Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok jeszcze żyje


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się chce mieć gwarancje warunków to trzeba by tylko do Włoch jeździć, w Austrii niestety żadnej gwarancji nie ma. Za każdym razem jak tam jestem to albo grzeje śnieżycami albo wieją huraganowe wiatry

Z tego co widziałem w relacjach z Alp, to lodu i kamieni na trasach nie było. Więc chyba najgorzej nie było.

Przemo, sorry że tak wyszło, ale post napisałem dużo wcześniej, a zatwierdziłem 30min później.

Puste trasy, świeży puch... Czekam na relację :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę pojechali po bandzie... czynne do 3 maja, ale sezonówka do 30.04 i nie przedłużą o 3dni?

Dla mnie to kompletny bezsens,ale tak też było w zeszłym roku. Jeździć można było,ale kup sobie Karnet za 30 ojro... :eek:

Olałem ich i 2 maja pojechałem na Rohace, a 3 maja na Kasprowego. :biggrin:

PS.Żleb ćwiczebny był jeszcze przejezdny przed opadami,zwłaszcza od tej trudniejszej strony.Gorzej dalej... Może zawitam w sobotę lub poniedziałek. :)

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w relacjach z Alp, to lodu i kamieni na trasach nie było. Więc chyba najgorzej nie było.

napisałeś że jak chce się mieć gwarancję warunków to trzeba jechać w Alpy - tyle że zależy gdzie w te Alpy, bo nie wszędzie jest gwarancja warunków. czasem nie ma ich aż tak bardzo że wyciągi zamykają, więc nie ma co generalizować :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś że jak chce się mieć gwarancję warunków to trzeba jechać w Alpy - tyle że zależy gdzie w te Alpy, bo nie wszędzie jest gwarancja warunków. czasem nie ma ich aż tak bardzo że wyciągi zamykają, więc nie ma co generalizować :wink:

Ok. Nie chcę się kłócić, bo Alp nie znam.

Popatrzcie na Záhradky:

46f536033b415926c76a7ba31d033655.jpg

Gdyby taka pogoda była w grudniu, to jutro Chopok miałby otwarte ok.30km tras.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na Záhradky:

Gdyby taka pogoda była w grudniu, to jutro Chopok miałby otwarte ok.30km tras.

taka pogoda była w lutym jak tam akurat byłem. samochód po 6-ciu godzinach stania na parkingu odśnieżałem pół godziny, tyle śniegu nawaliło i tak było przez dwa dni, sypało równo dzień i noc. i co? wszystko popłynęło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka pogoda była w lutym jak tam akurat byłem. samochód po 6-ciu godzinach stania na parkingu odśnieżałem pół godziny, tyle śniegu nawaliło i tak było przez dwa dni, sypało równo dzień i noc. i co? wszystko popłynęło. :wink:

Ale kiedy popłynęło pod koniec kwietnia, to chyba nieźle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gdzies Cię urazilem,to Cię najmocniej przepraszam!

Tak się stało...

...ale myślę, że sobie już wszystko wyjaśniliśmy jak starzy Przyjaciele. Cieszę się, że mimo burzy wykazałeś się również empatią i przeprosiłeś.

Super!

Dziękuję i sam również przepraszam.

PS. Czerwieniec zostanie zniwelowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejnej wypowiedzi Mitka, jak zwykle pełnej manipulacji i nieprawd odpiszę przy użyciu cytatów.

...mój post nie był bezsensowny tylko - jak widać po reakcjach i emocjach - bardzo sensowny...

Mariusz, Maciek... skaczecie sobie do gardeł?

…zawsze byłem rzecznikiem tezy, że narciarstwo jest jedno i nieważne gdzie się je uprawia i tępiłem wszelkie przejawy dążenia do dzielenia narciarzy na lepszych czy gorszych ze względu na miejsce jego uprawiania - można sprawdzić - więc jeżeli ktoś z kolegów ma inne zdanie co do moich intencji lub poglądów to musi je zweryfikować albo powiedzieć mi w twarz, że jestem zwolennikiem podziałów w narciarskim światku…

Uważam, że prawdziwy porządny narciarz jeździ w Alpach po porządnych stokach a nie po jakichś śmiesznych górkach. Dopiero tam widać kto potrafi jeździć a kto tylko udaje, że umie zsuwając się jakimś śmigiem czy innym szuraniem.

...i jeżeli ktoś chce na ten temat porozmawiać to zapraszam do otwartej rozmowy z moim udziałem bo nie lubię knucia, obmawiania, podziemnego PR i szargania mojego imienia...

