Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pozytywy Forum 2009


mihumor

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy się ten rok i dobry czas jest na różne podsumowania. Taka mnie refleksja naszła, że w tym roku sporo się tu udzielałem ale też sporo skorzystałem. Przedstawię więc krótką listę pozytywów czyli jak skorzystałem z lektury Forum i dlaczego jestem z tego zadowolony

1/ Dzieki opinią forumowiczów nabyłem bez testowania narty Dynastar Contact Groove i okazały sie tak dobre jak tu opisywano

2/ Tu się zsyntetyzował pomysł bardzo udanego czerwcowego wypadu na Stubaii

3/ Tu dowiedziałem się o zaletach kartach sezonowych i takową mam teraz zapiętą na całą zimę w kurtce narciarskiej - wersja Karyntia -Wschodni Tyrol

4/ Tu wyczytałem pozytywne opinie o Moltku i pokłosiem tego jak i punktu 3 był grudnowy wypad w te okolice

5/ Tu na podstawie filmikow i komentarzy nabrałem większego respektu dla swoich wątpliwych umiejętości i nabrałem ochoty ich poprawiania - czyli jeszcze nie zezgredziałem:D

6/ Na podstwie opini i relacji powstał pomysł wyjazdu w styczniu do Kals i Turrach - to na razie pozytyw w połowie ale nie przypuszczam bym miał być niezadowolony.

7/ Chyba jeszcze sporo innych drobniejszych rzeczy, które teraz nie przychodzą mi do głowy

Fajnie, że jest takie miejsce gdzie można znaleśc dużo konkretów dlatego wszystkim dziękuję za ten 2009 rok i życzę jednocześnie udanego nie tylko narciarsko roku 2010

Zachęcam też do podawania swoich pozytywów wyciągniętych z forum - niekoniecznie w postaci listy:D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym dołączyłem do tej dużej rodziny i nie żałuję, że to zrobiłem :)

Zwiedziłem dzięki waszym opisom i zdjęciom sporo kurortów narciarskich i chyba każdy bym chciał kiedyś odwiedzić :D

Dowiedziałem się, na czym jeżdżę :)

Przeczytałem multum waszych opinii odnośnie sprzętu

Wygrałem drugi konkurs dla użytkowników tego forum

Tyle z tych większych rzeczy :D

Edytowane przez Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Inaczej patrzę na swoje umiejętności i wiem, że jeszcze daleka droga.

Ale jak to mówią trzeba gonić króliczka.

2.Dużo wiedzy w temacie gdzie jechać na narty.

3.Przypomniałem sobie dużo wiadomości z mojej ulubionej dziedziny - mechaniki.:D

4.Poznałem w realu kilku forumowiczów. Bardzo miło wspominam i pozdrawiam.

5.Dowiedziałem się jak powinienem postępować z nauką nartowania mojego syna - efekty widzieliście.

5.Jeszcze wiele, wiele innych pozytywnych rzeczy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw jest jeden wg mnie najważniejszy są ludzie którzy tworzą te forum, nieważne czy to kompetentni Misal i Bończa(i wielu innych) czy wesołe klepanie Bugiego i Racecarverca(i jeszcze więcej) lub zrzędzącego na wszystko i na wszystkich Alfusia (i jeszcze kilku), wszystkim Wam kochani dziękuję że jesteście bo bez Was by forum nie istniało.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw jest jeden wg mnie najważniejszy są ludzie którzy tworzą te forum, nieważne czy to kompetentni Misal i Bończa(i wielu innych) czy wesołe klepanie Bugiego i Racecarverca(i jeszcze więcej) lub zrzędzącego na wszystko i na wszystkich Alfusia (i jeszcze kilku), wszystkim Wam kochani dziękuję że jesteście bo bez Was by forum nie istniało.

ej no czasami jak mi sie chce to mądrze mowie :P:p:p:p

ja też dziękuje wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Wami od prawie roku ,a zaglądam tu prawie co dzień .

Tak jak od zeszłego sezonu wciągneła mnie fascynacja nartami tak i to forum stało się czymś bliskim .Jako laik wiele dowiedziałem się o samym sprzęcie ,mase wspaniałych fotek z wypadów w Alpy , a i kącik ''do śmiechu '' jest super .

Będzie fajnie poznać się i pośmigać gdzieś na górce .

hej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Poznałem nowych kolegów. :)

-Dzięki Forum zostałem jak po nitce "doprowadzony" na Kasprowy i poznałem tajne sekrety. ;)

-Poznałem wiele nowych ośrodków narciarskich jak Istebna,Nowa Osada - nie wątpliwie warto było!

-Właściwie nigdy nie jechałem w ciemno;wiedziałem jakie będą warunki,kolejki,przygotowanie itp.

