Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy 19-23.02.2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Wujot napisał:

Bardzo sensownie, pod warunkiem, ze nie do Francji czy Livignio.  Dwa dni urlopu, cztery na nartach. Do bliskiej Austrii (np Krippenstein, Wurzeralm, Hochkar, Haus) jest 700 km i 9 godz (z Wrocławia). Z takich, Katowic dużo bliżej - 6,5 godz jazdy.

Również uważam ze bardzo sensowne,szczególnie w systemie pracy 2/5 Wyjazd niedziela po pracy powrót w czwartek po nartach,bajka.Kolejny plus to znacznie mniejsze obłożenie w ON -jest pusto.Kierunek nie ma znaczenia pod warunkiem ze masz podobne km.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Greg napisał:

Apropos historii cenowych - 2008 133E, 2023/2024

35/45€ za dzien na dzień dzisiejszy to max W 2008 bilet na samolot kosztował 9.90€ 😫 z dnia na dzień można było rezerwować i komuś to przeszkadzało 🤦‍♂️ co za świat🤦‍♂️Dziś bilet na największym ON nie powinien być droższy niż 45€. Powyżej tej ceny jest dymanie turysty. Aż zastanawiające jest że srednia cena za ON w alpach na dzis to 70/80€ za jeden dzień i jest wyższa od takiego biletu do disneylandu;(56€) . Wejście do zoo na cały dzień gdziekolwiek w Europie to 40/45€ parki rozrywki,aquaparki itd podobnie Woda,prąd obsługa wszędzie podobna . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, waldek71 napisał:

Bywało, że jechałem na dwa dni jeżdżenia. I było warto. Zawsze warto. 

oczywiście że warto ale moja uwaga dotyczyła kolegi @grimsona, który planuje wyjazd z rodziną.

Jazda na nartach po całej nocy za kółkiem a potem nocny powrót po nartach wcale nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli się nie mylę to kolega ma z domu na Stubaj ponad 1100 km

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jeeb napisał:

oczywiście że warto ale moja uwaga dotyczyła kolegi @grimsona, który planuje wyjazd z rodziną.

Jazda na nartach po całej nocy za kółkiem a potem nocny powrót po nartach wcale nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli się nie mylę to kolega ma z domu na Stubaj ponad 1100 km

jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jeeb napisał:

oczywiście że warto ale moja uwaga dotyczyła kolegi @grimsona, który planuje wyjazd z rodziną.

Jazda na nartach po całej nocy za kółkiem a potem nocny powrót po nartach wcale nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli się nie mylę to kolega ma z domu na Stubaj ponad 1100 km

Na Stubai mam równe 1000km z domu w krainie ziemniaka. Mogę cisnąć w nocy taki dystans, pojeździć na nartach cały dzień i wieczorem wracać do domu na Red Bullu. Tylko że w taką podróż nie wezmę rodziny.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

Jazda na nartach po całej nocy za kółkiem a potem nocny powrót po nartach wcale nie jest dobrym pomysłem.

Kilka lat temu w grudniu w piątek o 23:00 wyruszyliśmy z Opola do BadHofgastein. Otworzyliśmy ośrodek w sobotę rano. Potem jeździliśmy w niedzielę i po nartach wróciliśmy do domu po północy. A w poniedziałek nasze widma zjawiły się w pracy. Ale weekend był niezapomniany, chociaż szalony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldek71 napisał:

Kilka lat temu w grudniu w piątek o 23:00 wyruszyliśmy z Opola do BadHofgastein. Otworzyliśmy ośrodek w sobotę rano. Potem jeździliśmy w niedzielę i po nartach wróciliśmy do domu po północy. A w poniedziałek nasze widma zjawiły się w pracy. Ale weekend był niezapomniany, chociaż szalony.

oj piękne czasy młodości impreza na korytarzu nocnego pociągu z Katowic do Zakopanego 7,5 godziny, rano na nogach na Goryczkową potem całonocna impreza i rano znowu na Goryczkową potem w powrót nocnym pociągiem i rano do roboty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2023 o 09:36, Jeeb napisał:

Jazda na nartach po całej nocy za kółkiem a potem nocny powrót po nartach wcale nie jest dobrym pomysłem.

Taki pomysł jest ekstremalnie niebezpieczny-samobójstwo ! Choć penie jakiś amator ogarnie . 
 

Majac trzy noce regeneracji nie ma różnicy czy wyjedziesz po śniadaniu czy o 16 w drogę powrotną. 1000km to 10 godzin jazdy . Wracasz na 2 w nocy startując po turystycznym nartowaniu dnia ostatniego i obiadku na stoku . Bez znaczenia czy z rodzina czy bez . Do ogarnięcia,oczywiście przy założeniu min 3 nocy w których nasz organizm jest w stanie pełni się zregenerować . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pawelb91 napisał:

Warto brać rozszerzony skipass, sama Folgarida-Marilleva to najmniej ciekawa część regionu, byłem w 2016 i miło wspominam, na części F-M jeździłem pół dnia z tygodniowego wyjazdu. 

Celuję w Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva (ski-connected) and Pejo. Cennik jak niżej na zbliżający się sezon:

cennik.PNG

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

Celuję w Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva (ski-connected) and Pejo. Cennik jak niżej na zbliżający się sezon:

cennik.PNG

Zarezerowalem sobie w tych samych ośrodkach 7 dniowy pobyt, uderzymy tez na jeden dzień na Passo Tonale*
Zapłace za 8 dni w hotelu z pełnym wyżywieniem, ski passem oraz transportem do 3 tysięcy pln za osobę.

Powrót kilka dni przed świetami bożonarodzeniowymi.

W tamtym roku byliśmy i było super !

Tutaj mogę pokazać fotorelacje 

 

Edytowane przez Kolorowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...