Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam forum-owiczów


my360grad

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mitek napisał:

Na mnie już kolego  w tej rozmowie nie licz. Lubie rozmawiać z ludźmi normalnymi a nie z kosmitami.

Pozdrowienia

Kolejny raz obrażasz ludzi i to publicznie : poczytaj sobie Rozporządzenie z 1 czerwca 2006 na podstawie art 54  2 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym lektura do poduszki, potem obrażaj ludzi. Nie ma tam słowa o transporcie narciarzy czy snowbordzistów, a transporcie osób. Cała odpowiedzialność gdy spadnie Ci narta spada na Ciebie, bo ośrodek nigdy nie miał ochoty odpowiadać finansowo za takie wypadki. Dlatego jest przewóz osób. Warunkowo dopuszczają Was narciarzy z zapiętymi nartami, ale dlatego ( jak pisałem wcześniej, czysto ekonomicznych) ale i tak odpowiedzialność spada na Was. Dlatego sugerowanie, że kolejka jest przystosowana do przewozu narciarzy, to sobie między bajki włożyć musisz. 

Edytowane przez my360grad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot napisał:

Nawiasem mówiąc nie chciałem tego ruszać ale skoro już w to brniemy to filmiki Tomka a'propos przejazdu na wyciągach są przykładem marketingowego już nie bełkotu a kłamstwa. Obsługa w gondolach na bank każe zdemontować narty do zasobników i teraz włazisz/wyłazisz z gratem i trzema nartami pod pachami w tłoku wyciągowym. Wiem bo to przećwiczyłem. Więc w gondolach jest mega niewygodnie a w filmiku "no problem".

 

 

Twierdzisz, że wszyscy oszukujemy, a tylko Ty mówisz prawdę. Jakoś nie musiałem włazić ze zdemontowanymi nartami do gondoli, czyli, że co kłamię tak? 

Natomiast uważam, że mogłeś doświadczyć takiego zdarzenia, ze względu na przyjazność i serdeczność obsługi niektórych ośrodków narciarskich.

Edytowane przez my360grad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekM napisał:

No, sam osobiscie tak sie opisales. Za stary, za gruby, nogi bola, nie chce sie cwiczyc, nie ma czasu zeby cwiczyc, pojde na skroty ... Az mnie zdziwilo, ze mozna o sobie samym tak zle pisac. 

To się nazywa samokrytyka...cenna cecha, ale nie posiadają go osoby o skłonnościach narcystycznych. 

Edytowane przez my360grad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot napisał:

Nie mniej jednak trajki są zdecydowanie mniej kompatybilne z istniejącymi systemami. Przepustowość systemu też świadczy o przystosowaniu (nieprzystosowaniu) - myślisz, ze projektanci po to robią 8 osobowe gondole aby jechały tam cztery trajki? 

 

 

 

Ale ja tego nie kwestionuję, od samego początku twierdzę, że temat idzie nie o bezpieczeństwo i inne bzdury wyssane z palca, ale o czysto ekonomiczny aspekt. Ja tylko udowadniam, jak daleko sięga cynizm ośrodków narciarskich. Tutaj pod płaszczykiem bezpieczeństwa nie wpuszczamy Trikke, bo dbamy użytkowników, ale zarazem mamy w d...pie gościa, któremu przypadkowo wypieła się narta i zabiła człowieka. Dramatyczny scenariusz, choć całkiem prawdopodobny.

Nalepsze Panowie jest to 🙂 , że jest pierwsza w nocy, szarpiemy się za kudły, kłócimy się o kto ma rację, a Ci co trzepią na Nas kasę smacznie sobie śpią i obmyślają jak by tu podnieść stawkę za karnet, obniżyć płacę personelowi i wylizać tyłki zarządowi, aby ich z roboty nie wywalił. I jeszcze co po niektórzy nie rozumiejąc o co kaman, obrażają ludzi. Normalnie kabaret. Dobranoc Państwu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami jesteście agresywnie i wrogo nastawieni do narciarzy a próbujecie wmówić że to narciarze do Was. Żałosne. Niech każdy jeździ na czym ma ochotę, i najlepiej niech nikt sobie w drogę nie wchodzi. Wychwalanie tego trójnogu na forum narciarskim niewiele Wam da. Jakieś idiotyczne porównywanie "ruchomości kolan" u narciarzy do ramy Trikke. A już szczytem jest porównywanie kosztu tego urządzenia do kosztu operacji i rehabilitacji po ciężkich kontuzjach. Nie wstyd Wam?

