Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ferenc-adam

Pewnego dnia dwóch facetów pojechało na biwak. Jeden z nich został zaatakowany przez żmiję, która ukąsiła go w penisa. Wrzasnął do kolegi:

- Dzwoń do lekarza i spytaj, co mamy robić!

Kolega więc mówi lekarzowi, że kumpel został zaatakowany przez żmiję. Lekarz poradził:

- Musi pan wyssać truciznę, inaczej w ciągu 12 godzin umrze.

Ukąszony pyta:

- I co, co powiedział lekarz?

- Że umrzesz w ciągu 12 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Czukcza w historii opłynął świat dookoła. Po rocznym rejsie urządzono mu wielkie powitanie na Czukotce. Witano go z orkiestrą, okrzyknięto bohaterem narodowym. Dostał też prezenty - telewizor, radio i skrzynkę konserw. Gdy w domu Czukcza włączył telewizor, na pierwszym kanale pokazał się Putin, na drugim też Putin i na wszystkich pozostałych Putin. Czukcza włączył radio, a tam znów - w pierwszym programie Putin, w drugim Putin i we wszystkich pozostałych tak samo.

Czukcza wyłączył radio, pomyślał i postanowił, że na wszelki wypadek nie będzie otwierać konserw........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Marynarz opowiada wrażenia z ostatniego rejsu:

- Wypłynęliśmy, ku#wa, z portu. Sztorm, ku#wa, jak diabli! Ale nasz kapitan, ku#wa, to dzielny chłop! Wkrótce zawinęliśmy, ku#wa, do portu, to ja, ku#wa, myślę: trzeba się, ku#wa, napić i zabawić. Idę, ku#wa, do knajpy, siadam, ku#wa, przy barze, a tu, ku#wa, przysiada się do mnie ta... no... kobieta lekkich obyczajów.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

- przyjeżdża turysta w góry i mówi do gaździny żeby mu wskazała kącik w którym mógłby się poopalać

- ale miejsca jest tu od cholery - przekonuje gaździna.

- mnie chodzi o ustronne miejsce gdzie mógłbym się opalać goły.

- zdziwiona gaździna wskazuje mu miejsce na dzikiej polanie.

- turysta zadowolony rozkłada się na kocu. opala się , potem przewraca na brzuch i zasypia w pełnym słońcu.

budzi się po dwóch godzinach ze spaloną dupą .

biegnie do gaździny żeby dała mu miskę i dzban chłodnej śmietany lub zsiadłego mleka.

- zdziwiona gaździna spełnia jego życzenie ale nie daje jej to spokoju.

postanawia podejrzeć turystę o co w tym wszystkim chodzi.

-skrada się na polane i widzi jak turysta siedzi gołą dupą w misce pełniej śmietany.

- zdziwiona gaździna mówi do siebie:

JAK CHŁOP SIĘ SPUCZCZO TO JUŻ WIDZIAŁAM NIE RAZ ALE JESZCZE NIE WIDZIAŁA JAK TANKUJE

Edytowane przez magelan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ad. zamknietego tematu Gender.

Spotyka się gej ze swoim byłym mężem, znaczy też gejem który go porzucił.

-Co u ciebie słychać? - pyta gej mąż porzuconą geja żonę.

- A dziękuję, wszystko wspaniale- odpowiada. - Mam nowego partnera, wspaniały, przystojny, bogaty, młody, kochamy się ciągle, tak że nie mam czasu kupy zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świeżo upieczona żona mówi do męża:

- Teraz, kiedy jesteśmy po ślubie, lepiej przestań jeździć na nartach. Sam zobacz - jak sprzedasz sprzęt, będziemy mogli sobie pozwolić na nowe meble do kuchni.

- Gadasz jak moja była żona.

- Była?! Nie mówiłeś mi, że byłeś żonaty!

- Bo nie byłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy stopień odwagi:

O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu. Twoja żona stoi z miotłą w drzwiach, a ty pytasz:

- Zamiatasz czy odlatujesz?

