Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Meander Oravice


Slavko

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Slavko napisał:

Czy ktoś był w Ski  Oravice w ostatnich dwóch latach? Oficjalne www ma informacje chyba sprzed 4 lat. Na mapie zaznaczona jest jakaś kolej planowana na lata 2019-2021...

Pewnie inwestycja odłożona z powodu pandemii i kryzysu. Nic w internecie nie podawali aby coś się tam budowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na fb podali by info o postępach prac a tu nic. Pewnie pandemia zrobiła swoje. W ostatnich dwóch latach inwestycje były raczej kosmetyczne na dolnej części trasy (modernizacja orczyka, wymiana taśmy na 120m, oraz modernizacja-korekta tras). Oravice coś w stylu naszego Master - jedna góra a na papierze killloooommmmetry tras 😃. Zaletą są termy, cenowo fajne były karnety skipass+termy. Mimo że ośrodek jest w Tatry super ski posiadał swoją ofertę np. jak dorosły kupił całodzienny karnet dziecko do 10 lat dostawało gratis (nie może być tak na Podhalu?). Dwa lata temu sezonówka kosztowała 99 euro (dzieci gratis - łącznie z termami) rok temu 149 euro. Trzeba przyznać że oferta była baaaardzo konkurencyjna do naszych ośrodków. No i najważniejsze nie ma tłumów. Ale to było, jak będzie w tym roku nie wiadomo mam nadzieję że dalej będą chcieli być konkurencyjni. Byli obecni też na Grouponie (tańsze karnety). Ja ogólnie wolą tatry po południowej stronie granicy. Było drożej (Tatrzańska,Pleso) ale fajniej. Zobaczymy jak w połowie listopada TMR zacznie sprzedaż karnetów liczę, na mam nadzieje okazje 😉

Edytowane przez Miru
zmiana
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
7 minut temu, moruniek napisał:

To się musieliśmy widzieć na stoku. Jeździliśmy jeszcze od 8:55 do 11:30 - później powrót do domu. Było się odezwać. 

Byłem pewien że Was już nie ma, jeszcze będzie okazja

Tymczasem mała przerwa

Ps. Warunki b.dobre na trasach,ludzi umiarkowana ilość.Pogodowo jest słońce ☀️ jest i b.zimowo taki misz-masz👀

IMG_20230225_093814.jpg

IMG_20230225_094514.jpg

SAVE_20230226_112810.jpg

IMG_20230225_133852.jpg

IMG_20230225_094851.jpg

IMG_20230225_095800.jpg

IMG_20230225_094506.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinn napisał:

Byłem pewien że Was już nie ma, jeszcze będzie okazja

Tymczasem mała przerwa

Ps. Warunki b.dobre na trasach,ludzi umiarkowana ilość.Pogodowo jest słońce ☀️ jest i b.zimowo taki misz-masz👀

IMG_20230225_093814.jpg

IMG_20230225_094514.jpg

SAVE_20230226_112810.jpg

IMG_20230225_133852.jpg

IMG_20230225_094851.jpg

IMG_20230225_095800.jpg

IMG_20230225_094506.jpg

Jesteś tam "z doskoku" czy na dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Meander otworzył się w tym sezonie 16 grudnia, a 18 zamieścił na swoich stronach taki oto komunikat (zdjęcie poniżej). Tak się zastanawiam czy to wybieg, spowodowany małą frekwencją w ciągu tygodnia, czy też faktycznie występują niedobory mocy na Słowacji ? Podobnego komunikaty nie było w zeszłym roku (zamykali ze względu na brak śniegu). Rozważam zakup ich sezonówek (przemawia do mnie połączenie nart i term) ale zamykanie ośrodka jak nie ma narciarzy i można fajnie pośmigać już nie.

Nasz główny przyjazd, nie pokrywa się ze Słowackimi feriami, a to zamykanie ośrodka ze "względu na niedobory mocy" dają mocno do myślenia. Jeżeli niedobory ustąpią tuż przed weekendem, to raczej był to wybieg i szukanie oszczędności, jak będą trwały nadal, to jest to poważniejszy problem. Tak czy inaczej, zwracam na to uwagę, wszystkim tym, którzy chcieliby kupić tam karnet sezonowy. 

Zrzut-ekranu-892.png

 

 

 

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...