Mój stosunek do Trikke jest nijaki, nie przeszkadza mi to że ktoś sobie na tym jeździ.
Nartom to i tak do pięt nie dorasta, nie ta liga. Zjazd na tym wygląda pokracznie. Ale co kto lubi. Skoro lubicie to jeździjcie i miejcie frajdę.

Chwalicie się czy żalicie tu na forum? O co ten cały lament?
Zwerbujcie sobie jeszcze paru "swoich" bo na razie słabo Wam idzie ta trójnożna propaganda.

  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, WojtekM napisał:

O ile 6 stron watku wczesniej bylem zaciekawiony, to w tej chwili jestem dziwnie przekonany, ze po przeczytaniu tego watku kazdy wahajacy sie wlasciciel ON wyda decyzje odmowna w zakresie wpuszczenia trikke. Juz wiem dlaczego tego wynalazku nigdzie nie widac. 

Cześć

Dokładnie i o ile kolega Tomek pisze rozsądnie i podaje ciekawe informacje to ten drugi gość brzmi jak klasyczna pisowska tuba i narobił dla Trikke tyle złego w ciągu jednego dnia , że powinien być z tego dumny.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelb91 6 stron wyjaśniania i dalej nie widzisz swojego czubka nosa i  kto z kogo drwi i kto jest wrogo nastawiony. To się nazywa fanatyzm. Ja nie muszę być werbowany bez nikogo. Odpieram śmieszne i żałosne zarzuty i chęci zaczepek. Jak jesteś inteligentny do wyfiltruj sobie to co piszecie o mnie, o mojej osobie. Niestety, Twoja krótkowzroczność nie pozwala Ci to dostrzec. Nie szkodzi. Takich ludzi świat też potrzebuje. 

@WojtekM Tym postem to myślę, że poczułeś się dumny i ulżyło Ci prawda? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy Tobą, a wielkimi ośrodkami. Taka, że Ty jesteś dla nich nikim. Tylko banknotem, który położysz w kasie i Twoje marzenia na temat, który przytoczyłeś mogę się nie spełnić, bo pieniądz nie śmierdzi. Zrozumiałeś przekaz czy dalej będziesz nabijał bezsensowne posty. Dyskusja się dawno skończyła, teraz jest tylko pyskówka i biadolenia jak na targu. Ja już dawno nie przedstawiam tego sprzętu, bo nie ma sensu, bo żaden argument nie dotrze do umysłu, który jest zamknięty w sobie. Po co dalej piszecie, żeby sobie ulżyć?

@Mitek niby weteran a szkoda gadać, ale  jak przyszło do papierów do ucieka, ale musi wyzwać od kosmitów, typowy gatunek internetowy.

@Wujot wyzywa od oszustów, a jakoś gdy przedstawiono nagrania, że jest inaczej, to co wtedy robi?  biedak zajmuje się księgowością ośrodka, na co liczysz Wiesiek, na darmowy karnet dostaniesz? Zapomnij. P.S. Ty musiałeś mieć jakiś niezły konflikt z Trikke Poland co?

@zaruski Spec od marketingu i reklamy. Ty to w ogóle oderwany jesteś. Trenerem marketingu jesteś i pracoholikiem , że musisz publicznie wytykać, kto i jak ma prowadzić swoją firmę? A i te obrażanie publiczne zza klawiatury.Chłopie zastanów się czasami co piszesz, bo kiedyś trafisz na zakapiora i będziesz cierpiał.

@spiochu ten przynajmniej sarkastycznie drwi, ale w sposób stonowany i ma chyba ma pojęcie jak należy się kulturalnie się zachować.

Teraz proszę (pisze do innych zniesmaczonych) wyłuskać sobie posty Tych Panów i samych ocenić, kto to kogo atakuje. Temat już dawno nic nie wnosi, powtarzam, to tylko pyskówka, po co dalej to ciągnąć? 

