Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nielogiczny jest dla mnie komentarz Pana Ś. do decyzji o rozbiórce naśnieżania. Że niby to wielki tryumf, bo uratuje rzekę Wieprzówkę, która zdobyła tytuł rzeki roku 2013. Skoro naśnieżanie nie przeszkodziło rzece Wieprzówce w zdobyciu tytułu w roku 2013, to nie bardzo widzę związek logiczny między faktem rzekomej degradacji środowiska, a tym wielkim wyróżnieniem jakie spotkało Wieprzówkę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jak zwykle niektórzy mówią - trzecia prawda Tischnerowa

1. Kto jest organizatorem? ano najblizszy kolega pana Ś.

http://www.zaadoptujrzeke.pl/cms/uploads/rzeka%20roku/regulamin-konkurs-rzeka-roku-13-14.pdf

Kto wyznacza finalistów - ano patrz p.4 powyzszego regulaminu.

Co zgłoszono?

1. Ogólnopolski Konkurs Rzeka Roku, ogłoszony przez Klub Gaja. Wygrała Wieprzówka w Małopolsce, na odcinku pomiędzy Rzykami a Sułkowicami. Internauci oddali na nią 4 216 głosów.

Jakby komuś nie chciało sie zajrzec do mapy (na to pewnie liczą panowie Ś i B) to odcinek Rzyki-Sułkowice jest ok. 6 km w dół doliny. W tym miescu to juz spora rzeczka zbierająca wodę z całego rejonu i mająca sie nijak do strumyka w okolicy rezerwatu Madohora i osrodka narciarskiego.

Wnioski? Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się że cały ten konkurs to...... [autocenzored]

PozdrawiamM

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nóż w kieszeni otwiera kiedy czytam takie newsy...ta kanapa powinna być otwarta już DAAAAWNO temu...skąd takie wszawe ..ujki biorą pomysł na życie i siebie polegający na uprzykrzaniu funkcjonowania innym...na miejscu właściciela CG wysłałbym do Pana Ś. list z podziękowaniem za działania na rzecz ochrony przyrody i jako prezent dołączyłbym całosezonowy karnet na kanapę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szacun dla dopelmajra, kanapa z 5 lat nie działała, a tu pstryk pstryk i w użytkowaniu. Nie tam uruchomimy za 2 miesiące jak mróz odpuści / dach na narodowym / , musimy przeprowadzić 2 tys. godzin prób, zedrzeć rdzę itp.

Cieszy każde nawet małe / 600 m / zwycięstwo nad terrorystami.

Pozdrawiam A.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szacun dla dopelmajra, kanapa z 5 lat nie działała, a tu pstryk pstryk i w użytkowaniu. Nie tam uruchomimy za 2 miesiące jak mróz odpuści / dach na narodowym / , musimy przeprowadzić 2 tys. godzin prób, zedrzeć rdzę itp.

Cieszy każde nawet małe / 600 m / zwycięstwo nad terrorystami.

Pozdrawiam A.

Cześć

Wyciąg był stale konserwowany i regularnie jeżdżony przez cały ten czas więc uruchomienie to była tylko kwestia dostrojenia automatyki, sprawdzenie i regulacje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi kto wydał pozwolenie na uzytkowanie....? Zgodnie z moją wiedzą powinien to zrobic to ten sam Powiatowy Inspektor NB, który nakazał rozbiorkę. Czyżby już druga instancja? Cos mi to jednak za szybko.... JC wywiedz sie proszę co tu jest grane.....

Mam nadzieję, że to nie bedzie pasować:

https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak to- ktoś, coś ... wie:smile: ??? - jak przeczytałem na stronie to aż mi źrenice rozszerzyło - co dopiero czytaliśmy o nakazie rozbiórki a tu taki cud - i bardzo dobrze - jestem ciekaw tylko jak uderzyli pod kątem formalno-aministracyjno-prawnym; w sumie - najważniejsze, że chodzi i oby miało to już charakter ostateczny:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w PL nic się nie dzieje... :biggrin:

Dobra... już nic nie mówię...

Widać od razu nic nie można w Naszym Kraju. Tak czy inaczej popatrzcie na całokształt. Te nowe stacje narciarskie. Kiedy to się zaczęło..? 2008? 2009? Co pierwsze było...? Białka czy Wierchomla..?

TMR vs Szczyrk, i pewnie Korbielów,

Czarny Groń...

a dla mnie symptomem zmian jest otwarcie Gubałówki. Wreszcie po tylu latach połapali się, że za darmo się obaj g najedli.

Zgoda buduje Panowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...