Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:

- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.

Na to jego żona:

- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca mąż ze szpitala gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły jak nieszczęście mówi do żony:

- Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami.

- Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca!

- Nie wiem co on tobie powiedział, ale mnie kur*a radził przygotować się na najgorsze.

////////////////////////////

Co musisz zrobić kiedy widzisz, że Twoja Ex kuśtyka i krwawi na Twoim podwórku?

Weź głęboki oddech, skup się bardziej, przeładuj i strzel jeszcze raz...

__________________

Profesor: Samolot przewoził 500 cegieł. Jedna cegła wypadła z samolotu. Ile cegieł pozostało na pokładzie??

Student: Cóż, to proste! 499!

Profesor: To prawda. Następne pytanie. Jak umieścić słonia w lodówce w trzech krokach??

Student: 1. Otwórz lodówkę, 2. Umieść słonia 3. Zamknąć lodówkę.

Profesor: Następne. Jak umieścić jelenia w lodówce w czterech krokach?

Student: 1. Otwórz lodówkę. 2. Wyciągnij słonia. 3. Wsadź jelenia. 4. Zamknij lodówkę.

Profesor: Doskonałe! Następne pytanie. Król zwierząt lew ma urodziny. Przyszły na nie wszystkie zwierzęta, z wyjątkiem jednego. Którego?

Student: Jeleń. Bo jest w lodówce!

Profesor: Super! Następne. Czy babcia może przejść przez bagna na których żyją krokodyle?

Student: Oczywiście, że może. Krokodyle są na urodzinach u lwa.

Profesor: Doskonale. A teraz ostatnie pytanie. Babcia przechodząc przez bagna niestety zginęła. Jak?

Student: Yyy.. eee.. utonęła?

Profesor: No i oblałeś smyku. Cegła coś Ci mówi?

******************

Dzisiaj w pracy nie było internetu przez dwie godziny. Wypiliśmy całą kawę. Porozmawialiśmy. Poznaliśmy się...

-----------

Mąż pyta się żony:

- Mamusia do Afryki pojechała?

- No co Ty zgłupiałeś?

- No bo mówili w wiadomościach, że w Południowym Sudanie pojawiła się cholera.

`````````````````

Druga w nocy. Wchodzi pijany facet do domu, ledwo się trzyma na nogach. Patrzy przed siebie i widzi żonę:

- Heniek, ile razy Ci mówiłam, że możesz wypić góra 2 piwa i o 22 w domu?!

Na co pijany mąż:

- No masz, znowu mi się pomyliło...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry i na początek nowego tygodnia przebój z austriackich stoków :happy: :happy: :happy:

Zwróćcie uwagę na jazdę na nartach tego Pana. Szacuneczek!

[video=youtube;vBLxzv17zc8]

A gdzie kask:eek:,gogle,żłówik,naramienniki,tudziesz inne ochraniacze...Toż to profanacja współczesnego narciarstwa:mad::

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...idzie biały przez pustynie i wpada w dół, niewielki ale głęboki. Krzyczy "pomocy"!

Ukazuje się jedna głowa murzyńska.

Uratuj mnie!

Murzyn, śmierć albo umpa umpa!

Biały przeliczył...jeden wytrzymam.

Umpa umpa

Ok.

Cyk i po robocie.

Idzie dalej i znów wpada...tym razem nieco większy dół a w koło niego kilka murzyńskich postaci.

Ratujcie!

Śmierć czy umpa umpa?

Biały liczy,liczy ...umierać się nie chce ...

Cóż umpa umpa...

Było ciężko ale dzielnie wytrwał:)

Idzie taki wycieńczony ...

I jeppp, wpada do wielkiego dołu...patrzy całe plemię

Wódz pyta co wybiera.

Śmierć czy umpa umpa?

Zrezygnowany biały namyśla się, namyśla ....dochodzi do wniosku że już nie podoła....

Wybieram śmierć!!!!

Wódz na to: ŚMIERĆ PRZEZ umpa umpa :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci dupą jak Mick Jagger z The Rolling Stones.:smile:

Ale spodnie opinają mu się w jednym miejscu zupełnie, jak Stingowi :)

Ale srebrny medal na mistrzostwach świata w gigancie wywalczył, więc może wygladać i kręcić tyłkiem, jak chce :)

Edytowane przez ROCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...