Narty - skionline.pl
Jump to content

Amatorskie zawody 2019 - terminy


Chrumcia

Recommended Posts

Jak już @surfing wkleił cytatem relację z zawodów na Telegrafie, to wypada podać oficjalne wyniki zawodów 2/4 Pucharu stoków świętokrzyskich.

Telegraf:

11. marboru (ryzyko zmiany nart na SL się nie opłacało) z czasem 0:28:37

12. @mifilim z czasem 0:29:53

15. @kmarcin z czasem 0:31:39

 

Po dwóch konkursach klasyfikacja wygląda tak:

7. marboru punktów 64

9. @mifilim punktów 58

11. @kmarcin punktów 48 

 

Niestety spadliśmy wszyscy po Telegrafie i wszyscy zanotowaliśmy gorszy wynik. Najważniejsze, że była walka! :)

W sobotę Tumlin. Nie wiem, czy będę mógł przyjechać :( Oby się udało...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Chrumcia napisał:

Mi się wydaje że w tamtym roku było wpisowe..... 

Iwonka, udział w zawodach był bezpłatny, należało tylko zakupić skipass wg oferty SON,u....Swoją drogą chętnie byśmy do Szczyrku przyjechali na te zawody, bo 2 fajne imprezy narciarskie dzień po dniu, zobaczymy:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Annaa napisał:

Iwonka, udział w zawodach był bezpłatny, należało tylko zakupić skipass wg oferty SON,u....Swoją drogą chętnie byśmy do Szczyrku przyjechali na te zawody, bo 2 fajne imprezy narciarskie dzień po dniu, zobaczymy:)

Jedźcie na Podhale,tam w ten weekend macie aż 3 imprezy w ciągu 2 dni w ramach MPA...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyły się 3 zawody z cyklu zawodów o Puchar stoków świętokrzyskich - w Tumlinie.

51461735_972775539776916_8079959731575193600_n.thumb.jpg.58a7572328f2de9b83bf7df911238b9c.jpg

Tym razem zabrakło Marcina z synem (pojechali na Chopok) - wystartowałem ja i @mifilim:

50886410_633481253772837_8547599099363328000_n.thumb.jpg.c6e07a7acce9bb086947d1be6bb9bd0b.jpg

Z góry trasa wyglądała tak:

51630080_362850217830159_3409633541108006912_n.thumb.jpg.b5a02f6e9c8290b208b373bd827453be.jpg

Relacja i opis całych zawodów znajdziecie w wątku:

Ostatnie zawody z cyklu - za tydzień na kieleckim Stadionie.

Oficjalne wyniki jak się tylko pojawią - opublikuję.

marboru

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na Kasprowym jakas jedna wielka masakra....

Wyciągi na górze nie chodziły bo wiało, gigant ustawili na goryczkowej po lewej stronie i jeden przejazd...wiało jak nie wiem....Było takie światło, że nie widziałam co jest na sniegu, balam sie zeby nie wpasc w dziure jakąś.....udało mi się dotrzeć do mety i być 4 na 6 :P

Wczoraj w Harbutowicach w mojej kategorii było 8 osób. Po pierwszym przejeździe byłam na 5 miejscu, dziewczyna za mną była o jedną setną gorsza, w drugim przejeździe dowaliła mnie 3 setne i w rezultacie spadłam na 6 miejsce....Ale wczoraj było baardzo przyjemnie ;)

Jutro jeszcze Family Cup w Krynicy. Muszę się odegrać z dziewczyną za Przemyśl i z druga za wczoraj :D

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Chrumcia napisał:

Dzisiaj na Kasprowym jakas jedna wielka masakra....

Wyciągi na górze nie chodziły bo wiało, gigant ustawili na goryczkowej po lewej stronie i jeden przejazd...wiało jak nie wiem....Było takie światło, że nie widziałam co jest na sniegu, balam sie zeby nie wpasc w dziure jakąś.....udało mi się dotrzeć do mety i być 4 na 6 :P

Wczoraj w Harbutowicach w mojej kategorii było 8 osób. Po pierwszym przejeździe byłam na 5 miejscu, dziewczyna za mną była o jedną setną gorsza, w drugim przejeździe dowaliła mnie 3 setne i w rezultacie spadłam na 6 miejsce....Ale wczoraj było baardzo przyjemnie ;)

Jutro jeszcze Family Cup w Krynicy. Muszę się odegrać z dziewczyną za Przemyśl i z druga za wczoraj :D

Na nastepnych zawodach musisz miec pudlo.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie udało mi sie odegrać. Wystartowałyśmy tylko 3 w mojej kategorii. Koleżanka z Przemyśla po ok. sekundzie mi dowaliła w każdym z przejazdów, ale to i tak niezły wynik. Trasa super ustawiona, najszybszy czas to 40 sekund z groszem także było co robić, lubie takie dłuższe giganty ;)

Skończyłam na drugim miejscu.

Jutro i w czwartek trening, w piątek moze tez i w niedzielę na Dzikowcu.

Chodzież odwołana bo stok im płynie, w sumie cieszy mnie to bo trochę daleko byłoby jechać :P

Szkoda, że w sobotę nie ma żadnych MPA...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Są wyniki zawodów w Tumlinie.

Niestety nie wygląda to, tak dobrze jak myślałem :( Cóż? Pokory więcej, pokory...

Startujących w naszej, "forumowej" kategorii było 22 narciarzy.

10 miejsce to mój wynik z czasem 0:28:82

12 miejsce @mifilim z czasem 0:29:53

@kmarcin - nie startował.

Klasyfikacja po 3 zawodach z 4 (Krajno, Telegraf, Tumlin):

Wszyscy startujący w naszej kategorii wiekowej - 29 narciarzy.

8 marboru z 93 punktami

9 @mifilim z 82 punktami

14 @kmarcin z 48 punktami

 

Sprawa całych zawodów o Puchar stoków świętokrzyskich wydaje się być rozstrzygnięta, numer jeden jest poza zasięgiem - ma 280 punktów... dalej sprawa jest otwarta, drugi ma 180 punktów, trzeci 160 punktów...

...na Stadionie damy z siebie wszystko :D:) trzymajcie kciuki :) 

Edited by marboru
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Chrumcia napisał:

orientujecie się może gdzie w sobotę są jakieś zawody?

Widziałam ze na Stożku, ktoś coś gdzies jeszcze? czyzby wolna sobota dla mnie? :(

Przyjedź na Stadion do Kielc - można się dopisać do zawodów tuż przed nimi. Nic to nie kosztuje i z tego co się orientuję będziesz miała blisko... tylko ta górka, na której będziemy się ścigać jest strasznie płaska - same zawody fajne :) 

Początek o 10:00, by się dopisać musisz być ok 9-9:30 :) 

Zapraszam :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...