Narty - skionline.pl
Jump to content

Amatorskie zawody 2019 - terminy


Chrumcia

Recommended Posts

Mam plan wystartowac w większej ilosci eliminacji, a wtedy faktycznie będzie szansa, na razie liczę na to żeby nie spaść z 3 miejsca w PP....jest jakaś szansa, ale jeszcze wszystko zależy od tego kto jutro wystartuje....

Narta to juniorska gs racetiger 161, następna narta jaką będę kupować to będzie dłuższa, pod 170 cm.... Jest to moja pierwsza gs wiec nie chcialam brac za dlugiej zeby się z tą objeździc no i była brana nie tylko pod zawody a głównie na jazdę w Austrii czy Włoszech.

Ja mam 154 cm i waze 44 kg wiec na poczatek wolałam nie za długą, ale teraz wiem ze spokojnie 167 moglaby być ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze zawody to była dla mnie jedna wielka masakra....Po raz pierwszy byłam w Szczawnicy...Straszyli trasą i w sumie po częsci mieli rację, ale głównie ze względu na warunki....niby miękko, niby twardo bo sypane chemią, ale dziury straszne, nierówno, gigant dość trudny, teren uciekał do dołu, momentami faktycznie bałam się jechac ze względu na to, że wiedziałam że upadek mógłby być nieprzyjemny....w pierwszym przejeździe prawie wypadłam ale wróciłam na trasę, w drugim przejeździe jechałam po prostu ostroznie.....w obydwu przejazdach w tym samym miejscu dosłownie musiałam troche przyhamować bo się na prawdę bałam że wywalę się.....ześlizgów pełno było, strata po ok 15 sekund w każdym z przejazdów.....ale dojechałam, niektorym sie to nie udało.... Szczawnica nie zostanie przeze mnie dobrze zapamiętana, ale.....w Pucharze Polski w gigancie mam 3 miejsce, byłam pewna, że będę 4 lub 5, także dzięki mojej wytrwałości, uporowi i dzięki temu że po prostu jeździłam na te eliminacje to udało mi się zebrać wystarczającą liczbę punktów. Z tego co słyszałam to za sam gs czy sl nie dają pucharów, tylko za generalną gs+sl, także obejdę się smakiem, ale satysfakcja że wiem ze mam 3 w gs jest ogroma :D mam plan w przyszłym sezonie zacząć jeździc slalom...zobaczymy co z tego wyjdzie. na razie musze odkuć się finansowo i jesienią kupić ochraniacze sl :P

dzisiejszy dzień to na prawdę dla mnie była walka....powiem szczerze, że boję się przejazdu finałowego  i mam jeszcze cichą nadzieję, że przeniosą finał gs do Kluszkowiec....(chodziły takie słuchy)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrumcia said:

dzisiejszy dzień to na prawdę dla mnie była walka....powiem szczerze, że boję się przejazdu finałowego  i mam jeszcze cichą nadzieję, że przeniosą finał gs do Kluszkowiec....(chodziły takie słuchy)

W Kluszkowcach w zeszly weekend byly zawody dzieci w zlych warunkach sniegowych, bardzo miekko, wrecz ciapa. W nastepny weekend na Podhalu ma cos mrozic i sniezyc, moze warunki sie poprawia. Licze na to bo bedziemy na Pucharze Mazowsza w Jurgowie.

Link to comment
Share on other sites

Zawody snowboardowe, Juliany Szczyrk 10 marzec 2019

Rodzinny wypad do Szczyrkowskiego przy okazji zawodów snowboardowych amatorów w Szczyrku. Pogoda od rano słonecznie, warunki na trasach powyżej Suchego zmrożone, śniegu pod dostatkiem, świetna jazda. Po 11,00 śnieżyca a na dole śnieg z deszczem.

1.thumb.jpg.6c682ce8c9de2c0aa0e0f897077ef05a.jpg

2.thumb.jpg.5fa3b86aa5393b9f6e5a9388432b75ad.jpg

3.thumb.jpg.93f53a9de850acf41b76bd3e4617bb37.jpg

IMG_20190310_085350.thumb.jpg.4dd1c601695b6813c333834720a1c1c6.jpg

IMG_20190310_090307.thumb.jpg.fbca383d9e08843b564e28b737536869.jpg

IMG_20190310_090515.thumb.jpg.fc3abf157cd41745366da8539ad2300a.jpg

Po pierszym przejeździe Filipa rodzice musieli się ewakuować ze względu na warunki atmosferyczne i ich wpływ na moje zdrowie. Zakończenie zawodów planowane jest na 15,00.

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mają być jedne z moich ulubionych zawodów. Puchar Burmistrza Szklarskiej Poręby w Narciarstwie Zjazdowym. Wszystko stoi pod znakiem zapytania, jak to na Szrenicy o wszystkim zadecyduje wiatr, a raczej jego siła.

20190317_075406.thumb.jpg.d4e368507598acb8ff0a9d334da089b7.jpg

PS I już po zawodach...😭😥

Nowy termin 30 marca...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

A ja miałam wrzucić jakieś podsumowanie sezonu... 

Finał Mistrzostw Polski Amatorów PZN w Szczawnicy 😀
Mój pierwszy sezon w zawodach tak wysokiej rangi i w Pucharze Polski slalomu giganta znalazłam się na 3 miejscu! Niestety puchary było tylko dla zwycięzców klasyfikacji generalnej(gs+sl), w której jestem na 8 pozycji 😒Na przyszły rok muszę zacząć jeździć slalom i zaliczyć więcej eliminacji. 
W  zawodach finałowych gs na trudnej trasie udało mi się skończyć na 7 miejscu i zostawic w mojej kategorii wiekowej 2 rywalki z czego jestem dumna😀
Sezon startów juz zakończony...
🎿

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Puchar Burmistrza Szklarskiej Poręby to chyba ostatnie zawody w tym sezonie w Sudetach. Zawody przeniesione z 17 na 30 marca w końcu się odbyły. Tym razem pogoda dopisała, prawie nie wiało, słońce i temperatura od 8 stopni rano do 16 w południe. Na starcie sporo ludzi i organizator zrezygnował z 2 przejazdu. Szkoda bo fajnie się jeździło... 

P3305683.thumb.JPG.53bd2936d8e1c0bcc4c2d02e3a9f4eb7.JPG

P3305679.thumb.JPG.1f09b376a146b8099b706de913724a85.JPG

Zaczęli najmłodsi i tak do najstarszych, przed narciarzami startowali snowboardziści...

P3305713.thumb.JPG.6ad228d2e5769043e51e0c0f29e0ac21.JPG

_3305697.thumb.JPG.db3b9a4619672564dc3fe310872009df.JPG

P3305727.thumb.JPG.6cd10e817e58d8366e43c1b67ff3d503.JPG

P3305729.thumb.JPG.81fc0e515d3b04d413f74d31a86fa165.JPG

P3305732.thumb.JPG.be597482a40602abdd3bb083f8c428ac.JPG

P3305733.thumb.JPG.f35e95a141f86ccb375e02b3abad417c.JPG

W końcu i ja mogłem zjechać

P3305743.thumb.JPG.25d2662e1d3330bdd26b0695bbc6c599.JPG

Zawody na Hali Szrenickiej to jedno z ostatnich miejsc gdzie można pościgać się na skibobach

_3305760.thumb.JPG.33eece1ab0a04664db67f922213d2bea.JPG

Edited by marionen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...