Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda panowie, że piątek i sobota, bo ja planuje zjawić się na Pilsku w niedzielę z moim nowym nabytkiem Dynastar PRO XXL

DŁUGOŚC: 194 CM

PROMIEŃ SKRĘTU: 41 m

TALIOWANIE: 132/109/12

[ATTACH=CONFIG]6088[/ATTACH]

Kurcze,to prawie Ci puch przeistoczy się w ciapę,albo lodoszreń... :eek:

Dobra, Wy mi powiedzcie jak żonę przekonać, żeby dała pozwolenie na takie bliższe i dalsze kilkudniowe wyjazdy czysto narciarskie. Bo widzę, że Johny ma w tym wprawę, Marboru pewnie też.

Długo by opowiadać... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Wy mi powiedzcie jak żonę przekonać, żeby dała pozwolenie na takie bliższe i dalsze kilkudniowe wyjazdy czysto narciarskie. Bo widzę, że Johny ma w tym wprawę, Marboru pewnie też.

kluczowe stwierdzenie to jest u Cibie "dała pozwolenie" już nie będę wchodził w szczegóły co żona ma dawać:tongue:, ale zacznij od tego że żonę się informuje a nie pyta i to w zasadzie tyle:cool::.

A taki numer jeszcze z wczoraj:

stoimy sobie z Figo na Hali Skrzycz. w kolejce, dzwoni mój tel. wyciągając go już marudzę kto śmie mi przeszkadzać jak ja na nartach, patrzę a to szanowna pani co sobie pomieszkuje ze mną, no i pyta a Ty gdzie jesteś?,ja.... no na Skrzycznym, gdzie? no w Szczyrku....:biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Wy mi powiedzcie jak żonę przekonać, żeby dała pozwolenie na takie bliższe i dalsze kilkudniowe wyjazdy czysto narciarskie. Bo widzę, że Johny ma w tym wprawę, Marboru pewnie też.

Niestety nie będzie to rada tylko stwierdzenie.

Nie pytasz,nie prosisz,tylko.....oświadczasz,że wyjeżdżasz z kolegami na narty.:smile:

Znaczy się,hmmmm.

Ja tak nie robię.

Nie oświadczam nawet.

Moja żonka wie,że jak mnie niema,......to będę jak wrócę. :biggrin:

A w razie problemów są telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczowe stwierdzenie to jest u Cibie "dała pozwolenie" już nie będę wchodził w szczegóły co żona ma dawać:tongue:, ale zacznij od tego że żonę się informuje a nie pyta i to w zasadzie tyle:cool::.

Niestety nie będzie to rada tylko stwierdzenie.

Nie pytasz,nie prosisz,tylko.....oświadczasz,że wyjeżdżasz z kolegami na narty.:smile:

Znaczy się,hmmmm.

Ja tak nie robię.

Nie oświadczam nawet.

Moja żonka wie,że jak mnie niema,......to będę jak wrócę. :biggrin:

A w razie problemów są telefony.

Bo Żonę się wychowuję,żeby nie powiedzieć "tresuję",zanim wejdzie się w związek. :cool:: :tongue:

Należ być mądrym przed szkodą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz ze mną do krynicy jutro wyjazd 5:00? mam wolne miejsce w samochodzie?

Dzięki za propozycje, ale dopiero teraz przeczytałem. W piątek i tak bym nie dał rady, bo z młodym siedziałem. Mam nadzieję, że mimo nie najfajniejszej pogody wyjazd Wam się udał. Może uda się coś jeszcze uskutecznić na początku marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-6.03 - Schladming-Dachstein (Planai, Hauser-K., Reiteralm, Hochwürzen)

i okolice czyli coś z Salzburger Sportwelt (pewnie Zauchensee, może Flachau)

...znaczy bujam się w Ski Amade :)

(...)Dobbiaco jest znakomitym miejscem wypadowym do kilku fajnych stacji narciarskich. Najbliżej są stoki Alta Pusteria z Monte Elmo na czele. W zasięgu ręki również Kronplatz i Cortina d'Ampezzo. Ani jednego ani drugiego ośrodka nie trzeba specjalnie reklamować. Przy okazji mojego pobytu w Dobbiaco odwiedziłem wszystkie te trzy ośrodki i oprócz tego Sillian, który jest już na terenie Austrii. Ale to dosłownie rzut beretem. (...)

Toblach, Hochpustertal, Helm etc. ;) - te nazwy wydają mi się właściwsze w kontekście Südtirolu :)

Tam się mówi po niemiecku ew. ladyńsku - i trochę nie ma sensu iść śladem Mussoliniego, i "italianizować" na siłę tych rejonów i ludzi. Ten rejon przez lata był uważany za okupowany, teraz ma silną autonomię, rozliczne odrębne prawa itd. ...i całe szczęście z Włochami tylko wspólną granicę ; )

Kronplatz - b. OK, Cortina też OK, bo to Veneto (Wenecja Euganejska) :)

Potraktuj to oczywiście z przymrużeniem oka - to raczej mój punkt widzenia - ja zdecydowanie wolę oryginalne niemieckie nazwy. Polska miłość do tych włoskich nazw jest dla mnie niezrozumiała ;)

Skoro ten wątek zrobił się aż tak off-topic to i ja troche off-topic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jutro ruszamy z Marboru do Włoch - Kronplatz i Alta Badia. :angel:

Jak coś... :wink:

a mi wypad tydzień wolny:biggrin: od kilku godzin szukam z kim i gdzie jechać :mad:: jak coś...jak bym wiedział to bym się pisał...żona samego mnie autkiem nie chce wypuścić:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...