Drugi stopień odwagi::

O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu. Żona leży w łóżku, nie śpi. Bierzesz krzesło i siadasz przy niej.

Na pytanie: "Co to ma znaczyć?" odpowiadasz:

- Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, jak zacznie się ten cyrk

Trzeci stopień odwagi:

O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu. Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu. Klepiesz żonę w tyłek i mówisz:

-Teraz twoja kolej grubasku!

Czwarty stopień odwagi:

O trzeciej nad ranem wracasz do domu pijany w towarzystwie dwóch ślicznotek. Stojącej żonie w drzwiach, mówisz:

- Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi gość do sklepu z zabawkami i prosi o puzzle. Sprzedawca podaje mu pierwsze z brzegu, "Myszka Miki" takie ze 100 elementów...

- nie masz pan czegoś większego? - pyta gość

Sprzedawca podaje mu "Pustynia Gobi" takie z 400 elementów...

- nie masz pan czegoś większego? - pyta gość.

Sprzedawca wygrzebuje z "zapasów" "Rozszalałe morze" takie z 1000 elementów...Jednak i to gościowi nie pasuje. Sprzedawca podrapał się po głowie i niczym pomysłowy Dobromir przypomniał sobie, że na zapleczu ma jeszcze większe i przynosi "Rozgwieżdżone niebo nad równikiem" ... takie ze 3000 elementów... Jednak i tym razem nie zadowala to gościa.

Zirytowany tym sprzedawca mówi:

- Panie... idź pan do spożywczaka, kup pan bułkę tartą i ułóż pan sobie rogalika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni syn do ojca,

-Tato, kot się zesrał na dywan!

Ojciec na to.

-Weż synu popiołu, posyp, a jak matka przyjdzie to posprząta.

Za pewien czas syn znów dzwoni do ojca.

-Tato! Pies też się zesrał!

Ojciec znów radzi.

-Weż jeszcze raz popiołu i posyp to gowno. Przyjdzie matka to posprząta.

Syn wykonał polecenie ojca i wziął się za lekcje. Nagle widzi jak do domu wchodzi rozbawiona mama z jakimś facetem. Facet już na korytarzu rozpina spodnie. Syn przerażony łapie za telefon i dzwoni do ojca.

-Tato, mama przyszła z jakimś facetem. Jego chyba tak spięło, że już na korytarzu zaczął ściągać spodnie, a POPIOŁU JUŻ NIE MAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoradar zrobił zdjęcie. Płacić ma... właściciel auta na lawecie!

Jak informuje TVN24, auto pana Piotra uwiecznione zostało przez fotoradar straży miejskiej z Czerska. Właściciel pojazdu, co wynika ze standardowej procedury, otrzymał od funkcjonariuszy pismo wzywające go do wskazania kierującego. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że samochód nie był uczestnikiem ruchu. Auto przewożone było na lawecie, po tym - jak kilka dni wcześniej - odmówiło współpracy na autostradzie w Danii...

Czytaj więcej na http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-fotoradar-zrobil-zdjecie-placic-ma-wlasciciel-auta-na-laweci,nId,1441838?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Edytowane przez wojmu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się rysować,i tak ładnie nie potrafię,...spróbuję więc opisać.

Najpierw opiszę to co ma być narysowane.:rolleyes::

Murzyn,...tfu,tfu sorry.

Afroamerykanin pisze list do dziewczyny mieszkającej w Polsce.A,że niezbyt dobrze potrafi mówić,a co dopiero pisać.Postanowił więc zastosować pismo rysunkowe.

Narysował :

-psa a właściwie to dwa psy

-jeża i słiok dżemu (na etykietce napisał po angielsku JAM)

a dalej napisał zespół takich oto znaków i cyfr:

-3V

-PPP

-300

Z polskiego na nasze :wink: albo po afroamerykańsku czyta się to tak;

Psijeżdżam CziMaj Czipe Czisto.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...