Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

COS to chyba żadnych kamerek nie ma :confused:: Nowa kanapa a reszta po staremu.
życie .... okrutne :( przez to że, mnie nosi na narty .... i odwiedziłbym COS, ale tam śnieg jest reglamentowany :( .... w poniedziałek wieczorem ruszam na jednodniówkę (wyjazd z wawy 23 w pon powrót do wawy w śr 7 rano ) na gąsienicową , polskim Busem (w dwie strony przejazd 80 zeta_ mega tanio ) z Wawy gdyby ktoś? coś?, czekam na priv :)Jak mnie może nie nosić !!!Jak widzę coś takiego na Podhalu :)

ehh.jpg

ehh.jpg.fa367a801dfb6542c055afec7adcae99.jpg

Edytowane przez jodek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie .... okrutne :(

przez to że, mnie nosi na narty .... i odwiedziłbym COS, ale tam śnieg jest reglamentowany :( .... w poniedziałek wieczorem ruszam na jednodniówkę (wyjazd z wawy 23 w pon powrót do wawy w śr 7 rano ) na gąsienicową , polskim Busem (w dwie strony przejazd 80 zeta_ mega tanio ) z Wawy gdyby ktoś? coś?, czekam na priv :)

Jak mnie może nie nosić !!!

"Mega" to znaczy 10 do potęgi szóstej, znaczy milion. Jak to może być "80 złotych, milion tanio"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mega" to znaczy 10 do potęgi szóstej, znaczy milion. Jak to może być "80 złotych, milion tanio"?

+1

jak się nie ma do czego przy****, to można do niczego :)

Pakuj się @Bumer i pośmigamy a nie się czepiasz :)

Proste!

Jeśli "mega tanio", to oznacza, że to kosztuje 80 zł *10^-6

(dziesięć do potęgi minus szóstej)

w Warszawie się tak mówi :) i każdy to rozumie :)

Edytowane przez jodek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym czepianiem się każdej pierdoły. Zajmijmy się tym czego dotyczy wątek, bo chyba zaczęła się w końcu zima?:smile:

Jestem ciekaw jakie stacje wystartują w ten weekend w Beskidach? Na kamerkach widać, że napewno Zwardoń. Stożek i Nowa Osada pewnie poniedziałek, wtorek.

Mam nadzieję, że zacznie też sypać i wreszcie zawitam na Pilsko ale o to już trzeba prosić Janka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

jak się nie ma do czego przy****, to można do niczego :)

Pakuj się @Bumer i pośmigamy a nie się czepiasz :)

Sorry "jodek1" za moją zbyt impulsywną reakcję na Twoje mega!:sorrow:. Dla usprawiedliwienia podam, że nie trawię nowomowy w postaci "realizacji projektów", używania dla potwierdzenia, i jeszcze nie wiedzieć czemu, słowa "dokładnie", nadużywania słowa "tak", "prawda", czy kiwania palcami koło łba dla pokazania naocznie cudzysłowu.

PS. Mam nadzieję że w sobotę już pośmigam na świętokrzyskich stokach!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła zima! Janek, wiesz coś na ten temat?! :wink:

[ATTACH=CONFIG]13013[/ATTACH]

Kilka razy pisałem. Spore mrozy ,ale w górach prawie bez naturalnego śniegu i od poniedziałku w dzień wyraźnie cieplej to warunki po otwarciu kilku tras ( Soszów chce otwierać już 25.01) będą średnie.http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?LANG=en&CEL=C&SI=mph&CONT=euro&LAND=PL&REGION=0001&WMO=x5230&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1 Na 600m.n.p.m -1 to na 1000m.n.p.m około 3-4 stopni mrozu. Cieszmy się ,ze w ogóle pojeździmy. Pokrywa śniegu spadłego z chmur wygląda marnie http://pogodynka.pl/polska/snieg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry "jodek1" za moją zbyt impulsywną reakcję na Twoje mega!:sorrow:. Dla usprawiedliwienia podam, że nie trawię nowomowy w postaci "realizacji projektów", używania dla potwierdzenia, i jeszcze nie wiedzieć czemu, słowa "dokładnie", nadużywania słowa "tak", "prawda", czy kiwania palcami koło łba dla pokazania naocznie cudzysłowu.

