Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie macie narty poza trasy?


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, sstar napisał:

Wystarczy jak nie będziesz wrzucał ich fotek na publiczne forum.

rozumiem bul dupska przy oglądaniu fotek z topowych ośrodków alpejskich,

całe szczęście że forum należy do @JC i jedynie ON decyduje kto jakie fotki wrzucać może.

 

Wracając do pytania kolegi Przemka

@przemo_narciarzu w tym sezonie jeździłem na 7 parach różnych nart

z czego 5 doskonale nadawało się dojazdy poza-trasowej

IMG_20240309_140500.thumb.jpg.12fe5933bcfa1f170f12023e59a492cb.jpg

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jeeb napisał:

rozumiem bul dupska przy oglądaniu fotek z topowych ośrodków alpejskich,

całe szczęście że forum należy do @JC i jedynie ON decyduje kto jakie fotki wrzucać może.

 

Wracając do pytania kolegi Przemka

@przemo_narciarzu w tym sezonie jeździłem na 7 parach różnych nart

z czego 5 doskonale nadawało się dojazdy poza-trasowej

IMG_20240309_140500.thumb.jpg.12fe5933bcfa1f170f12023e59a492cb.jpg

 

 

 

Oceniasz innych swoimi kategoriami. Ja tam cieszę się cudzym szczęściem, rozumiem, że ciężko ci to zrozumieć. A jak wrzucasz fotki to licz się z krytyką, np. szrotu który zaprezentowałeś. Napisz może co było nie tak ze slalomkami. W topowych alpejskich ośrodkach ongiś bywałem wystarcza wspomnienia, nie mam parcia. Dopóki gdzieś na narty jeżdżę czy w PL czy w cz jak dla mnie jest ok. Nie aspiruję do topowosci. Może i to ciężko ci zrozumieć.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, przemo_narciarz napisał:

@sstar napij się zimnej wody i zostaw już ten temat, albo PISZ NA TEMAT.

Przecież napisałem. Jeeb też w podobnym stylu. Dwa wpisy i dwie kolekcje nart. Reszta to zawierucha. Przy czym jednak warto pamiętać, że tylko się bronię i nie należy odmawiać komuś prawa do obrony. Sam Jana nie zaczepiam, on mnie się czepia notorycznie. Może więc warto zabrać głos gdy ktoś zaczyna się czepiać a nie gdy ktoś przed zaczepkami się broni? Tak więc jak nie będzie wycieczek pod moim adresem to gwarantuję, że będę milczał jak grób i jedynie wrzucał fotki:-) ps wielkie litery to krzyk a chyba nie chcemy eskalować…

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sstar napisał:

Może przenieśmy tą dyskusję do twojego wątku co by nie śmiecić MarioJ. Masz jakąś obsesje? Rozwiń temat proszę. Cyt.

Akurat zaśmiecasz większość tematów, więc nic nowego. Otwórz swój wątek i tam prowadź swoją krucjatę.Już raz prosiłem nie zaśmiecaj tego tematu.

@JC będziesz miał chwilę poza dniami filmowymi, mógłbyś trochę poczyscić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Akurat zaśmiecasz większość tematów, więc nic nowego. Otwórz swój wątek i tam prowadź swoją krucjatę.Już raz prosiłem nie zaśmiecaj tego tematu.

@JC będziesz miał chwilę poza dniami filmowymi, mógłbyś trochę poczyscić. 

Nic nie ogarniasz. Ja krucjat żadnych nie prowadzę. Nic też nie mierzę wbrew temu co piszesz. Ale jak ktoś mnie atakuje nie widzę czemu akurat ja miałbym nadstawiać drugi policzek. Za wyczyszczeniem wątków jestem jak najbardziej. Zaczynając od osobistych wycieczek Jeeba i twojej. Wątki to nie własność, to forum dyskusyjne. A kto śmieci bardziej można dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sstar napisał:

Nic nie ogarniasz. Ja krucjat żadnych nie prowadzę. Nic też nie mierzę wbrew temu co piszesz. Ale jak ktoś mnie atakuje nie widzę czemu akurat ja miałbym nadstawiać drugi policzek. Za wyczyszczeniem wątków jestem jak najbardziej. Zaczynając od osobistych wycieczek Jeeba i twojej. Wątki to nie własność, to forum dyskusyjne. A kto śmieci bardziej można dyskutować.

Jeśli chodzi o Jeeb, to ten jego pierwszy wpis w moim wątku wobec Ciebie nie był raczej złośliwy. Ja go tak nie odebrałem. 

Jesteś czasami trochę nadwrażliwy i robisz zbędne awantury innym ludziom. Czasami mógłbyś zastosować inteligentny humor, albo inteligentny sarkazm w odpowiedzi.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarioJ napisał:

Jeśli chodzi o Jeeb, to ten jego pierwszy wpis w moim wątku wobec Ciebie nie był raczej złośliwy. Ja go tak nie odebrałem. 

Jesteś czasami trochę nadwrażliwy i robisz zbędne awantury innym ludziom. Czasami mógłbyś zastosować inteligentny humor, albo inteligentny sarkazm w odpowiedzi.

 

Wiesz. Gdyby to był pierwszy taki wpis Jeeba to ja może bym i tak go zinterpretował jak ty. Niestety w ostatnim czasie Jeeb stał się moim psychofanem, dodaje do każdego wpisu heszki śmieszki i komentuje co i rusz w stylu: ty gwiazdorze, co się nie znasz, chwalisz się, a nie jeździsz, czy też coś równie żałosnego. Dziwnym trafem zbiegło sie to z momentem kiedy przestałem pisać na jego forum kochamnarty, tylko dlatego, że zgubiłem hasło zresztą, gdy pisałem jakoś mu moje wpisy nie przeszkadzały, przypadek...? PS przemowi z kolei już pierwszy mój wpis będący reakcją na chamskie wpisy Jeeba przeszkadzał (co można sprawdzić śledząc ten wątek) gdy wcześniejsze wpisy Jeeba jakoś uchodziły mu na sucho no ale rozumiem przypowieść o Kalim...

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...