Oczywiście do tego dołącza Guru Mitek ze swoimi skandalicznymi kpinami.

Uważam takie postępowanie za absolutny brak klasy a już dawania jakichś reputacji, czerwieńców itd. zazwyczaj anonimowych za objaw tchórzostwa.
[ATTACH=CONFIG]31911[/ATTACH] Cytat z załącznika do czerwieńca, którego dałem Maćkowi: "Kolego czytaj ze zrozumieniem. Porównanie do świni, przyklaskiwanie impertynencji Mitka. Bardzo nieładnie. Mariusz." - to odnośnie anonimowości.

Narciarz taki jak ja, nie jest gorszy od Was tylko dlatego, że jeździcie w bardzo trudnych warunkach bez śniegu, po błocie, trawie i kamieniach, tylko dlatego, że jeździcie poza trasami, tylko dlatego, że żyjecie swoim wyobrażeniem narciarstwa. Czyli Wy jesteście Ci porządni narciarze - a ja i mi podobni, nie są? Przecież o tym właśnie mówi wypowiedź Mitka.

Oczywiście, że się wygłupiam a dlatego bo niektórych postów po prostu nie rozumiem.

I bardzo słusznie - nie rozumiesz - nie czytaj.

No chyba, że trafiłem w jakiś czuły punkt... znowu żart.

Ja sądzę, że miałeś coś innego na myśli, jednak po pierwszej krytyce postanowiłeś to obrócić w żart.
Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zarzucasz mi manipulacje ... Piękny ten twój post.

Widzę, że mechanizm kształtowania opinii o kimś masz opanowany. Próbujesz takimi machinacjami wykreować mój opatrzny wizerunek. Uważaj przyjacielu bo to nieładnie kłamać.

W każdym razie Twoje nieetyczne zachowania świadczą tylko o Tobie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w relacjach z Alp, to lodu i kamieni na trasach nie było. Więc chyba najgorzej nie było.

Przemo, sorry że tak wyszło, ale post napisałem dużo wcześniej, a zatwierdziłem 30min później.

Puste trasy, świeży puch... Czekam na relację :biggrin:

Hej... załóżcie sobie wątek "Alpy jeszcze żyją!" bo znów się zacznie jakaś jazda a mnie to szczerze mówiąc wqrvia! jestem niespotykanie spokojny człowiek! chyba że mnie ktoś wqr... Uwielbiam czytać i oglądać Alpejskie widoki ale sory tu piszemy o Chopoku!

Mnie Jasna odpisała dokładnie to samo :wink: słowo w słowo :eek: chyba mają gotowca :biggrin:

W zeszłych latach było tak, że kolejki (głównie Funitel) włączają co 30 min. i wywożą szaleńców i innych turystów.

Tak jak napisali trasy nie będą ratrakowane. Może być ciekawie :rolleyes:: :biggrin:.

Jak tylko będzie transport... to 8.30 na Biela Put na Anexach :applause: (a ja już wiązania we wszystkich nartach popuściłem i boxa a nawet bazę zdjąłem :stupid: )

PS. a co do tego co powyżej czytałem (cały dzień nie było okazji) to powiem tylko tyle: JA PIERDZIU!!! ale nabiliście (nabiliśmy) licznik - prawie 5000 :biggrin:

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skończmy już te przepychanki i przejdźmy do konkretów.

Ktoś się wybiera w sobotę na narty (nie skitury - nie mam :( )na Chopok z okolic Bielska - Białej - choć wszystko już pochowane, to jak patrzę na kamerki to ciągnie mnie jak cholera.

Niestety nie mam samochodu - został "zarezerwowany" na wyjazd majowy przez moją drugą połowę - dlatego szukam transportu :) pewnie spod bloku, ale jak trzeba będzie gdzieś dojechać to postaram się jakoś w nocy doczłapać ...

Dzięki za info.

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli chodzi o kolegę Mitka i jego dosyć specyficzne "pióro"... cóż, staram się go ignorować :cool::
CześćI bardzo słusznie - nie rozumiesz - nie czytaj.Pozdrowienia
Rozumiem Mitku, czytam, czasami nie potrafię zignorować... ale i tak jestem Ci wdzięczny, że wyjątkowo oszczędzasz to Forum, inni nie mieli tyle szczęścia...