PS. Mam nadzieję że w sobotę już pośmigam na świętokrzyskich stokach!

Bo Ty Endrju to jesteś specyficzny Gość, z wysublimowanym poczuciem humoru :happy: Oryginał :happy:

Się trzeba przyzwyczaić :wink:

Strasznie żałuję, że nie będzie mnie w tym roku na otwarciu sezonu w świętokrzyskim - mam nadzieję, że wybaczycie??? Na usprawiedliwienie mam tylko tyle, że będę na otwarciu sezonu zupełnie gdzie indziej :biggrin:

PS. SB naklejki dla nas wszystkich wysłał, więc jak tylko wrócę, to spotkanie trzeba zorganizować w pierwszym tygodniu lutego.

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świętokrzyskim zima, choć naturalnego śniegu jak na lekarstwo :sad: Jednak wszystkie ośrodki śnieżą ostro od 2 dni. Wczoraj też znalazłem stronkę, na której są kamerki i zebrane informacje o najważniejszych stokach w okolicy (brakuje m.in. Bodzentyna i jednego czy dwóch niedaleko Sandomierza) http://narty-swietokrzyskie.pl/index.php Ja liczę na Tumlin, że jutro wystartuje. Reszta pewnie w weekend, choć po dzisiejszej wizycie na Telegrafie, to jeszcze im trochę zejdzie z naśnieżeniem, bo mają też najtrudniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W świętokrzyskim zima, choć naturalnego śniegu jak na lekarstwo :frustrating:"

Potwierdza się, z tabeli zamieszczonej przez Janka wynika, że w Kielcach - SUKÓW jest 1 cm pokrywy śnieżnej! Przy tej okazji muszę się z Wami podzielić pewnym dręczącym mnie przewrotnym pytaniem. Od lat zastanawiam się czy dziewczyna z Sukowa byłaby dobrą żoną!:smile:

BAŁTÓW RUSZA JUTRO O 12.00!!!:cheerful:

Edytowane przez Bumer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdjÄcie0672.jpg

ZdjÄcie0674.jpg

ZdjÄcie0677.jpg

ZdjÄcie0680.jpg

ZdjÄcie0682.jpg

ZdjÄcie0686.jpg

ZdjÄcie0691.jpg

Dzisiaj byłem pożegnać się z Suchem w Poroninie :sorrow: ,jeździłem od około 16 do 18 :tongue: ,śnieg rozjeżdżony przez szkółki sporo lodu i małych chopek :eek: Założyłem naostrzone Racetigery, które radziły sobie z tymi warunkami b.dobrze :applause:Jutro wybieram się do Jurgowa, nigdy jeszcze tam nie byłem zobaczymy co mają do zaoferowania :rolleyes:: pozdrawiam

57da82329ea8b_Zdjcie0672.jpg.e0e037916a6e260081313a0b0ea8e363.jpg

57da8232aa1d0_Zdjcie0674.jpg.c2fed8d0468463520364a9a61b7e78fd.jpg

57da8232b510b_Zdjcie0677.jpg.d683b5ae8703c2a7580cbebbbb9a42d0.jpg

57da8232be86d_Zdjcie0680.jpg.fb0d57a35fbb5339ef4093dc5a9290f5.jpg

57da8232c6d95_Zdjcie0682.jpg.2d5dc3426ec85da7354b1c4d7c91e4f1.jpg

57da82343accb_Zdjcie0686.jpg.f9b9aaeeb9a5167b75ebbaa61c217720.jpg

57da82348963b_Zdjcie0691.jpg.508f1cc36310e445766eddf26aa67693.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki do nartowania lekko patologiczne tzn. kasza po kostki i hopka na hopce ale mnie to ryba zjechałem raz i zameldowałem się w karczmie na spożyciu co nieco :biggrin: , męki przechodziła żona ale był to jej świadomy wybór :redface:, chyba się wyleczyła z Białki :biggrin: . pozdrawiam

Wracając do Twojego wyjazdy do Białki Maikel...

...zostawiłeś Żonę samą na stoku :confused::

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=7509&catid=member&imageuser=11740

Taką śliczną Dziewczynę?

I się nie bałeś?

:confused::

Lubisz ryzyko :stupid:

Pozdrowienia dla Niej :happy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...