Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

a mi wypad tydzień wolny:biggrin: od kilku godzin szukam z kim i gdzie jechać :mad:: jak coś...jak bym wiedział to bym się pisał...żona samego mnie autkiem nie chce wypuścić:confused::

Kurna,jakbym wiedział... napisz na priva do marboru,bo w ostatniej chwili odpadła nam jedna osoba,może jeszcze coś się da załatwić?

A ja po drugiej stronie Selli , w Fasa/Fiemme.

Pogody wam życzę :) , sobie też.

Marczello,wzajemnie!Oby dopisała! :smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki życze wszystkim udanej pogody ,sobie oczywiście też :smile:

Johnny i Marboru nie jest żle w waszyn rejonie http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=611 :smile:

Marczello podobnie,to znaczy git http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=631 :smile:

Boogi jest ok ,ciut cieplej http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=633 :smile:

Darek i Juice ,cieplutko http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=232 :smile:

I ja i może ktoś jeszcze http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=1782 :rolleyes:::smile:

Edytowane przez marcinn
oswojenie z pogodą
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę po przednich postach, że "włoska nawałnica" Włochy i Wlochy :)

...i po co? W Austrii w tym roku jest bosko, ...nie tylko w tym z resztą :)

W piątek wieczorem wybieram się znów - na 4 dni :)

Planowanym celem no. 1 miało być Kaprun, lodowiec Kitzsteinhorn + Weisssee Gletcherwelt

ale wobec faktu, że wiosna się rozmyśliła, idzie ochłodzenie a nawet ma coś popadać śnieg

możliwości zwiększyły się gwałtownie, więc w zasięgu i planach także np.

Zillertal Arena (od strony Krimml), może jakieś Kitzbühel (od Hollersbach) może coś innego w okolicy?

Będzie ktoś? Ktoś się wybiera na przedświąteczną przejażdżkę? :)

Może uda się kogoś się spotkać? Może ktoś dołączy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy z AKlimem w SOLDEN od jutra:)

Wczoraj stamtąd wróciłem.

Pięć dni lampy i twardego śniegu na lodowcu, poniżej puszczało koło 12. Zjazdówki do samego dołu dobre do jazdy tak do 10:30, później poligon do ćwiczeń w mokrym ciężkim i zmuldzonym (na samym dole w nielicznych miejscach mocne przetarcia i jazda po gnojówce :cool::).

Od dzisiaj miała się zmienić pogoda w Solden, więc powinno być lepiej w sensie warunków śniegowych, bo czy słonecznych to nie wiem :rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Hintertux 31-10 do 03-11-2012

Kto będzie w tym terminie i miejscu mógłby się ujawnić. Brakuje nam trzech osób do zniżki grupowej na skipasy. Jeżeli będzie ktoś w tym terminie i chce zaoszczędzić kilkanaście Jurków. Proszę o kontakt

Jazda na nartach od 31-10 do 03-11 włącznie - 4 dni. Zaduszek nie przewidujemy.:smile:

Pozdrawiam.

PS Zwolnił mi się dwuosobowy pokój

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie w tym terminie i miejscu mógłby się ujawnić. Brakuje nam trzech osób do zniżki grupowej na skipasy. Jeżeli będzie ktoś w tym terminie i chce zaoszczędzić kilkanaście Jurków. Proszę o kontakt

Jazda na nartach od 31-10 do 03-11 włącznie - 4 dni. Zaduszek nie przewidujemy.:smile:

Pozdrawiam.