0.jpg

1.jpg

0.jpg.eba07d635d56b2f20ecff8be61bc05ef.jpg

1.jpg.baebbe5c3b90cc8520a5cac6df937156.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Uważam, że prawdziwy porządny narciarz jeździ w Alpach po porządnych stokach a nie po jakichś śmiesznych górkach. Dopiero tam widać kto potrafi jeździć a kto tylko udaje, że umie zsuwając się jakimś śmigiem czy innym szuraniem.

Pozdrowienia

Miałem się nie odzywać ale wątek zbacza w żałosnym kierunku.

Niestety niektórych ironia musi wytargac za uszy lub kopnąć w d... by ją zauważyli.......

a z postu Mitka ona aż wycieka. Widocznie nie dla wszystkich.

Cóż. ...

Miłego wieczoru życzę

Mich

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Mitku, czytam, czasami nie potrafię zignorować... ale i tak jestem Ci wdzięczny, że wyjątkowo oszczędzasz to Forum, inni nie mieli tyle szczęścia...

keisyzrk - nie oszczędza. W zeszłym roku podobny wpis znalazł się również na Skionline (kilka osób widziało) - zainterweniował administrator dosyć szybko, z wiadomych względów i usunął "etyczny" wpis Mitka.

Wówczas znany nam Mitek wypowiedział się, cytuję: "Wszyscy pracownicy korporacji to śmiecie."

Uważaj przyjacielu bo to nieładnie kłamać...

Mitku, czy to, też moje kłamstwo dotyczące sytuacji jaką opisuję wyżej?

Chyba sam jedyny wiesz ile Twoich postów na Skionline zostało usuniętych z podobnych powodów...

...może lepiej milcz nim się ponownie skompromitujesz!

I ten nasz wszędobylski Mitek kreuje się na uosobienie etyki, bezpieczeństwa na stokach oraz autorytet.

Swoją drogą ciekawe co tak Mitka zbulwersowało, że tak zwyzywał Kolegów z innego forum? Jego jazda GS (od ok 3:00), a może cała reszta poniższego filmiku? - o filmiku przecież mowa w cytatach przytoczonych przez Keisyzrka. A może to był inny filmik?

[video=youtube;1HAfL3moREg]

Miałem się nie odzywać...

Jak już się odezwałeś, to może odpowiedź, tak z czystej ciekawości - Ciebie również uwieczniono na powyższym filmie (po kurtce z awatara Skionline przypuszczam, że tak)? A może jednak byłeś już w barze "po robocie"?

Szkoda gadać i pisać.

Edytowane przez marboru
interpunkcja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na technice, więc nie chcę oceniać filmu z Mitkiem. Jednak muszę napisać o nim coś pozytywnego - pokazał mi, jak dobrze jeździć na nartach (takie podstawy, typu odchylenie, ciężar ciała, ręce podczas jazdy). Wydaje się proste, ale mi to dużo dało.

Ale Mariusz masz rację - szkoda pisać, dlatego to ostatni mój post offowy w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszę napisać o nim coś pozytywnego...

Napiszę również ja - by nie było, że się czepiam i jestem jednostronny.

Kilka lat temu, ok 7 sezonów gdy byłem jeszcze "początkującym" forumowiczem pisałem, że jadę w Dolomity - Mitek odezwał się do mnie na PW i obiecał pomoc.

Spotkaliśmy się w radomskim "Maku" na kawie.

Mirek dał mi mapę narciarską obejmującą ośrodki Dolomiti Super Ski, udzielił wielu wskazówek itd.

To było fajne i super!

A teraz? Cóż?

Szkoda...

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Mitku, czytam, czasami nie potrafię zignorować... ale i tak jestem Ci wdzięczny, że wyjątkowo oszczędzasz to Forum, inni nie mieli tyle szczęścia...

[ATTACH=CONFIG]31919[/ATTACH]

Nie chcę się wtrącać w te kłótnie tutaj, ale znam to cytowane forum. I w kwestii tego użytkownika akurat Mitek miał powody, aby tak napisać. Aczkolwiek mi też czasami przeszkadza zbyt ostry język, jakiego używa publicznie.

Mario

Edytowane przez MarioJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać w te kłótnie, ale znam to cytowane forum. I w kwestii tego użytkownika akurat Mitek miał do tego powody.

Mario żadne powody nie tłumaczą takich "odzywek" do drugiego człowieka. To język potoczny, spod "kiosku z piwem"...

Usunięty wpis ze Skionline przez admina: "Wszyscy pracownicy korporacji to śmiecie."

Dotknął również mnie ale tak naprawdę olbrzymiej rzeszy ludzi - to w porządku?

Nie.

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...