżej,ale z internetu nie ogarniam wyobraźnią przestrzenną logistyki i organizacji.Widziałęm 2 WC,w Kranskiej Górze i w Soelden,diametralnie różne co do wymagań logistycznych, biletowania i dostępu.Wiedząc o tłoku,parkingach,zamkniętym dojeździe,autobusach itd.przyszedł mi do głowy dość ekscentryczny pomysł-mój elektryczny terenowy motor udający rower ładuję na hak,parkuję tam,gdzie się da bez problemów i dojeżdżam sobie ,najpierw główną,a potem jakąś drogą gospodarczą,zamkniętą dla aut,ale dla rowerów nie, w jakieś miejsce przy trasie...Czy to kompletna fantasmagoria,czy jest szansa na realizację?

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w tym roku, ale w 2016, jak mieszkałem w dolinie, to dostałem specjalną plakietkę, która umożliwiała wjazd do któregoś parkingu. Jak jej nie miałeś, to się parkowało przy wjeździe do Demanowskiej i potem skibusy. Generalnie, to nie przypominam sobie problemów transportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, christof napisał:

A ten rower daje rade po sniegu? W zasadzie do mety bys dojechal chyba. Asfaltem do biela put a potem bokiem trasy do mety bo jest zasadzie plasko. Tylko potem gdzie go zostawisz?

Po ubitym na drodze oczywiście tak,po kopnym na trasach nie.Z zostawieniem nie ma klopotu,opieram o coś,wyciągam kluczyk i nikt nie ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w ramach adwokata diabła.

Zaliczyłem WC i PE jako widz - te drugie, z dzieckami które po trzeciej zawodniczce uznały, że lepiej pojeździć bo oglądanie kilku bramek to się na Litwie napatrzyły na więcej z krzesła i jadąc obok.

Wspólczesne alpejskie dużo ciekawiej (moim zadaniem) ogląda się na dobrej relacji niż na żywo. Wiadomo, nic nie odda atmosfery trybun ale czy coś wtedy widać ? 

Nie kwestionuję. Dla mnie ostatnio najciekawszy jest protokół rozgrzewki :) ..  może dlatego niechęć do biletów :).

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...