Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Beskidy, to jutro rusza kanapa na Złotym Groniu w Istebnej... w Wiśle ma ruszyć mały wyciąg na Cieńkowie, natomiast w sobotę Soszów i Nowa Osada - wiadomo jednak, że z warunkami może być ciężko, w końcu to tylko sztuczny śnieg z armatek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Beskidy, to jutro rusza kanapa na Złotym Groniu w Istebnej... w Wiśle ma ruszyć mały wyciąg na Cieńkowie, natomiast w sobotę Soszów i Nowa Osada - wiadomo jednak, że z warunkami może być ciężko, w końcu to tylko sztuczny śnieg z armatek.

Pisałeś o 0:40 i nie wiem czy jeszcze nie myślałeś dniem poprzednim.

Od dzisiaj już Złoty zasuwa.

Ludzi kupa, niestety nie wiem jak warunki. Ale przetarcia i minerały na 100%

Jutro rusza Zagroń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co się śmiejesz? Informuję że jestem pewien swoich racji ale jeszcze nie oszalałem!:smile:

Ależ ja Cię w pełni popieram.

Ale tylko pusty śmiech mnie ogarnia.:laughing:I dziwi,że jeszcze nikt tak frontem do klienta nie potrafi,czy też nie chce,się ustawić.

Inna sprawa,to jest to i jak wygląda taka obniżka cen od strony prawnej.

Czy aby zarządzić taką obniżkę potrzebne są jakieś paragrafy w regulaminie ośrodka?

Jak wyglądałoby to pod względem skarbówki?

Musiałyby być osobne pozycje w kasach fiskalnych i całym systemie sprzedaży karnetów.

Bo niby jak inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed pracą, praktycznie w centrum Warszawy zrobiłem rozgrzewkę :) To taka nasza Warszawska namiastka gór :) widać centrum Warszawy.Ośrodek jest czynny od godziny 10 do 20, w tygodniu szczególnie rano jest pusto godzinny karnet kosztuje 19 zł więc da się przeżyć :)Warunki idealne , stok w nocy ratrakowany , brak zielonych przetarć ani lodu , temperatura o 10 minus 14 stopni :) , chodził orczyk ( krzesło przy większym ruchu odpalają) jeździło z 15 osób.

2014-01-24-610.jpg

2014-01-24-611.jpg

2014-01-24-614.jpg

2014-01-24-610.jpg.07b033ed9fed9301f075f66718d121ce.jpg

2014-01-24-611.jpg.1cf8c45ba5377ec2c4e452b4af47b467.jpg

2014-01-24-614.jpg.4745ac35bc201b32e175921d41d03c51.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka par desek

ale żadne się nie nadają na te warunki :proud::stupid:

Jest końcówka stycznia . Otwierają ,,na siłę'' i to wszyscy przynajmniej jedna trasę już w najbliższy weekend , po 2 lub 3 dniach śnieżenia zaledwie.Często jazda po kamieniach, piachu a w najlepszym przypadku trawie .Tez pojadę ,,szusować" w poniedziałek ,ale nart swoich raczej nie wezmę. Nie ma na co czekać bo prognozy od początku lutego dużo cieplejsze niestety:mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa,to jest to i jak wygląda taka obniżka cen od strony prawnej.

Czy aby zarządzić taką obniżkę potrzebne są jakieś paragrafy w regulaminie ośrodka?

Jak wyglądałoby to pod względem skarbówki?

Musiałyby być osobne pozycje w kasach fiskalnych i całym systemie sprzedaży karnetów.

Bo niby jak inaczej?

Przecież regulamin sami piszą, ceny sami ustalają. To jest ich dobra wola, co skarbówce do tego, że obniżą karnety czasowo.

W kasie fiskalnej i systemie sprzedaży samemu można zmienić lub dodac pozycje czy rabat. To jest ich dobra wola - której nie ma.

Niektóre stacje sprzedają kupony na gruponach itp gdzie zwykle przeceniają karnety o połowę i jeszcze z tego ok 30-40% kwoty ze sprzedaży muszą zapłacić tym portalom.

Więc się da.

A drugiej strony zamiast płacić haracz tym groponom to mogli by dać rabat narciarzom.

Po za tym jak zauważyłem oblegane stacje mają w d... obniżki, rabaty i tak ludzie przyjeżdżają to po co robić obniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym jak zauważyłem oblegane stacje mają w d... obniżki, rabaty i tak ludzie przyjeżdżają to po co robić obniżki.

Sam sobie wojmu odpowiedziałeś... Część stacji jest oblegana, bo ich oferta się czymś wyróżnia na tle innych (duże przewyższenie, liczba tras, ilość i jakość wyciągów, warunki śniegowe itp). Te ośrodki które nie mają takich atutów po swojej stronie, muszą czymś do siebie ludzi przyciągnąć. Kiedyś skorzystałem z grupona, na Litwinke, gdyby nie ten grupon, w życiu bym sam tam nie przyjechał, płacąc 100% ceny, bo w mojej opinii po prostu nie warto. A przykładów podobnych stacji jest wiele...

Poza tym, ludzie przyzwyczaili się do karnetów czasowych, a w ofercie przecież są też na pojedyncze wjazdy. Nie chce tu bronić właścicieli ośrodków, bo o ile sam jestem za tym, że gdy np część trasy(lub tras) jest wyłączana na zawody lub jakieś imprezy, to powinna być zniżka, to uważam, że w momencie gdy warunków narciarskich nie ma, to nie ma też podstawy do takiej zniżki.

Była rozmowa na forum (chyba na tym, albo na konkurencyjnym :D) odnośnie cen karnetów, a konkretnie przelicznik: czasowy, a pojedyncze wjazdy. Jest to tak obliczone, że wychodzi mniej więcej równo. Jeśli wiadomo, że nie ma warunków w całym ośrodku, można przecież kupić karnet np na 10 wjazdów i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...