Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenie.

Kilkakrotnie próbowałem się ubezpieczyć w tym Allianz,ale za każdym razem(w różnym etapie)połączenie ze stroną jest przerywane i trzeba zaczynać od nowa! :mad: Łącznie straciłem chyba z godzinę! :mad:

Czyżby było tylu chętnych na to szkolenie? :confused::eek:

Chyba jednak zadzwonię jutro do koleżanki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek :eek:

Grzegorz ma w wypożyczalni narty Elana, więc pewnie będzie można coś spróbować!

Tylko właśnie pytałem czy ktoś coś przywiezie.

W końcu pora zmienić moje nartki :)

I ostatnia kwestia...

Czy ktoś pod stokiem delikatnie mógłby podostrzyć mi krawędzie...plisss... nie zdążę już nigdzie nart zawieźć... a tylko delikatnie nie trzymają ...

Tylko bez śmiechu ! ;)

Tak czy siak się dowleczemy z samego rana przed obiadem ;)

Co najmniej dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą chętni będzie można także pojeździć slalom. Ustawiony zostanie w godzinach wczesno popołudniowych. Chetni powinni pamietać, że bez ochraniaczy na nogi i ręce raczej nie da się pojeździć!

6 dni tłukłem slalom gołymi rękami i nogami i dawało radę :) tylko tyczka lubi w tyłek oddać co już mniej fajne jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę mogła 09.01 - mam konkurs chemiczny... Ale bardzo chętnie wybiorę się na następne szkolenie! Tylko mam jedno pytanie, czy mogę jechać, jeżeli jestem niepełnoletnia?

Tym bardziej zapraszamy !

A czy Wojtuś w tym roku przyjedzie? I czy z podobną ekipą w zeszłym roku (jakiej cholera się nie dopatrzyłem)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grudniowy termin bylem chetny jak najbardziej, na ten najblizszy takze bym byl,ale niestety(albo stety ;) ) zaczal sie sezon i pracuje w praktycznie w kazdy weekend.Co prawda nie daleko bo w Korbielowie, ale prace zaczynam o 10 wiec nie niestety sznas na moja obecnosc :( Mam nadzieje, ze jeszcze w tym sezonie sie zalapie na jakis wyjazd ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę mogła 09.01 - mam konkurs chemiczny... Ale bardzo chętnie wybiorę się na następne szkolenie! Tylko mam jedno pytanie, czy mogę jechać, jeżeli jestem niepełnoletnia?

Pozdrawiam

Natalia

Zapytamy na miejscu, jak ten problem rozwiązać i damy znać.

Albo JC, jako współorganizator da Ci odpowedź.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale szkoda:( Podobnie jak Wróżkę, mnie blokuje szkoła... zaliczenia, egzaminy. Że też ten śnieg nie spadł wcześniej:mad: Mam nadzieję, że na następny termin pojawię się, bo na tym frekwencja zapowiada się imponująco:D

Powodzenia, udanej pogody i bez niemiłych przygód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów o dojeździe. Przejeżdżamy przez granice i jedziemy przez kilka kilometrów przez las. Na końcu dłuuugiej prostej (przed zakrętem w lewo) i końcu lasu jest droga w prawo. Stoi tam znak informujący o ośrodku narciarskim. Następnie jedziemy tak jak na droga prowadzi, po koleinach, na czuja i już jesteśmy na miejscu :) PROSTE!?

Mam nadzieje ze średnie auto osobowe będzie w stanie tej drodze podołać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...