Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Farmer kupił młodego koguta, zostawił na podwórzu i poszedł do domu.

Za godzinę wychodzi i patrzy, a kogut wszystkie kury zalicza:

- Oj kogut, bo to się źle skończy.

Farmer wszedł do domu. Wychodzi za następną godzinę i patrzy, a kogut przeskakuje przez płot i zalicza wszystkie gęsi sąsiada. A farmer:

- Oj kogut, bo to się źle skończy.

Farmer wraca do domu - 3 godzina. Farmer wychodzi z domu, patrzy, a kogut leży na ziemi i mówi:

- Kogut mówiłem, że to się źle skończy.

A Kogut:

-Spie****aj, bo mi wrony płoszysz

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę, że afro popełnił błąd gramatyczny, bo przed jeżem powinien narysować przynajmniej dwa psy.

Mobilnie Jacek

Mobilnie jednak się kiepsko czyta.

Oto cytat;

Narysował :

-psa a właściwie to dwa psy

-jeża i słiok dżemu (na etykietce napisał po angielsku JAM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Humor z zeszytów (z prac pisemnych uczniów)

1. Romeo i Julia nie mogli być ze sobą na żywym świecie.

2. Postać udowodniła to zaparciem.

3. Matejko lubi malarstwo, bo go to fascynuje, uwielbia to robić i pracuje już w malarstwie dwa lata.

4. Wszyscy z uwagą słuchali gry Natenczasa Wojskiego.

5. Jacek Soplica po swojej śmierci był jakiś nieswój, ale przecież wiedział, że całe życie poświecił ojczyźnie.

6. Rycerz średniowieczny składał się z głowy, zbroi i konia który stawał na każde zawołanie.

7. Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór.

8. Chłop pańszczyźniany musiał znosić panu jajka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Romeo i Julia nie mogli być ze sobą na żywym świecie.

2. Postać udowodniła to zaparciem.

3. Matejko lubi malarstwo, bo go to fascynuje, uwielbia to robić i pracuje już w malarstwie dwa lata.

4. Wszyscy z uwagą słuchali gry Natenczasa Wojskiego.

5. Jacek Soplica po swojej śmierci był jakiś nieswój, ale przecież wiedział, że całe życie poświecił ojczyźnie.

6. Rycerz średniowieczny składał się z głowy, zbroi i konia który stawał na każde zawołanie.

7. Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór.

8. Chłop pańszczyźniany musiał znosić panu jajka.

Mnie się najbardziej podoba "siódmy" humor. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż pokazuje zdjęcia żonie na których żonka jest w łóżku z kochankiem. Zona patrzy na te zdjęcia i mówi, skarbie musimy odnaleźć tego co zrobił te ohydne zdjęcia. Nie pozwólmy mu zniszczyć naszego wspaniałego małżeństwa. To może być zorganizowany zamach na nie! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie umieścić tego posta w "Prywatyzacja PKL". Stwierdziłem jednak, że tu będzie lepiej pasował.

Idzie sobie dwóch górali a na ścieżce leży sobie świeża, śmierdząca kupa.

-Ale smród, ale syf, - zauważa jeden z nich.

-Jo nie brzydliwy, mnie nie śmierdzi, - mówi drugi.

-Jak ci nie śmierdzi to może byś zjod te kupe? -pyta pierwszy.

-A żebyś wiedzioł że bym zjod, ale nie za darmo, - odpowiada drugi.

-Za pińdziesiąt złoty byś zjod? - pyta pierwszy.

-Pewnie że bym zjod, -odpowiada drugi.

-No to masz tu pińć dych i jdz to gówno! - oznajmia pierwszy.

Drugi , czyli kolega, zabiera się za konsumpcję. Nie idzie mu to dobrze, cofa go. Zacięty jednak dalej konsumuje. W ten sposób zjadł prawie całą kupę, ale w pewnej chwili odrzuciło go i oświadczył.

-Więcy ni moge!

Na koledze zrobił i tak niesamowite wrażenie. pożarł prawie całą kupę. W uznaniu tego czynu pierwszy chwali kolegę i mówi.

-Nie zjodeś cały kupy ale duzo. Zostaw se te pińć dych boś twardy chłop.

Na to drugi.

-Ano, twardym, nie tak jak ty co byś nawet tego gówna nie rusył.

-Jak to bym nie rusył? Jo tys jakbym się upar to bym je zjod! - oświadczył pierwszy. (Poza tym to mu trochę szkoda było tych 50 złotych podarowanych tak lekką ręką niewdzięcznemu koledze, który zamiast dziękować za wspaniałomyślność, teraz szydzi.)

-No to zjic ino reste, tys za 50 złoty jak jo, jak żeś taki twardy, - mówi drugi.

Pierwszemu nie było to w smak, ale kupy zostało niewiele, kolega drwi sobie z niego, a i pięciu dych mu szkoda jak diabli. Zabrał się z obrzydzeniem za konsumpcję i resztę kupy zjadł.

-No mos tu te pińć dych, nie wiedziłem że dos rade toto zjeść, - mówi drugi.

I tak najedzeni poszli sobie w dalszą drogę. W pewnej chwili jeden z nich zamyśla się i oznajmia,

-Wis co, tak mi sie jakoś zdaje, ze my to gówno, tak pospołu za darmo zjedli!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu.

Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nowa technika cofania.

[video=youtube;bbdcy0vnCr0]

Będę się modlił.:rolleyes::

Za tego gościa.

I za nas,...resztę użytkowników ruchu.

W przypadku tego gościa modlitwa będzie o to ,żeby nigdy więcej nie próbował być kierowcą.:crazy:

A w drugim przypadku,że dobry Bóg miał nas w opiece przed takimi talentami.:stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...