Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Grupy/Stowarzyszenia narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Gerald napisał:

Bez przesady, jakie stowarzyszenia i spotkania?

Mamy XXI wiek i facebooka. Mój kolega który był ze mną jakiś czas temu na nartach pisał nawet posty jadąc podwójnym orczykiem. 🙂

 

Rzeczywiście tych jeżdżących nas facebooku jest sporo. Zazwyczaj jeżdżą tam świetnie... do czasu. :) Leszcze po prostu.

Polecam Ci (założycielu tematu) czytać forum, być aktywnym, spotkań jest sporo w różnych miejscach, przypadkowych czy aranżowanych. A można też samemu coś zorganizować. Zapewniam, że to nie jest takie trudne, no chyba że facebook przesłoni świat. ;)

Pozdro

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, don_arturro1 napisał:

Witam

Czy ktoś sie orientuje czy są jakieś kluby, grupy czy stowarzyszenia miłośników narciarstwa dla osób dorosłych? Szukam ludzi którzy co jakiś czas spotykają się na stoku na wspólne jazdy, zawody itp. 

A Ty sam skąd jesteś? Przedstaw się. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy ktoś sie orientuje czy są jakieś kluby, grupy czy stowarzyszenia miłośników narciarstwa dla osób dorosłych? Szukam ludzi którzy co jakiś czas spotykają się na stoku na wspólne jazdy, zawody itp.  

Myślę, że kolega zauważył całkiem istotny problem. Jest pełno klubów dla dzieci a czy są kluby masters albo  dla tych co zaczęli jeździć nieco później niż w wieku 4 lat? Ja nie znam takiego klubu a bardzo by się przydał. Jako klub rozumiem rozumiem stowarzyszenie, które organizuje REGULARNE treningi, obozy i wyjazdy na zawody. Klub taki mógłby prowadzić też zajęcia poza sezonem typowo przygotowujące do narciarstwa. Np. ćwiczenia na rolkach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mitek napisał:

Rzeczywiście tych jeżdżących nas facebooku jest sporo. Zazwyczaj jeżdżą tam świetnie... do czasu. :) Leszcze po prostu.

Pozdro

Hehe, na FB jest taka zamknięta grupa „Narciarze tyrolscy i nie tylko”. Są w niej osoby które znasz jak: Jahu, Jark, Gajowy, Arfi, Jerry, JurekByd i jeszcze paru innych. To powiadasz, że to leszcze po prostu :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Myślę, że kolega zauważył całkiem istotny problem. Jest pełno klubów dla dzieci a czy są kluby masters albo  dla tych co zaczęli jeździć nieco później niż w wieku 4 lat? Ja nie znam takiego klubu a bardzo by się przydał. Jako klub rozumiem rozumiem stowarzyszenie, które organizuje REGULARNE treningi, obozy i wyjazdy na zawody. Klub taki mógłby prowadzić też zajęcia poza sezonem typowo przygotowujące do narciarstwa. Np. ćwiczenia na rolkach.

Dokładnie o to mi chodziło.

 

43 minuty temu, kordiankw napisał:

Hehe, na FB jest taka zamknięta grupa „Narciarze tyrolscy i nie tylko”. Są w niej osoby które znasz jak: Jahu, Jark, Gajowy, Arfi, Jerry, JurekByd i jeszcze paru innych. To powiadasz, że to leszcze po prostu :D 

Mitkowi chodziło chyba o to, że są takie ewenementy, które podczas jazdy potrafią "bawić" się telefonem.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

2 dni na forum i już wiesz o co chodziło ?

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś taką grupę założył.

 

hahaha i to są właśnie uroki forum internetowego. Weź coś na uspokojenie albo wogóle nie odpowiadaj jeżeli nie wiesz co. Wiem, że mogę założyć swoją ale pytanie było czy jakieś są, więc odpowiadaj konkretnie na pytania a nie zaśmiecaj wątku. Mimo wszystko pozdrawiam :)

Edytowane przez don_arturro1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AndKur napisał:

facebook się kończy... łatwiej chyba jednak tu rzucić temat jakiś czas wcześniej. Zapaleńców tutaj jak widać nie brakuje, we wrześniu kombinują jak by tu pojeździć ;)

Jasne. Ale kraj duży i szeroki. W różnych miastach i rejonach to wygląda inaczej.

W Krakowie jest np. klub wysokogórski i jego sekcja narciarska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...