-Dowiedziałem się sporo o sprzęcie,wiem nawet jakie nartki będą następne! :cool:

-Przekonałem się do kasku.

-Łyknąłem trochę techniki dzięki filmikom i Waszym wskazówkom.

-Byłem w TV. :cool:

To wszystko tak w wielkim skrócie,bo byłoby co wymieniać! :rolleyes:

Bardzo Wam wszystkim za to dziękuję! :)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym pozytywem jest tylko to, że forum dalej funkcjonuje. Niestety, ciekawych tekstów bardzo brakuje, sporo jest tu poklepywania się po plecach a konkurenci nie zasypiają gruszek w popiele. W ciągu ub. roku, okrzepło "kochamnarty" a stosunkowo niedawno odpaliło się "nadechy". Te nowe twory, mają zupełnie inne podejście do userów, tam poklepywanie się jest jak najbardziej mile widziane, bo formułą jest nastawienie na głębsze relacje towarzyskie, koleżeńskie czy wspólne wyjazdy. Skionline, cóż, zamknięty krąg się zrobił (z dawnej bardzo otwartego forum) a to nie jest wcale dobry objaw. Informacyjnie (jeśli chodzi o formułę forumową a więc wymiany wiedzy i myśli) nie do przebicia jest zarówno skiforum jak i forum.gazety, te ostatnie może dlatego że nie ma tam żadnego admina, moda itp. osoby, ingerującej we wpisy. To całkiem sprawnie funkcjonuje, problemy rozwiązują bez pomocy z zewnątrz, nawet o.andrzej potrafi spokojnie pogadać z Alfredem a nie jak tutaj gdy się kotłowało przy sprawie "bobica" !:eek:.

W Nowym Roku życzę zatem sporej dawki tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ciekawych tekstów bardzo brakuje, sporo jest tu poklepywania się po plecach a konkurenci nie zasypiają gruszek w popiele.

Te nowe twory, mają zupełnie inne podejście do userów, tam poklepywanie się jest jak najbardziej mile widziane, bo formułą jest nastawienie na głębsze relacje towarzyskie, koleżeńskie czy wspólne wyjazdy.

Czy ktoś mi wytłumaczy, co autor miał na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega lesio uznał,że dość "poklepywania po plecach"

I wraz z życzeniami noworocznymi postanowił pierdyknąć pięścią w plecy.

Coś tak jak podczas reanimacji :P

W skrajnych przypadkach wali się z całej siły pięścią delikwenta w mostek.

Pewnie boli jak cholera ale czasem pozwala powrócić do życia.

Ale przecież nasze forum nie umiera.

A "plecy" bolą od takich postów.:mad:

Pewnie w Matrixie jak XYZ skąd pochodzi lesio takie składa się życzenia noworoczne.

I tak właśnie wygląda tolerancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Forum Gazety to wyjątkowo kiepski przykład, pozostałych nie znam. A co do tworzenia się w społecznościach forumowych tzw zamkniętych kręgów to najlepszą droga do tego jest integrowanie się userów. Niestety sa to dwie sprzecznosci i dużo trudniej jest wejśc z zewnątrz w grupę ludzi znających się bezposrednio niż tych znających się tylko "elektronicznie". Nie widzę tu jakichkolwiek większych objawów "zamkniętości" tego forum niż innych podobnych. Natomiast tego typu Fora gdzie ludzie dobrze znają sie w realu tworzą dopiero duze bariery choćby przez specyficzne rozmowy ludzi znających się lepiej - tu przeskok jest trudniejszy. Takie są moje doswiadczenia i obserwacje. Myślę, że to bardziej kwestia gustu, smaku, stylu i co tam komu odpowiada niż lepszości czy gorszości. Gdyby tak nie było to wszyscy byliby na jednym najwspanialszym forum i tam pisali, czytali i integrowali się czynnie i biernie. Na szczęście tak nie jest i nie będzie. Pluralizm - takie modne słówko kiedyś było:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pozytywy:-)):eek::eek:

1. Dzięki forum i ludziom je tworzącym po 3 tygodniach czytania i studiowania udało mi się kupić narty i buty. Brakowało mi poprostu cennych wskazówek.

2. W celu dokształcania po 6 latach przerwy w nartowaniu i przejściu z desek prostych na carvingi kupiłem sobie wspaniałą książkę Carving Waltera Kuchlera.Już ją przeczytałem i czytam teraz drugi raz:-)))I wcale nie chodzi o to że jestem mało pojętny:cool:

3. Mogę śledzić warunki na stoku i wybierać miejsce gdzie warto pojechać.

a teraz minusy:-))

1. MUSZĘ TU CODZINNIE PATRZEĆ (UZALEŻNIA TO FORUM):confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...