Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

To ja przyjąłem całkiem inną strategię, na razie siedzę już miesiąc na d... ale za dwa tygodnie fiuu... i będę mógł sobie poleżeć na leżaczkach w pięknych okolicznościach przyrody:D No i karnecik sezonowy zostanie dobrze wykorzystany przy okazji coby sie nie marnował

No bo Cię bieda przycisnęła i musisz oszczędzać, no i muszę przyznać że w dobie kryzysu to jest jedyna słuszna strategia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie stać mnie na jazdę na rodzimych stokach, zarówno finansowo jak i mentalnie, no jakoś w tym sezonie nie mogę sie przełamać i naszych stoków chyba nie zaliczę ni razu - pierwszy taki sezon w mojej karierze. Cóż - kryzys to kryzys, dobrze,ze nie wieku średniego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś,

wprawiasz mnie w zdumienie, z tego co wiem to odpuściłeś wyjazd alpejski z powodu.... program oszczędnościowy....

podliczam Ci km. z ostatniego tygodnia tylko:

Sobota - trasa Mikołów-Rzyki-Mikołów = 130 km

Niedziela - trasa Mikołów-Sihelne-Mikołów = 190 km

Ten weekend - trasa Mikołów-Białka-Mikołów i coś na miejscu = 350

Razem: 670 km

Paradoksalnie wyszło tyle co w jedną stronę do miejsca gdzie miałeś się znaleźć, przy czym poniosłeś te koszty sam:rolleyes:, a nie przez 3 czy 4:rolleyes:

Normalnie tak se myślę że dostałeś zajebistą podwyżkę:D

Tylko trzeba mieć ten urlop ...

Ja wydaję podobnie, bo po prostu w piątek do późna robię, czasem wychodzi potem że w sobotę trezba jeszcze przyjść ... i tak z planów nici. A w niedzielę trzeba się wyspać bo w poniedizałek jazda od rana. A urlop planuję jak co roku na maj i pewnie jak od 3 lat dostanę w listopadzie - "bo przezcież musisz wybrać przed końcem roku" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
No tak, nie stać mnie na jazdę na rodzimych stokach, zarówno finansowo jak i mentalnie, no jakoś w tym sezonie nie mogę sie przełamać i naszych stoków chyba nie zaliczę ni razu - pierwszy taki sezon w mojej karierze. Cóż - kryzys to kryzys, dobrze,ze nie wieku średniego:D

no to ja też Ci współczuję....takie obcojęzyczne środowisko...naprawdę żal:D:D:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie stać mnie na jazdę na rodzimych stokach, zarówno finansowo jak i mentalnie, no jakoś w tym sezonie nie mogę sie przełamać i naszych stoków chyba nie zaliczę ni razu - pierwszy taki sezon w mojej karierze. Cóż - kryzys to kryzys, dobrze,ze nie wieku średniego:D

musze Cie pocieszyc, mozna z tym zyc, moja narta nie stanela na polskim stoku od dobrych paru lat i nawet daje sobie z tym rade, choc nieraz z sentymentem wracam do pierwszych krokow narciarskich w szczyrku no ale to juz zupelnie inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-13.03.2010 Dolomiti Superski

w piatek o 20 ruszam z famili juz po raz czwarty we włoskie Dolomity:D docelowy ośrodek - Val Di Fassa, noclegi w Campestrini, startowac w góre bede z Campitello. Skipass na całe Dolomiti Superski bo w planie oczywiscie wypady do Val Gardena, Alta Badia, Arraba/Marmolada itp! oby tylko pogoda dopisala to bedzie sie dzialo, jakby ktos jechal w tym okresie to niech da znac!

P.S.

Własnie ustalilismy ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu ze w sobote 6.03 otwieramy wyjazd jazda na Kronplatz'u:D i dopiero później do Campestrini hehe.. oj bedzie sie dzialo:P

Edytowane przez smiths23
P.S.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

13 - 20.03 Innerkrems/Katschberg

20 - 27.03 Dolomity dolina Fassy i okolice.

Jeśli miałbym okazję spotkać tam kogoś z Was to dajcie znać.

Grzegorz

Od 13-tego będzie Mihumor w TH a to rzut beretem i ten sam skipass.

Tylko się nie "spotkajcie":eek::eek::eek: tak jak my z "marczello" http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=93153&postcount=18 przejrzystości

Cały temat:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10227&highlight=figo+woku+kamery

showthread.php?t=10227&highlight=figo+woku+kamery

Edytowane przez SB
dla lepszej przejrzystości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie "spotkajcie":eek::eek::eek: tak jak my z "marczello" http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=93153&postcount=18 przejrzystości

Znając siebie (co nieco), w roli marczella się nie widzę, juz raczej w twojej (czyli tego przyłapanego).

Już dwukrotnie natknąłem się na ludzi z firmy w Dolomitach. Z jednym jechałem jedną gondolą a drugiemu nawet udzieliłem wskazówek którędy ma jechać. Od pierwszego dowiedziałem się o tym fakcie dopiero w kraju, drugi był bardziej zdecydowany i "przedstawił" się dziękując za wskazówkę.

Dlatego wolę się jakoś umówić/przygotować psychicznie na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

13 - 20.03 Innerkrems/Katschberg

20 - 27.03 Dolomity dolina Fassy i okolice.

Jeśli miałbym okazję spotkać tam kogoś z Was to dajcie znać.

Grzegorz

Ja będę od 19.03 koło Kronplatzu i pewnie na Sella Ronde wpadnę.

A być może do 19.03 w Matrei, więc tez niedaleko.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając siebie (co nieco), w roli marczella się nie widzę, juz raczej w twojej (czyli tego przyłapanego).

Już dwukrotnie natknąłem się na ludzi z firmy w Dolomitach. Z jednym jechałem jedną gondolą a drugiemu nawet udzieliłem wskazówek którędy ma jechać. Od pierwszego dowiedziałem się o tym fakcie dopiero w kraju, drugi był bardziej zdecydowany i "przedstawił" się dziękując za wskazówkę.

Dlatego wolę się jakoś umówić/przygotować psychicznie na spotkanie.

My nie wiedzieliśmy o tym fakcie,że jesteśmy w tym samym miejscu i czasie.:eek:

I to jest tragicznie śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

13 - 20.03 Innerkrems/Katschberg

20 - 27.03 Dolomity dolina Fassy i okolice.

Jeśli miałbym okazję spotkać tam kogoś z Was to dajcie znać.

Grzegorz

Grzesiu,

Uważaj, bo znane są przypadki że 2 tyg. ciągiem na nartach zaszkodziło;)

Ale baw się dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedziele niestety tylko Pilsko :mad: ale na STOCKLI LASER CROSS CR24 będę je testował:D

Na Pilsku to ja raczej bym powiedział,że będziesz je tuningował a nie testował.:P

Obawiam się ,że ślizgi przejdą całkowitą metamorfozę.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...