PS Zwolnił mi się dwuosobowy pokój

rozumiem, że chodzi Ci o tę zniżkę? "Reisegruppen erhalten als Ermäßigung bei je 19 gleichwertig gekauften Skipässen einen gratis Skipass!" czy coś innego? swoja drogą ciekawe, że na oficjalnej stronie z nowym cennikiem o tej zniżce jest mowa tylko po niemiecku, w innych wersjach językowych nie ma o niej mowy, więc może przysługuje tylko Austriakom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi o zniżkę dla całej grupy powyżej 15 osób -10%. Darmowy skipas dla szefa wycieczki jest przy płatnych 25 skipasach. Taką otrzymałem informację u źródła. Nie wiem skąd Ci się wzięło te 19 osób. Wysłałem przed chwilą zapytanie jeszcze raz. Zobaczymy co odpiszą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty z początku listopada? Chyba 3 tygodnie za wcześnie, ale życzę udanego ,,białego szaleństwa''. Wpłaciłem zaliczkę na wyjazd w terminie 14-23.12.2012 do Nauders w Austrii na pograniczu z Szwajcarią i Włochami. To będzie mój trzeci wyjazd w Alpy. Poprzednie dwa ,super udane w Dolinie Aosty we Włoszech: Cervinia, Pila, Courmayeur,la Thuile.Wszystko wskazuje na to ,że za ponad dwa miesiące czyli ,,lada dzień" jadę na narty w Alpy . Trasy na wysokości 1400-2850m.n.p.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty z początku listopada? Chyba 3 tygodnie za wcześnie, ale życzę udanego ,,białego szaleństwa''. Wpłaciłem zaliczkę na wyjazd w terminie 14-23.12.2012 do Nauders w Austrii na pograniczu z Szwajcarią i Włochami. To będzie mój trzeci wyjazd w Alpy. Poprzednie dwa ,super udane w Dolinie Aosty we Włoszech: Cervinia, Pila, Courmayeur,la Thuile.Wszystko wskazuje na to ,że za ponad dwa miesiące czyli ,,lada dzień" jadę na narty w Alpy . Trasy na wysokości 1400-2850m.n.p.m.

czy Ty przypadkiem w zeszyl sezonie nie bywales w Korbielowie na stoku Kuligowka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gregor_g4 . Mam tam za daleko i w Polsce jeżdżę w Szczyrku, Wiśle , Ustroniu... Nie mam auta. Co do wyjazdu w Alpy to jednak będą trzeci raz Włochy. Hotel jest w miejscowości St. Valentin, ale na nartach będziemy jeździć w Nauders aż 4 razy. W katalogu Biura był opis wyjazdu w dziale Austria stąd pomyłka.Chyba jestem nie w temacie wątku to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi o zniżkę dla całej grupy powyżej 15 osób -10%. Darmowy skipas dla szefa wycieczki jest przy płatnych 25 skipasach. Taką otrzymałem informację u źródła. Nie wiem skąd Ci się wzięło te 19 osób. Wysłałem przed chwilą zapytanie jeszcze raz. Zobaczymy co odpiszą.

Pozdrawiam.

info mam z oficjalnej strony zillertal.at http://www.zillertal.at/de/winter/das-zillertal/superskipass/tarife/ Informacji o jakiejkolwiek innej zniżce nie znalazłem, a to jest niby taryfa na nowy sezon, ale miłoby było gdyby okazało się, że jest jeszcze jakaś zniżka. Daj znać jak będziesz miał odpowiedź. Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się ma tak:

HINTERTUXER GLETSCHER

für SKIPÄSSE (1 – 21 Tage): gültig vom 26.04.2012 bis 30.11.2012 für WANDERER (Berg- und Talfahrten): gültig ab 5.5.2012 bis 10.5.2013

Ab 15 voll zahlenden Personen erhalten Sie 10 % RABATT auf die Gesamtsumme,

bei 25 zahlenden Personen - 10 % RABATT und EINE Freikarte

bei 45 zahlenden Personen - 10 % RABATT und ZWEI Freikarten

bei 75 zahlenden Personen - 10 % RABATT und DREI Freikarten usw.

i dalej:

SKI- & GLETSCHERWELT ZILLERTAL3000 Hintertuxer Gletscher, Eggalm, Rastkogel, Penken

für SKIPÄSSE (1 bis 1½ Tage): gültig vom 01.12.2012 bis 15.04.2013 Ab 19 gleichwertig gekauften Skipässen erhalten Sie 10% RABATT auf die Gesamtsumme

von 41 bis 60 Personen erhalten Sie 12% RABATT

ab 61 Personen erhalten Sie 15% RABATT

i jeszcze dalej:

ZILLERTALER SUPERSKIPASS (alle Skigebiete im Zillertal)

für SKIPÄSSE (2 bis 21 Tage): gültig vom 01.12.2012 bis 15.04.2013

Pro 20 voll zahlenden Personen (Skipässe gleicher Kategorie) erhalten Sie EINEN FREIPASS.

 Busfahrer erhalten nach Vorlage der KFZ-Papiere entweder eine kostenlose Berg- und Talfahrt und einen Essensbon (€ 5,00) O D E R einen Tagesskipass.

 Geprüfte Skilehrer (IVSI, ISIA-Marke) und Schwerbeschädigte ab 60 % MdE erhalten nach Vorlage des Ausweises den Jugendtarif.

 Auf ermäßigte Karten werden keine Prozente gewährt!!!

Teraz alles ist klaar.

Mitt greussen.:biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...