Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Zaklepane za 100% - w nocy z piątku na sobotę wyruszam w Alpy do St. Leonhard...czyli Pitztal :)

No to super. Przed chwilą dostałem SMSa od kumpla, który w tym tygodniu śmiga na Tuxie - poniedziałek i wtorek jazda w puch bo ładnie dopadało, dziś piękne słońce i super pogoda. Z tego widać,że o warunki sniegowe to się martwić nie ma co bo jest lepiej niz w końcówce marca. No i relacja obowiązkowa - no ale w Twoim wypadku to ja tylko tak dla formalności o tym wspominam bo wiem,że dasz tu jakieś fajne Show słowno zdjeciowe:):D

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Przed chwilą dostałem SMSa od kumpla, który w tym tygodniu śmiga na Tuxie - poniedziałek i wtorek jazda w puch bo ładnie dopadało, dziś piękne słońce i super pogoda. Z tego widać,że o warunki sniegowe to się martwić nie ma co bo jest lepiej niz w końcówce marca. No i relacja obowiązkowa - no ale w Twoim wypadku to ja tylko tak dla formalności o tym wspominam bo wiem,że dasz tu jakieś fajne Show słowno zdjeciowe:):D

Być może uda się fotorelację prowadzić każdego dnia, wszystko zależy, czy w Hotelu będzie net.

Jeśli nie to będzie coś ekstra po powrocie ;)

Byś może uda się zrobić mini Skionlinowe spotkanie z Krzysztofem z Innsbruck'a (czekam na odpowiedź na pm)...?

Dreszczyk emocji już jest - w sumie to mój Debiut w Alpach :):):D:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
No to Figo baw się dobrze! Pozdrów Hermann'a :)

Będzie szansa nie tylko Hermana pozdrowić.

08.01 Downhill "babów" w Zauchense

11.01 Damennachtslalom we Flachau na Herman Maier Weltcupstrecke

Ja jednak bardziej pojadę nartować niż kibicować.

Ale jak mnie rozpoznają ;):P to ich pozdrowię od forumowiczów skionline.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapadła decyzja.

Od 08.01.2011 będę się plątał gdzieś po Flachau,Wagrain,Zauchense i wszędzie gdzie wiatr historii, w ramach oczywiście zasięgu karnetu, mnie rzuci.

Baza noclegowa Flachau.:D

Flachau?Coś mi to zaległego przypomina... :D:P

Miłego nartowania życzę!Oby pogoda dopisała! ;)

I to jest chyba jedyna recepta na naszą "posuchę"... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jutro popołudniu pakowanie i wyjazd do Wisły.

Nartowanie od czwartku do niedzieli.

Być może odwiedzę Szczyrk.

Oznakowany jestem naklejką Skionline na kasku - więc gdyby ktoś mnie zauważył na którymś ze stoków - byłoby miło się spotkać.

miło:) to jak bedziesz miał Szczyrk odwiedzić daj znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

weekend na Strbskim Plesie, Słowacja, nartowanie sobota i niedziela:)

pogoda na sobote:

http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=383&pogoda_dzien=2011-02-12

pogoda na niedzielę:

http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=383&pogoda_dzien=2011-02-13

także zapowiada się piękna jazda po świeżym piątkowym opadzie w Tatrach, mrozik słoneczko.. nocleg w Novym Smokovcu:) plus popołudniowy sobotni relaks w Aquacity Poprad:D

Edytowane przez smiths23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode

a ja muszę pokonać na narty wielką odległość... całe 1500........m ;) czyli kolejny weekend w ryterskim raju ;D mam jeszcze zamiar pod koniec sezonu(marzec/kwiecień) ze znajomymi wybrać się na kasprowy na 2-3 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

6-8 styczeń będę w Špindlerowym Młýnie może ktoś z forumowiczów będzie w tym czasie to chętnie umówię się na wspólne ponartowanie i ewentualnie małe piwko.Warunki na chwilę obecną chyba nie są najlepsze,ale od czwartku podobno ma sypnąć śniegiem i może się coś zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Salzburger-ski-safari 21-25.01

W terminie 21-25.01 (sob. - środa) bujamy się grupką gdzieś na pograniczu Salzburgerlandu i Tyrolu,

czyli gdzieś między Kitzbühel, Zillertal Areną a Wildkogel, Zell am See i Saalbach.

W planach wizyta na Pucharze Świata w Kitzbühel - prawdopodobnie w niedzielę (22.01) na zjazd (DH) ...może wreszcie to zobaczę z bliska :)

a reszta jak wyjdzie - gdzie nas oczy poniosą, lub kaprys ...lub pogoda, jak ostatnio ;)

Może ktoś tam gdzieś będzie w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...