Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

MB, chyba (na pewno) przesadzasz, co Ci się często zresztą zdarza... A z cennych rad trzeba wyciągać wnioski na przyszłość... To kolejna rada...

Pozytyw jest jeszcze jeden, od wtorku/środę... mróz i śnieżenie. Będzie lepiej, to i nastroje się poprawią...

Sorry.

Niech będzie,że przesadzam.

Zdarza mi się dość często przesadzać - taka profesja. :angel::biggrin:

Ale Ty też przesadzasz - usprawiedliwiając dziadostwo i pazerność włodarzy SN Wierchomla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadostwo i pazerność włodarzy SN Wierchomla.

+1

Wystarczy wejść na ich stronę SPA, a narty to tylko dodatek.

Szkoda im kasy na naśnieżanie , żarcie kiepskie , inwestycji brak .... ten ośrodek się cofa !!!!

Wiem że, tam nie pojadę mdli mnie ta ich pazerność i dziadostwo :)

Na Podhalu nie płaciłem NIGDZIE za parking !!!! Podhale nadrabia zaległości, tam widać rozwój, zdecydowany plus dla nich !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Podhale nadrabia zaległości, tam widać rozwój, zdecydowany plus dla nich !!!!

wierchomla... wiadomo jak jest :sorrow:

byłem w zeszłym roku po wielu latch niebycia i... wiadomo jak jest :sorrow:

ale, że na podhalu jest nadrabianie zaległości, to ...chyba nawet JC nie słyszał. no ... może SB miał jakieś przecieki:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kto jak kto, ale JC słyszał... i nawet filmy o tym kręcił... i zdjęcia zamieszczał...

W Wierchomli, wiadomo jak jest, natomiast, jak widzę, nie wiadomo jak w Szczawniku (Muszyna)...

A z tymi parkingami, to faktycznie można by coś zrobić... Choć i tak o połowę tańsze, niż w pobliskiej Krynicy (Jaworzyna).

Myślę, że włodarze czytają... i wyciągną wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dzisiaj w Mrągowie, cały dzień ok -7st. Może stok nie jest wymagający, ale całkiem fajny. Narazie otwarta połowa co powoduje kolejki do orczyka. Jednak warto było pojechać i troszkę pozjeżdżać.[ATTACH=CONFIG]12955[/ATTACH]

To trochę erzac, ale przy odrobinie wyobraźni można jeździć :laughing:

Byłem i bardzo mile wspominam.

Oj, wali na dekiel ta zima :stupid:

Na północy śnieg. Znaczy się nad morzem,

w górach odwilż.

W Alpach pełno turystów.

Czyżby to kara boska dla tych co ino dutki liczą? :crazy:

Południe tymczasowo migruje do centralnej i północnej Polski :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/prognoza-na-16-dni-jedni-beda-trzasc-sie-z-zimna-przy-11-st-c-u-innych-az-5-st-c,111373,1,0.html . Z najnowszych prognoz tvn meteo wynika , że do końca stycznia mamy na południu po zimie . Ciekawe który ośrodek najdłużej wytrzyma .

Co to znaczy wytrzyma skoro w tej chwili w Beskidzie śląskim oprócz pojedynczej górki ( Biały Krzyż) nic nie ,,chodzi''. Pytanie powinno brzmieć . Ile S. narciarskich w Beskidzie śląskim zdoła otworzyć pojedyncze trasy w najbliższych 6-8 dniach ? Żeby zakończyć optymistycznie. Przewiduję dwutygodniową śnieżna i mroźna zimę w lutym 2014 na południu Polski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kto jak kto, ale JC słyszał... i nawet filmy o tym kręcił... i zdjęcia zamieszczał...

W Wierchomli, wiadomo jak jest, natomiast, jak widzę, nie wiadomo jak w Szczawniku (Muszyna)...

A z tymi parkingami, to faktycznie można by coś zrobić... Choć i tak o połowę tańsze, niż w pobliskiej Krynicy (Jaworzyna).

Myślę, że włodarze czytają... i wyciągną wnioski...

Masz na myśli wyrównanie cen z Jaworzyną Krynicka?:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnisz to jakoś?

Za 10 dni to nie trzeba będzie niczego uzasadniać! Uzasadnienie będzie widać na własne oczy! I pod stopami, znaczy nartami! Mam rację "janek57"?:smile:

Na razie to na "szkieletczyznie" ino pod nogami czuć, lodowica!!!!!! Siedżta w domu i nigdzie nie wychodżta, bo możeta sie połamać, i jak bedzieta na tych nartach jeżdzić, ło moja Matko Bosko jedyno!

Edytowane przez Bumer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dzisiaj w Mrągowie, cały dzień ok -7st. Może stok nie jest wymagający, ale całkiem fajny. Narazie otwarta połowa co powoduje kolejki do orczyka. Jednak warto było pojechać i troszkę pozjeżdżać.

Ale przewrotność pogody na północy zima -śnieg a w górach deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wytrzyma skoro w tej chwili w Beskidzie śląskim oprócz pojedynczej górki ( Biały Krzyż) nic nie ,,chodzi''.

Zapewne chodziło o to, który osrodek TO wytrzyma...... (finansowo również) :-(

Ale przewrotność pogody na północy zima -śnieg a w górach deszcz.

W końcu tam bliżej do bieguna.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 dni uzasadnisz,czy za 10 dni bedzie zima?Napisz dlaczego tak uwazasz.Na jakiej podstawie?Na podstawie modeli pogodowych ktore co aktualizacje pokazuja cos innego?Czy o tak sobie rzuciles.

Nagabujesz:eek:Nie rzuciłem ,ale przebieg pogody do 29.01.14 decyduje o procentowym prawdopodobieństwie około 15 dni mroźnej pogody w południowej Polsce w lutym 2014.Cały luty czyli średnia temperatura miesiąca będzie dla południa Polski w normie czyli dla Katowic między 0 a -1 stopnia. Więcej 29.01.14. Modele traktuje z dużą rezerwą bo dobre są na 72 godziny ,dalej sprawdzalność bliska zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...