Edytowane przez my360grad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, my360grad napisał:

@pawelb91 6 stron wyjaśniania i dalej nie widzisz swojego czubka nosa 

@WojtekM Tym postem to myślę, że poczułeś się dumny i ulżyło Ci prawda? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy Tobą, a wielkimi ośrodkami. Taka, że Ty jesteś dla nich nikim. Tylko banknotem,

@Mitek niby weteran a szkoda gadać, ale  jak przyszło do papierów do ucieka, ale musi wyzwać od kosmitów, typowy gatunek internetowy.

@Wujot wyzywa od oszustów, a jakoś gdy przedstawiono nagrania, że jest inaczej, to co wtedy robi?  biedak zajmuje się księgowością ośrodka, na co liczysz Wiesiek, na darmowy karnet dostaniesz? Zapomnij. P.S. Ty musiałeś mieć jakiś niezły konflikt z Trikke Poland co?

@zaruski Spec od marketingu i reklamy. Ty to w ogóle oderwany jesteś. Trenerem marketingu jesteś i pracoholikiem

@spiochu ten przynajmniej sarkastycznie drwi, ale w sposób stonowany i ma chyba ma pojęcie jak należy się kulturalnie się zachować.

Teraz proszę (pisze do innych zniesmaczonych) wyłuskać sobie posty Tych Panów i samych ocenić, kto to kogo atakuje. Temat już dawno nic nie wnosi, powtarzam, to tylko pyskówka, po co dalej to ciągnąć? 

Jak napisałeś - po co to dalej ciągnąć? Proponuję więc, żebyś w trosce o Twoje dobre samopoczucie przeniósł się na tętniące życiem forum Skki Trikke, gdzie będziesz mógł nawiązywać przyjaźnie pośród licznego grona użytkowników. Bo tutaj, jak widzisz, sama patologia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, WojtekM napisał:

Jak napisałeś - po co to dalej ciągnąć? Proponuję więc, żebyś w trosce o Twoje dobre samopoczucie przeniósł się na tętniące życiem forum Skki Trikke, gdzie będziesz mógł nawiązywać przyjaźnie pośród licznego grona użytkowników. Bo tutaj, jak widzisz, sama patologia.

Tylko parę fanatycznych osób, ale ufam, że na forum jest wiele ludzi z otwartym umysłem. Myślących, przede wszystkim. 

 

43 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Dokładnie i o ile kolega Tomek pisze rozsądnie i podaje ciekawe informacje to ten drugi gość brzmi jak klasyczna pisowska tuba i narobił dla Trikke tyle złego w ciągu jednego dnia , że powinien być z tego dumny.

Pozdrowienia

Mitek, Ty liczysz, że Twoje posty znikną i nikt nie umie czytać? I nie mieszaj mnie do polityki ok? 

Edytowane przez my360grad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, my360grad napisał:

na forum jest wiele ludzi z otwartym umysłem.

hej- gratuluję rekordu , 160 postów w przywitaniach jeszcze nie było, to ogromny sukces na forum.

Szkoda że tan wspaniały produkt ciągle nie może się przebić na rynku,

kilka lat temu był pokaz w niemieckiej hali Neuss gdzie udało mi się wypróbować ale w ostatnich 3-4 sezonach nigdzie w górach nie widziałem ludzi na tym sprzęcie

Edytowane przez Jeeb
160
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TrikkerTomek napisał:

KAŻDE URZĄDZENIE WYCIAGOWE JEST PRZYSTOSOWANE DO WWOŻENIA Skki Trikke. Nic nie trzeba zmieniać, modyfikować. Proszę obejrzyj sobie dokładnie trzy filmy jakie zamieściłem powyżej w tej dyskusji, oszczędzi to Tobie błędnych ocen. Kolejny argument obalony :) 

 

Generalnie mi imponuje że ten sprzęt jest tak dopracowany. Szanuję że pokazałeś jazdę na orczyku i krześle. Ale film z gondolą jest mocno ocenzurowany. Nie ma tam wsiadania do gondoli i wysiadania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały cytat i zagadka

Cyt:

