Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nassfeld 26-29.01.2023


cyniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego tanova, fajny opis, szacun za poświęcony czas (innym również) …widzisz, byliśmy w tym samym terminie a mnie bardziej w Gerlitzen się podobało, transfer z parkingu „pekesem” od ręki, później gondola pusto, po gondoli  kilka minut do krzesełka na lewo  i reszta bez kolejek. Było tam bardzo dużo Chorwatów patrząc po rejestracjach…a wracając do Nassfeld…bardzo dużo ludzi, bardziej podobało mnie się w nowej części ośrodka, było mniej tłoczno i lepsze wyciągi krzesło i dwie gondole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, drk napisał:

Kolego tanova, fajny opis, szacun za poświęcony czas (innym również) …widzisz, byliśmy w tym samym terminie a mnie bardziej w Gerlitzen się podobało, transfer z parkingu „ …

 

Takie pytanko. Jakie kurtki najbardziej lubisz ? Może Descente lub Spider ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, drk napisał:

Kolego tanova, fajny opis, szacun za poświęcony czas (innym również) …widzisz, byliśmy w tym samym terminie a mnie bardziej w Gerlitzen się podobało, transfer z parkingu „pekesem” od ręki, później gondola pusto, po gondoli  kilka minut do krzesełka na lewo  i reszta bez kolejek. Było tam bardzo dużo Chorwatów patrząc po rejestracjach…a wracając do Nassfeld…bardzo dużo ludzi, bardziej podobało mnie się w nowej części ośrodka, było mniej tłoczno i lepsze wyciągi krzesło i dwie gondole. 

 

Przeczytaj sobie relacje koleżanki Tanovy jeszcze trzy razy i wtedy możesz zrozumiesz, jak się pisze relacje które ktoś chce czytać i oglądać. Twoje wpisy, jak dotychczas, to mało wartościowe bluzgi.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarioJ napisał:

 

Przeczytaj sobie relacje koleżanki Tanovy jeszcze trzy razy i wtedy możesz zrozumiesz, jak się pisze relacje które ktoś chce czytać i oglądać. Twoje wpisy, jak dotychczas, to mało wartościowe bluzgi.

 

Niestety, nie każdy jest  wybitny i elokwentny, ja nie jestem, zresztą możesz pominąć i nie czytać, nikt Cię nie zmusza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarioJ napisał:

 

Przeczytaj sobie relacje koleżanki Tanovy jeszcze trzy razy i wtedy możesz zrozumiesz, jak się pisze relacje które ktoś chce czytać i oglądać. Twoje wpisy, jak dotychczas, to mało wartościowe bluzgi.

 

Mariusz dajmy koledze szansę...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wybieram się po raz pierwszy do Nassfeld 2 marca i z tego co czytam na forum to mamy tą samą miejscówkę w Reisach.  Mógłbyś doradzić jakąś knajpę w pobliżu lub możliwość popołudniowego/wieczornego posiłku? Może pamiętasz też, oczywiście orientacyjnie jakie są ceny przy stokach? Będę też wdzięczny za jakiekolwiek rady dotyczące pobytu (trochę się już dowiedziałem z forum). Z góry dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BELA napisał:

Cześć, wybieram się po raz pierwszy do Nassfeld 2 marca i z tego co czytam na forum to mamy tą samą miejscówkę w Reisach.  Mógłbyś doradzić jakąś knajpę w pobliżu lub możliwość popołudniowego/wieczornego posiłku? Może pamiętasz też, oczywiście orientacyjnie jakie są ceny przy stokach? Będę też wdzięczny za jakiekolwiek rady dotyczące pobytu (trochę się już dowiedziałem z forum). Z góry dzięki za info:)

Za bardzo nie pomogę, bo jedliśmy tylko na stoku, a popoludniowo-wieczorne posiłki robiliśmy własnym sumptem. Ceny na stokach 5jurkow piwo, 3.5 kawa, dania obiadowe bodajże 10-15 jurkow

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BELA napisał:

A te ski busy z i do Reisach? Rzeczywiście co godzinę i darmowe? Czy lepiej może autem na parking?

 

Rozkład jazdy skibusów: https://www.nassfeld.at/PDFs/Mobilität/Fahrpläne/Skibusfahrpläne/Gesamtansicht-Hauptsaison_Winter.pdf

Darmowe, poranny bus bywał zatłoczony, choć nie wiem, czy również z tego kierunku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...