Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 23/24


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Keler napisał:

będę tęsknił za zawodami, ale bez Mikaeli (ma wrócić w Are), Petry, Sofii, Kilde, Pinturault zrobiło się trochę mało ekscytująco, zgasł Sarrazin tak szybko, jak rozbłysł; Marco stracił rywali i totalnie odjechał peletonowi, Laura wykorzystuje swoje 5 minut, zawsze była solidna, teraz "poczuła krew" i zdominowała rankingi -  na szczęście ci dominatorzy nie zawojowali slalomu; cos mi się obiło, ale nie jestem pewny, że Henrik żegna się z Pś?

Ja bym do tej przykrej listy dodał przede wszystkim Marco Schwarza, bo to był jedyny rywal dla Odermatta w walce o dużą Kryształową Kulę, startował we wszystkich konkurencjach i to z niezłym skutkiem punktując...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marionen napisał:

Ja bym do tej przykrej listy dodał przede wszystkim Marco Schwarza, bo to był jedyny rywal dla Odermatta w walce o dużą Kryształową Kulę, startował we wszystkich konkurencjach i to z niezłym skutkiem punktując...

oczywiście, zdecydowanie zabrakło go na szpitalnej liście, choć w zeszłych latach wyniki miał w kratkę, a Marco dzisiaj nawet jak wypada (prawie) z trasy to i tak wygrywa; 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Lucas Braathen wraca do ścigania się, po konflikcie z norweską federacją od przyszłego sezonu będzie startować w barwach Brazylii skąd pochodzi jego matka.

mówiło się o tym od dłuższego czasu; kiedyś podobna historia spotkała Marca Ghirardelli, który także był w konflikcie z austriacką federacją i zdecydował się na starty w barwach Luksemburga; rozmawiałem nawet z nim kiedyś o tym, bo spotkaliśmy się na jakimś tam krawatowym evencie i mówił, że finansowo to było dla niego w tym sensie korzystne rozwiązanie, że pieniądze od sponsorów trafiały do niego do kieszeni i że jak szło dobrze i nie było kontuzji, to było to dobre rozwiązanie; ale gdyby przydarzyła się kontuzja, to już nie byłoby tak kolorowo; organizacyjnie team to był on, więc sobie wszystko musiał załatwiać sam, bo jedyne wsparcie jakie dostał od luksemburczyków, to że raz na której z olimpiadzie zapłacili mu za hotel; natomiast wszystko inne przez całą karierę - treningi, trenerów, hotele, podróże opłacał sam.  

Nie wiem jaki "deal" z brazylijczykami ma Braathen, ale może być podobnie; tzn. ma wolność (o to mu w sporze z federacją norweską zasadniczo chodziło), ale też całe ryzyko gospodarcze i organizacyjne po swojej stronie. Cieszy natomiast, że chłopak z takim talentem i potencjałem, będzie pojawiał się tam, gdzie jego miejsce i to miejmy nadzieję, przez wiele wiele sezonów. Także wiadomość bardzo dobra.

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego Magda Łuczak nie startuje w Are. Przy dobrym wyniku była szansa na występ 2  Polek w końcowych zawodach PŚ. Zwłaszcza, że kilka zawodniczek z czołówki nie startuje. Maryna powinna podreperować konto punktowe, może wróci do czołowej dwudziestki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marionen napisał:

Wie ktoś może dlaczego Magda Łuczak nie startuje w Are. Przy dobrym wyniku była szansa na występ 2  Polek w końcowych zawodach PŚ. Zwłaszcza, że kilka zawodniczek z czołówki nie startuje. Maryna powinna podreperować konto punktowe, może wróci do czołowej dwudziestki.

https://m.facebook.com/groups/kibicujemyalpejczykom/permalink/1027285091423701/

IMG_8424.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...