"Bo tutaj nie potrzeba nauki, butów specjalnych czy wyjątkowych umiejętności.
Co do ceny to proszę zauważyć, że w trikke są narty komórkowe!! i specjalne materiały przy nie za dużej produkcji. Ale tutaj nie płaci sie za sprzęt tylko za to co daje na stoku. Podczas jazdy , nauki nie przewracamy się, nauka jazdy trwa pół stoku, drugie pół to przyjemność z jazdy, nie potrzeba wydawać pieniędzy na instruktorów narciarskich, i nie można odnieść żadnej kontuzji narciarskiej. kolana nie pracują na skręcanie, krawędzie trzyma się prze ręce, a kierownica nie służy do skręcania. Wielu ludzi dało by 5 razy większe pieniądze by nie mieli urazów narciarskich. Za to się tutaj płaci.
"Łokieć i kolano na śniegu" - laik narciarski ma po 2 godzinach jazdy!! a 95 km/h to moja jazda na Białce, wśród ludzi z GPS-em. Taka BEZPIECZNA dla jeźdźca i innych na stoku prędkość jest bez problemów do osiągnięcia!! Mój rekord to 132 km/h. A fakt, nie jeździłem na nartach"

 

pytanie konkursowe: w którym roku pojawił się ten tekst na polskojęzycznym forum narciarskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jeeb napisał:

hej- gratuluję rekordu , 160 postów w przywitaniach jeszcze nie było, to ogromny sukces na forum.

Szkoda że tan wspaniały produkt ciągle nie może się przebić na rynku,

kilka lat temu był pokaz w niemieckiej hali Neuss gdzie udało mi się wypróbować ale w ostatnich 3-4 sezonach nigdzie w górach nie widziałem ludzi na tym sprzęcie

Pytanie tylko komu służy ta reklama na forum narciarskim, moim skromnym zdaniem ten sprzęt jest jak rower z kółkami po bokach, niby bezpieczniej, ale kto by chciał całe życie uczyć się jeździć na rowerze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarioJ napisał:

Ale dyskusja, omijałem ten wątek długo. Ale jak ciągle jest na topie, to w końcu wszedłem. 💀

Mam prośbę do guru trajka. Można poprosić o video z jazdy trajkiem w różnorodnych warunkach: muldy, offpiste, lód, tyczki?

 

Lód, proszę zauważyć, narciarze na dwóch nartach, snowboardzie brak, lub walczą o życie na bokach stoku, gdzie jest trochę kopnego śniegu. Na filmie moja również moja żona córka. Lód, Chopok, zjazd od rotundy

Muldy

Tyczki , gigant,

Off Piste

Jazda "na kole".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarioJ napisał:

Generalnie mi imponuje że ten sprzęt jest tak dopracowany. Szanuję że pokazałeś jazdę na orczyku i krześle. Ale film z gondolą jest mocno ocenzurowany. Nie ma tam wsiadania do gondoli i wysiadania.

 

Nie ma żadnej cenzury, dlaczego nie masz wiary w człowieka? Nie znasz mnie osobiście a z założenia oceniasz mnie jako człowieka, który chce oszukać? Trochę wiary w ludzi. Nie ma tutaj żadnej cenzury!!! To nie są filmy profesjonalnej agencji filmowej wynajętej za gruby szmal. To nasze filmy, robione z ręki, teraz, spontanicznie, bez żadnego przygotowania. Jeszcze raz zbiorę filmy z gondoli i proszę o dokładne obejrzenie.

Składanie, rozkładanie przed wejściem do gondoli

DO gondoli wejście i w gondoli

W gondoli wewnątrz, proszę oglądać od 1 min 49 sec.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jeeb napisał:

Mały cytat i zagadka

Cyt:

"Bo tutaj nie potrzeba nauki, butów specjalnych czy wyjątkowych umiejętności.
Co do ceny to proszę zauważyć, że w trikke są narty komórkowe!! i specjalne materiały przy nie za dużej produkcji. Ale tutaj nie płaci sie za sprzęt tylko za to co daje na stoku. Podczas jazdy , nauki nie przewracamy się, nauka jazdy trwa pół stoku, drugie pół to przyjemność z jazdy, nie potrzeba wydawać pieniędzy na instruktorów narciarskich, i nie można odnieść żadnej kontuzji narciarskiej. kolana nie pracują na skręcanie, krawędzie trzyma się prze ręce, a kierownica nie służy do skręcania. Wielu ludzi dało by 5 razy większe pieniądze by nie mieli urazów narciarskich. Za to się tutaj płaci.
"Łokieć i kolano na śniegu" - laik narciarski ma po 2 godzinach jazdy!! a 95 km/h to moja jazda na Białce, wśród ludzi z GPS-em. Taka BEZPIECZNA dla jeźdźca i innych na stoku prędkość jest bez problemów do osiągnięcia!! Mój rekord to 132 km/h. A fakt, nie jeździłem na nartach"

 

pytanie konkursowe: w którym roku pojawił się ten tekst na polskojęzycznym forum narciarskim ?

Mój tekst informacyjno/reklamowy ze skiforum z przed pewnie 10 lat, no ale co to ma do rzeczy. Do dzisiaj nic się z właściwościami Skki Trikke nie zmieniło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

co się dziwisz, zima idzie a sprzedaż nie za bardzo

Sprzedaż idzie bardzo dobrze, jako produkt z dumnym napisem Made in Poland sprzedajemy to bardzo dobrze w Polsce i za granicę, wczoraj np. poszła wysyłka do Szwajcari i na Słowację . Nikt Was nie namawia do zakupu. Cały sens wątku jest taki .....byście wiedzieli że to nie zabija, to bardzo bezpieczny sprzęt, i jak ktoś Was zapyta: widziałeś, co to jest?  to rzeczowo odpowiecie. Lub dla kogoś kto z uwagi na ograniczenia sportowe, sprawnościowe, kontuzje ( lekarz zabronił ) będzie mógł mimo wszystko być na stoku i doskonale się bawić. Wiedza nie boli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jeeb napisał:

Mały cytat i zagadka

Cyt:

"Bo tutaj nie potrzeba nauki, butów specjalnych czy wyjątkowych umiejętności........"
 

pytanie konkursowe: w którym roku pojawił się ten tekst na polskojęzycznym forum narciarskim ?

"Blady"  03 czerwiec 2011 rok. To był spam rok-u :D. Ale dawał radę już wcześniej.

Pozdrawiam

mirekn

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mirekn napisał:

"Blady"  03 czerwiec 2011 rok. To był spam rok-u :D. Ale dawał radę już wcześniej.

Pozdrawiam

mirekn

Dziękuję za skuteczne śledztwo dziennikarskie .... )

To był czas gdzie naiwnie sądziłem, że jeżdżący na dwóch nartach zainteresują się nowym zimowym sportem, polecą go innym z kontuzjami, ograniczeniami sportowymi, które uniemożliwiają im uprawianie narciarstwa na dwóch nartach. Ale niestety, przeliczyłem się, nasz przekaz skierowaliśmy w inną stronę, bo moi drodzy forumowicze ( nie wszyscy, ale smutno to przyznać, że większość) podchodzicie do mnie jak do wroga. Nie ma w Was ( nie we wszystkich oczywiście ) ciekawości, rzeczowej analizy, spojrzenia na mechanikę jazdy na SKki Trikke od strony fizyki i mechaniki z wszystkimi zaletami takiego poruszania się na stoku. Widzicie same wady ( nieuzasadnione, nie poparte jazdą nie mówiąc o dokładnym obejrzeniu prezentowanych tutaj filmów) . Jak już wcześniej napisałem, widzicie szklankę do połowy pustą. Wiem, że irytuje Was ktoś kto pierwszego dnia jeździ, drugiego ma kolano i łokieć na śniegu. Ale uwierzcie, nie każdy chce, lubi, ma czas na wieloletnie szkolenie techniki i żmudne dochodzenie do umiejętności bezpiecznej jazdy. Są tacy co chcą mieć radość i pełną kontrolę jazdy tu i teraz. Dla nich skierowany jest nasz sport i przekaz. Życząc miłego dnia serdecznie pozdrawiam

PS. Zapraszam na igelit, w trakcie trwania SnowExpo w Warszawie na jazdę na Górce Szczęśliwickiej w dniach 27.11-28.11.2018

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...